Quote (kobusik @ Dec 1 2011 07:43pm)
Brakuje mi ok 200-300 zl do kinekta

dokupie jak bede mial.
Pytania:
-Slima da sie zlamac?
-Ile kosztuje abonament w xbl?i czy da sie uzytkowac neta bez wlaczonego wifi/neo
-jak z jakoscia wifi?bo mam kolo siebie kilka sieci wifi ale nie wiem czy uda sie polaczyc bo dzieli budynek
mozesz grac bez neta w singla
na ultima 120 zlotych na 12 miesiecy
nie wiem czy sie da ale pewnie sie da zlamac slima
o jakosci tez nic nie wiem