I jak tam z czytaniem?
Quote (Carax @ May 9 2014 05:21pm)
Skończyłem 4 pierwsze sztuki co Czarnoksiężnik i Kryształ włącznie. Jak dla mnie jest props.
Czy wciąga. Po prostu czy ogólnie warto.
Przeczytałem ja prawie cala (ominalem kiedys 2,3 i bodajze 5 tom, do teraz tego nie nadrobilem) 3 razy.
Za kazdym razem mnie wciagala. Przyjemna ksiazka, wciagajaca i zdecydowanie dluga bo cykl ma (chyba?) z 15 tomów? Tyle tylko, że jak masz za sobą Martina, Erikssona czy cos innego, bardziej wymagajacego to bedzie ci sie wydawala pewnie naiwna. Mimo wszystko i tak warto przeczytac. Po Wojnie Pajęczej Królowej najlepszy cykl z FR.