d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poker. > Temat Oficjalny.
Prev1157158159160161491Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,089
Joined: Mar 29 2007
Gold: 4.20
Nov 3 2009 04:17pm
Quote (RoGh @ 3 Nov 2009 22:15)
Dopiero ucze sie grac w holdema, zasypie was tutaj kiedys gradem pytan.

Narazie gram na virtual cash, ale i tak czuje bol gdy skurwysynowi na flopie spada KK, potem na turnie kolejny K... Ale, ze do konca nie gral ostro, to myslalem, ze nie ma tego jebanego czwartego krola na rece, patrzac na jego styl gry + matematyke, szanse byly marne, wiec dziarsko wszedlem z FH ( mialem AA na rece ) i zostalem elegancko wydymany.

Mimo, to generalnie idzie mi niezle, ucze sie grac glownie dlatego, ze sporo kolegow gra w rl o jakies tam sumki, ale moze vs fg albo $$ na ps tez zaczne grac, narazie nie ogarniam  nawet wiekszosci tych waszych skrotow, kiedys w koncu sie wezme w garsc ;p


Taktyka ;)
Banned
Posts: 5,236
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 3 2009 04:17pm
Quote (RoGh @ 3 Nov 2009 23:15)
Dopiero ucze sie grac w holdema, zasypie was tutaj kiedys gradem pytan.

Narazie gram na virtual cash, ale i tak czuje bol gdy skurwysynowi na flopie spada KK, potem na turnie kolejny K... Ale, ze do konca nie gral ostro, to myslalem, ze nie ma tego jebanego czwartego krola na rece, patrzac na jego styl gry + matematyke, szanse byly marne, wiec dziarsko wszedlem z FH ( mialem AA na rece ) i zostalem elegancko wydymany.

Mimo, to generalnie idzie mi niezle, ucze sie grac glownie dlatego, ze sporo kolegow gra w rl o jakies tam sumki, ale moze vs fg albo $$ na ps tez zaczne grac, narazie nie ogarniam  nawet wiekszosci tych waszych skrotow, kiedys w koncu sie wezme w garsc ;p


Nie zaczynaj. Mój najlepszy kumpel się uzależnił, najgorsze jest to, że sporo wygrywa ($$), wciągnął go jego brat, który w ciagu 8 miechów jest 25k $ do przodu. Przejebany nałóg.
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
Nov 3 2009 04:20pm
Quote (BjNsux @ Nov 4 2009 12:17am)
Nie zaczynaj. Mój najlepszy kumpel się uzależnił, najgorsze jest to, że sporo wygrywa ($$), wciągnął go jego brat, który w ciagu 8 miechów jest 25k $ do przodu. Przejebany nałóg.


dlaczego nalog? hobby, pasja, do tego jak widac tak bardzo oplacalna
Member
Posts: 23,089
Joined: Mar 29 2007
Gold: 4.20
Nov 3 2009 04:24pm
Quote (Shald @ 3 Nov 2009 22:20)
dlaczego nalog? hobby, pasja, do tego jak widac tak bardzo oplacalna


Zalezy czy umiesz grac.
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 3 2009 04:25pm
Quote (BjNsux @ Nov 4 2009 12:17am)
Nie zaczynaj. Mój najlepszy kumpel się uzależnił, najgorsze jest to, że sporo wygrywa ($$), wciągnął go jego brat, który w ciagu 8 miechów jest 25k $ do przodu. Przejebany nałóg.


I kto to mówi :D

Rzeczywiście przejebany nałóg, jeśli zarabia na tym tyle ile wspomniałeś.
Banned
Posts: 2,396
Joined: Oct 11 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 3 2009 04:25pm
Quote (Shald @ Nov 3 2009 11:20pm)
dlaczego nalog? hobby, pasja, do tego jak widac tak bardzo oplacalna


y, szczegolnie na jsp ~~
Banned
Posts: 5,236
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 3 2009 04:25pm
Quote (Shald @ 3 Nov 2009 23:20)
dlaczego nalog? hobby, pasja, do tego jak widac tak bardzo oplacalna


Nom, ten co jest do przodu 25k $ rzucił studia, chodzi spać o 7, wstaje o 16, z moim kumplem zaczyna się dziac to samo... Co mu po tej kasie, skoro nawet nie ma kiedy z niej korzystać?
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Nov 3 2009 04:25pm
Quote (BjNsux @ Nov 3 2009 11:17pm)
Nie zaczynaj. Mój najlepszy kumpel się uzależnił, najgorsze jest to, że sporo wygrywa ($$), wciągnął go jego brat, który w ciagu 8 miechów jest 25k $ do przodu. Przejebany nałóg.


Gralem wiele lat na hajsy w tradycyjnego polskiego pokera ( 5 kart w reku ) i nigdy nie mialem z tym problemu, holdem duzo bardziej mi sie podoba, bardziej strace na tym troche czasu niz pieniadze ;p

Mam paru kolegow, ktorzy niemalze zawodowo graja w pokera po warszawskich kasynach i maja praktycznie staly zarobek miesieczny, ale oprocz tego sa dobrze zabezpieczeni finansowo i nawet jak miesiac albo dwa nie bedzie im szlo to glod im nie grozi, ja narazie musze sie zadowolic gra for fun.
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold: 3.00
Nov 3 2009 04:26pm
Quote (Antyone @ 3 Nov 2009 23:24)
Zalezy czy umiesz grac.


no i troche od szczescia oczywko
Member
Posts: 23,089
Joined: Mar 29 2007
Gold: 4.20
Nov 3 2009 04:26pm
Quote (Accusation @ 3 Nov 2009 22:26)
no i troche od szczescia oczywko


oczywko akuzacja.
Go Back To Polska Topic List
Prev1157158159160161491Next
Add Reply New Topic New Poll