d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev1156157158159160205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 9 2014 08:52am
Quote (Over_You @ 9 May 2014 16:51)
ja w wannie, tez troche moje tempo zaniedbalem. z drugiej strony wole jednak sie delektowac Eriksonem :D


Props, też wolę się delektować czytając. Jakbym chciał to szybko czytać to ofc znałbym fabułę, ale te smaczki by mi pouciekały,dlatego wolę czytać wolniej, ale delektując się i wyobrażając sobie scenki z książki.
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
May 9 2014 09:06am
Quote (Grigo @ May 9 2014 02:52pm)
Props, też wolę się delektować czytając. Jakbym chciał to szybko czytać to ofc znałbym fabułę, ale te smaczki by mi pouciekały,dlatego wolę czytać wolniej, ale delektując się i wyobrażając sobie scenki z książki.


Przy Eriksonie jak dla mnie jest to chyba nawet wskazane.
Duzo postaci, wiele wątków i mnóstwo nawiązań do innych tomów. Chyba nigdy nie przeczytałem więcej jak 200 stron Eriksona w jeden dzień.
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
May 9 2014 09:12am
Najnowsza czesc wiedzmina daje rade?
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
May 9 2014 09:37am
Quote (kefir @ 9 May 2014 17:12)
Najnowsza czesc wiedzmina daje rade?


jest bardzo ok, bez rewelacji jakiejs niesamowitej ale warto przeczytac
Member
Posts: 6,749
Joined: Oct 7 2008
Gold: 14.10
May 9 2014 11:17am
Quote (kefir @ May 9 2014 03:12pm)
Najnowsza czesc wiedzmina daje rade?


daje rade, trzyma poziom poprzedniczek
Member
Posts: 11,557
Joined: Jul 10 2012
Gold: 0.00
May 9 2014 11:21am
Quote (Grigo @ May 9 2014 04:36pm)
Zaczynam powoli (w sumie to już jakiś czas czytam) Mroczną Wieżę Kinga, props or not?


Skończyłem 4 pierwsze sztuki co Czarnoksiężnik i Kryształ włącznie. Jak dla mnie jest props.
Quote (Over_You @ May 9 2014 03:56pm)
Przeczytałem calą. Zależy czego oczekujesz.


Czy wciąga. Po prostu czy ogólnie warto.
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jun 1 2014 06:38am
I jak tam z czytaniem?

Quote (Carax @ May 9 2014 05:21pm)
Skończyłem 4 pierwsze sztuki co Czarnoksiężnik i Kryształ włącznie. Jak dla mnie jest props.

Czy wciąga. Po prostu czy ogólnie warto.


Przeczytałem ja prawie cala (ominalem kiedys 2,3 i bodajze 5 tom, do teraz tego nie nadrobilem) 3 razy.
Za kazdym razem mnie wciagala. Przyjemna ksiazka, wciagajaca i zdecydowanie dluga bo cykl ma (chyba?) z 15 tomów? Tyle tylko, że jak masz za sobą Martina, Erikssona czy cos innego, bardziej wymagajacego to bedzie ci sie wydawala pewnie naiwna. Mimo wszystko i tak warto przeczytac. Po Wojnie Pajęczej Królowej najlepszy cykl z FR.
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jun 1 2014 06:46am
W tym miesiacu wychodzi kontynuacja "Korony sniegu i krwi" Cherezinskiej. Dobra fantastyka osadzona w czasach rozbicia dzielnicowego. Mozna dowiedziec sie sporo o historii Polski przy okazji.
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jun 1 2014 06:49am
Quote (kefir @ Jun 1 2014 12:46pm)
W tym miesiacu wychodzi kontynuacja "Korony sniegu i krwi" Cherezinskiej. Dobra fantastyka osadzona w czasach rozbicia dzielnicowego. Mozna dowiedziec sie sporo o historii Polski przy okazji.


Przeszedles w koncu przez Malaz? Czy odpisciles po drodze?
Member
Posts: 2,062
Joined: Jan 21 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 1 2014 06:49am
Atm czytam "Pana Lodowego Ogrodu" Grzędowicza, a do tego zakupiłem Cykl Inkwizytorski Piekary i Kossakowskiej "Zakon Krańca Świata".
Pan Lodowego Ogrodu epic, polecam.
Go Back To Polska Topic List
Prev1156157158159160205Next
Add Reply New Topic New Poll