d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1156157158159160469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 12 2013 02:29am
Quote (cOr @ 12 May 2013 00:57)
kurde, przyznam ze i tak mam wrazenie ze duzo smigam ostatnio, ale w rywalizacji blado to wyglada :(


Marnie? Ja widzę, że walka między miejscami 2-6 jest wyrównana. Szkoda tylko, że Rafał ma kryzys ;C
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
May 12 2013 06:14am
Quote (Grigo @ 12 May 2013 09:29)
Marnie? Ja widzę, że walka między miejscami 2-6 jest wyrównana. Szkoda tylko, że Rafał ma kryzys ;C


Maturalny i zyciowy, ale moze jak sie to skonczy w piatek to sie wybiore pobiegac ;)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 12 2013 06:21am
Quote (anywayACID @ 12 May 2013 14:14)
Maturalny i zyciowy, ale moze jak sie to skonczy w piatek to sie wybiore pobiegac ;)


To w pt masz już z głowy wszystko, ustne też?
Ja miałem dziś iść zrobić 12 km dzień po dniu, bo w pt zjebałem, ale nie wiem czy to dobry pomysł :D
Member
Posts: 30,198
Joined: Aug 16 2004
Gold: 6,883.70
May 12 2013 06:45am
Quote (Grigo @ 12 May 2013 10:29)
Marnie? Ja widzę, że walka między miejscami 2-6 jest wyrównana. Szkoda tylko, że Rafał ma kryzys ;C


i tak juz pewnie do konca zostanie, tzn walka o miejsca ;)
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
May 12 2013 07:30am
Quote (Grigo @ 12 May 2013 13:21)
To w pt masz już z głowy wszystko, ustne też?
Ja miałem dziś iść zrobić 12 km dzień po dniu, bo w pt zjebałem, ale nie wiem czy to dobry pomysł :D


ustny polak w pon, ale to lajtowo.
We wtorek geo rozsz/sroda ustny ang/pt historia podstawa/pon ustny polak ;)
Jakos dam rade !:P
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 12 2013 09:12am
Quote (anywayACID @ 12 May 2013 15:30)
ustny polak w pon, ale to lajtowo.
We wtorek geo rozsz/sroda ustny ang/pt historia podstawa/pon ustny polak ;)
Jakos dam rade !:P


geografia, historia? wtf? :D

Deszcz leje cały dzień, to znak aby iść jutro dopiero :D
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
May 12 2013 09:27am
Takie wymówki, to piz...(pochwy) mają :)
Trening rzecz święta.

This post was edited by arachno_m on May 12 2013 09:28am
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 12 2013 09:30am
Quote (arachno_m @ 12 May 2013 17:27)
Takie wymówki, to piz...(pochwy) mają :)
Trening rzecz święta.


Biegałem wczoraj, chciałem i dziś, bo w pt planowy trening niezaliczony, ale jednak zrobię ten dzień przerwy, bo muszę odpocząć + w ulewie nie pójdę biegać 1,5 godziny ;)
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
May 12 2013 09:30am
Quote (arachno_m @ 12 May 2013 16:27)
Takie wymówki, to piz...(pochwy) mają :)
Trening rzecz święta.


zawodowcy sie niech nie wypowiadaja, oni z tego zyja ! :P
Member
Posts: 15,763
Joined: Feb 28 2006
Gold: 112.87
May 12 2013 11:43am
I ja zaczalem biegac. Biegam od miesiaca i widac juz postepy.Na poczatku ledwo dociagalem do 30 minut a teraz juz godzine biegam z zapasem sil.

Za tydzien moze peknie 1.5h :)

E/ jakie buty polecacie do biegania? marka/model/cena

This post was edited by pr0_owner on May 12 2013 11:45am
Go Back To Polska Topic List
Prev1156157158159160469Next
Add Reply New Topic New Poll