d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev1156157158159160206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,522
Joined: Oct 22 2008
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 24 2011 01:26pm
Quote (RavenN @ Nov 24 2011 07:26pm)
Te punkty MMR to pkt rankingu?


ta, na podstawie tego wybiera przeciwników ( cos podobnego do systemu aren wowowych)
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Nov 24 2011 01:39pm
Quote (Slambek @ Nov 24 2011 09:26pm)
ta, na podstawie tego wybiera przeciwników ( cos podobnego do systemu aren wowowych)


To niezbyt ciekawie bo już mam ~1450, samo mi jakimś cudem odjęło z ~1480 :wacko:
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Nov 24 2011 01:42pm
Quote (RavenN @ 24 Nov 2011 20:39)
To niezbyt ciekawie bo już mam ~1450, samo mi jakimś cudem odjęło z ~1480  :wacko:


Jakims cudem. Przegrales dwa razy to odjelo.
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Nov 24 2011 02:15pm
Quote (Saygon @ Nov 24 2011 09:42pm)
Jakims cudem. Przegrales dwa razy to odjelo.


Tylko raz grałem te gry w których odejmuje.
e:\ moge zrobić ss'y historii jak nie wierzysz, jeden mecz wygrany i jeden przegrany

This post was edited by RavenN on Nov 24 2011 02:17pm
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Nov 24 2011 03:00pm
Quote (RavenN @ 24 Nov 2011 21:15)
Tylko raz grałem te gry w których odejmuje.
e:\ moge zrobić ss'y historii jak nie wierzysz, jeden mecz wygrany i jeden przegrany


Nic sie nie dzieje samo. Jak klikniesz na gre to pokaze ci ile straciles/zyskales mmr.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Nov 24 2011 04:01pm
Quote (RavenN @ 24 Nov 2011 21:39)
To niezbyt ciekawie bo już mam ~1450, samo mi jakimś cudem odjęło z ~1480  :wacko:


1450 nie jest złe.
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Nov 24 2011 04:11pm
dajcie zyc, ciagle przepierdalam mecze i trace -20 juz mam 12xx :C czemu jestem rzekomo najgorszym graczem pod wzgledem mmr a wychodze z najwieksza iloscia asast i killi :C
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Nov 24 2011 04:23pm
Quote (blejdowy @ 25 Nov 2011 00:11)
dajcie zyc, ciagle przepierdalam mecze i trace -20 juz mam 12xx :C czemu jestem rzekomo najgorszym graczem pod wzgledem mmr a wychodze z najwieksza iloscia asast i killi :C


TAK BYWA JA NP OSTATNIO JAK GRALEM Z CICHYM FARMIMY SOBIE FARMIMY I NAGLE WPADA NAM W 11 MINUCIE EMERALD WARDEN Z CALYM FROSTBURNEM I RA Z SZAMANEM I HELMEM JAK MY MIELISMY LEDWIE BUTY

SZYBKIE SPRAWDZENIE STATOW A NASZ CHRONOS I CZIPER 0-5 0-5 I ZERO ITEMKOW DZIEKUJE DOBRANOC
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Nov 24 2011 04:26pm
hon nie dziala
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Nov 24 2011 04:28pm
Quote (blejdowy @ 24 Nov 2011 23:11)
dajcie zyc, ciagle przepierdalam mecze i trace -20 juz mam 12xx :C czemu jestem rzekomo najgorszym graczem pod wzgledem mmr a wychodze z najwieksza iloscia asast i killi :C


Daj nick.

Quote (lszcz @ 24 Nov 2011 23:23)
TAK BYWA JA NP OSTATNIO JAK GRALEM Z CICHYM FARMIMY SOBIE FARMIMY I NAGLE WPADA NAM W 11 MINUCIE EMERALD WARDEN Z CALYM FROSTBURNEM I RA Z SZAMANEM I HELMEM JAK MY MIELISMY LEDWIE BUTY

SZYBKIE SPRAWDZENIE STATOW A NASZ CHRONOS I CZIPER 0-5 0-5 I ZERO ITEMKOW DZIEKUJE DOBRANOC


Nasze pro kerowanie gowno dalo, ale musze poswiecic wiecej czasu flintowi.
Go Back To Polska Topic List
Prev1156157158159160206Next
Add Reply New Topic New Poll