d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1157158159160161425Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 27 2025 12:50am
Pewnie zbierzesz więcej niż ja :+)


Coś tam jest i zas sie wjebalismy koło lotniska 😂


Member
Posts: 11,891
Joined: Jun 4 2005
Gold: 11,122.16
Sep 27 2025 01:06am
Coś tam jest i zas sie wjebalismy koło lotniska 😂

https://i.imgur.com/cKEY5aK.jpeg
https://i.imgur.com/ydrtFij.jpeg


Ładne czerwoniaki (u nas się tak na nie mówi)
Uważaj z tymi fotkami strategicznych obiektów ;)

This post was edited by Lord_Jox on Sep 27 2025 01:12am
Member
Posts: 78,762
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Sep 27 2025 02:11am
pierwsza kawka właśnie pita
Member
Posts: 34,142
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 27 2025 05:39am
Ha ja dałem radę bez kawki dziś być żywy B)
Member
Posts: 13,377
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Sep 27 2025 12:11pm
Ha ja dałem radę bez kawki dziś być żywy B)


kurde ja podobnie, troche mnie przeziebienie telepie wiec zamiast kawy byla herbata z miodem, cytryna i imbirem
Member
Posts: 3,106
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,775.13
Warn: 50%
Sep 28 2025 03:52am
Smacznej kawusi wiktoria sie dusi na ciuchci kapusi


Bump4wiktoria
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 28 2025 06:31am
Trzecią kawę piję.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 28 2025 08:35am
Cztery kawki jak na razie!
Member
Posts: 30,737
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 28 2025 08:47am
Cztery kawki jak na razie!


ładnie. ja 3 chyba wypiłem a teraz 4pak argusika :) pózniej kolacja kawka i yerba ;)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 28 2025 08:51am
ładnie. ja 3 chyba wypiłem a teraz 4pak argusika :) pózniej kolacja kawka i yerba ;)


Yerbe to ja ostatnim razem piłem ponad 10 lat temu, z tego dzbanka śmiesznego się to pije, nie? Ze słomką.
Go Back To Polska Topic List
Prev1157158159160161425Next
Add Reply New Topic New Poll