d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1157158159160161469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 12 2013 11:51am
Quote (pr0_owner @ 12 May 2013 19:43)
I ja zaczalem biegac. Biegam od miesiaca i widac juz postepy.Na poczatku ledwo dociagalem do 30 minut a teraz juz godzine biegam z zapasem sil.

Za tydzien moze peknie 1.5h :)

E/ jakie buty polecacie do biegania? marka/model/cena


A jak się to przekłada na dystans?
Ja mam Kalenji za 99 zł i polecam!
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 12 2013 11:52am
Quote (Grigo @ 12 May 2013 19:51)
A jak się to przekłada na dystans?
Ja mam Kalenji za 99 zł i polecam!


mam Kalenji za 70 i też polecam :D
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 12 2013 11:54am
Quote (1970 @ 12 May 2013 19:52)
mam Kalenji za 70 i też polecam :D


Ale bieda!!!!


Fajny producent, niskie ceny, props!
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
May 12 2013 12:06pm
Quote (anywayACID @ May 12 2013 05:30pm)
zawodowcy sie niech nie wypowiadaja, oni z tego zyja ! :P

hehehe.
do zawodowca do lata świetlne mi brakuje :)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 12 2013 12:07pm
Quote (arachno_m @ 12 May 2013 20:06)
hehehe.
do zawodowca do lata świetlne mi brakuje :)


A co musiałbym zrobić, żeby zostać pro?
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
May 12 2013 12:10pm
Quote (Grigo @ May 12 2013 08:07pm)
A co musiałbym zrobić, żeby zostać pro?


Na pewno zacząć biegać jakieś 10 lat wcześniej, a nie w wieku 20 lat.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 12 2013 12:12pm
Quote (Rafalek @ 12 May 2013 20:10)
Na pewno zacząć biegać jakieś 10 lat wcześniej, a nie w wieku 20 lat.


To co, już jestem skreślony? Come on!
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
May 12 2013 12:14pm
Quote (Grigo @ May 12 2013 08:12pm)
To co, już jestem skreślony? Come on!


Może nie jesteś skreślony, ale na olimpiadzie raczej nie wystartujesz h3h3.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 12 2013 12:16pm
Quote (Rafalek @ 12 May 2013 20:14)
Może nie jesteś skreślony, ale na olimpiadzie raczej nie wystartujesz h3h3.


Dean Karnazes odkrył swój talent w wieku 30 lat, jak z marszu przebiegł 30 mil :D W swoje urodziny zresztą ^_^
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
May 12 2013 12:20pm
20 lat to jest ostatni dzwonek na robienie szybkości.
Tak naprawdę treningi powinno rozpocząć się w wieku 16 lat, żeby coś pokazać na arenie międzynarodowej.
Zaczynając w wieku lat 20 (biorąc pod uwagę ogólną bardzo dobrą wydolność organizmu) jeszcze jesteś w stanie pokazać coś na 10km, 21km i 42,195m. (ale to tak po 5 latach treningu minimum - 6-7 jednostek treningowych w tygodniu).
Go Back To Polska Topic List
Prev1157158159160161469Next
Add Reply New Topic New Poll