Quote (blejdowy @ 24 Nov 2011 23:11)
dajcie zyc, ciagle przepierdalam mecze i trace -20 juz mam 12xx :C czemu jestem rzekomo najgorszym graczem pod wzgledem mmr a wychodze z najwieksza iloscia asast i killi :C
Daj nick.
Quote (lszcz @ 24 Nov 2011 23:23)
TAK BYWA JA NP OSTATNIO JAK GRALEM Z CICHYM FARMIMY SOBIE FARMIMY I NAGLE WPADA NAM W 11 MINUCIE EMERALD WARDEN Z CALYM FROSTBURNEM I RA Z SZAMANEM I HELMEM JAK MY MIELISMY LEDWIE BUTY
SZYBKIE SPRAWDZENIE STATOW A NASZ CHRONOS I CZIPER 0-5 0-5 I ZERO ITEMKOW DZIEKUJE DOBRANOC
Nasze pro kerowanie gowno dalo, ale musze poswiecic wiecej czasu flintowi.