d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Filmy / Movies > Oficjalny Topic
Prev11581591601611621411Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 18,429
Joined: Apr 1 2008
Gold: Locked
Warn: 90%
Dec 12 2010 10:14am
Quote (diz4ster @ 7 Dec 2010 17:52)
Iso jakis dobry, wzruszajacy dramat (najlepiej na faktach) ktory wycisnie ze mnie lzy. Cos jak np Changeling, W pogoni za szczesciem, Ink czy Million Dollar Baby (od tych 4, moich fav, juz chyba nic lepszego nie znajde).


up
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Dec 12 2010 10:23am
zaberam sie za niezniszczalnych
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 12 2010 10:33am
Quote (diz4ster @ Dec 12 2010 05:14pm)
up


Elephant Man, płacze się podobno na tym co 20 minut
Member
Posts: 5,558
Joined: May 22 2009
Gold: 500.00
Dec 12 2010 10:43am
Quote (diz4ster @ 12 Dec 2010 17:14)
up


Wrestler, Motyl i Skafander, Gran Torino, Bardzo długie zaręczyny, Seven Pounds...

No i jeszcze dochodzi kwestia, że nie wszystkich koniecznie to samo musi wzruszać.

Quote (marvolo @ 12 Dec 2010 17:44)
Seven Founds nie widzialem :D


Ok.

This post was edited by RSH on Dec 12 2010 10:46am
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Dec 12 2010 10:44am
Seven Founds nie widzialem :D
Banned
Posts: 1,722
Joined: Aug 1 2010
Gold: 0.00
Dec 12 2010 11:36am
Leaving Las Vegas.
Mocny jak dla mnie, ma klimat i zajebista kreacja Cage'a.
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 12 2010 12:29pm
Quote (WaitAMinute @ 11 Dec 2010 20:48)
Macie może polecić jakieś filmy godne obejrzenia ? Szczególnie chodzi mi o nowości gdyż jestem dosyć do tyłu
Wczoraj oglądałem Incepcje, i śmiało mogę powiedzieć że był to jeden z najlepszych filmów jakie widziałem
Podobno tez świetne jest Shutter Island , oglądał ktoś?


Oglądałem, bardzo dobry film imo, polecam.
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 12 2010 12:37pm
Dajcie jakiś n1 film. Najlepiej horror.
Banned
Posts: 18,429
Joined: Apr 1 2008
Gold: Locked
Warn: 90%
Dec 13 2010 10:44am
Quote (martyna_fajny_mish @ 12 Dec 2010 20:37)
Dajcie jakiś n1 film. Najlepiej horror.


O wlasnie to. Te juz widzialem i nn ogladac ich n-ty raz: http://www.filmweb.pl/user/diz4ster/films

Btw mozecie sobie przejrzec moje fav, dodalem tam filmy, ktore maja w sobie to magiczne kurwa, cos, czego nie ma 99% reszty filmow.
http://www.filmweb.pl/user/diz4ster/films#favorite=true
Banned
Posts: 18,429
Joined: Apr 1 2008
Gold: Locked
Warn: 90%
Dec 13 2010 02:10pm
Maczeta... ehh.
Najlepiej zacytuje post z filmweba:
Quote
To jest PASTISZ. Pastisz nie jest parodią. Parodia obśmiewa konkretne dzieło, a PASTISZ to osobny film wyśmiewający charakterystyczne elementy całego gatunku filmowego (w tym przypadku grindhousowe, kiczowate kino klasy B), poprzez wyolbrzymienie i przerysowanie. Maczeta jako oczywisty pastisz jest znakomita w swoim gatunku. 8/10


Jesli ktos lubi takie kino (motor z gatlingiem przymocowanym do kierownicy lecacy 20 metrow w gore w kuli ognia, koles ktory zjezdza po jelitach pietro nizej uciekajac przed 'zlymi' itp itd) to polecam "Maczete" w 100%. Mnie takie cos sie nie podoba, nie wazne czy to "pastisz" czy po prostu bubel. Nie oceniam bo musialbym dac 2/10.
Go Back To Polska Topic List
Prev11581591601611621411Next
Add Reply New Topic New Poll