d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poker. > Temat Oficjalny.
Prev1156157158159160491Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,250
Joined: Apr 17 2005
Gold: 0.01
Nov 2 2009 11:24am
Quote (Kserkes @ Nov 2 2009 02:40pm)
Chyba niestety nic nie osiągnę nawet na stawkach 0.01/0.02.Wcześniej przegrałem małego a/i preflop kk vs a2.Ogólnie myslałem, że grając tight da się coś ugrać, ale widocznie byłem w błędzie.

PokerStars Rozdanie nr 34821221876:  Hold'em No Limit ($0.01/$0.02 USD) - 02/11/2009 14:34:56 CET [02/11/2009 8:34:56 ET]
Stół 'Avior' 9-max Miejsce nr 9 to rozdający
Miejsce 1: U-gen1986 ($2.06 żetonów)
Miejsce 2: komi assr ($0.99 żetonów)
Miejsce 3: brueffer ($2.42 żetonów)
Miejsce 4: Babie2 ($2.80 żetonów)
Miejsce 5: Dietanabol ($1.23 żetonów)
Miejsce 6: Jamiegold7 ($1.68 żetonów)
Miejsce 7: emilkaPL ($2 żetonów)
Miejsce 8: mmcinally ($5.57 żetonów)
Miejsce 9: humi 77 ($1.80 żetonów)
U-gen1986: wpłaca małą ciemną $0.01
komi assr: wpłaca dużą ciemną $0.02
*** KARTY WŁASNE ***
Gracz Dietanabol otrzymał [Ad Ah]
brueffer: podbija $0.03 do $0.05
Babie2: pasuje
Dietanabol: podbija $0.07 do $0.12
Jamiegold7: sprawdza $0.12
emilkaPL: pasuje
mmcinally: pasuje
mmcinally nie gra
humi 77: pasuje
U-gen1986: pasuje
komi assr: pasuje
brueffer: sprawdza $0.07
*** FLOP *** [5d 9s 6s]
brueffer: czeka
komi assr nie gra
Dietanabol: zagrywa $0.20
Jamiegold7: sprawdza $0.20
brueffer: pasuje
*** TURN *** [5d 9s 6s] [3h]
Dietanabol: zagrywa $0.40
mmcinally opuszcza stół
Jamiegold7: podbija $0.96 do $1.36 i wchodzi all-in
Dietanabol: sprawdza $0.51 i wchodzi all-in
Niesprawdzony zakład ($0.45) zwrócony do Jamiegold7
QQ307552806 dołącza do stołu na miejscu 8
*** RIVER *** [5d 9s 6s 3h] [3d]
*** POKAZANIE KART ***
Dietanabol: pokazuje [Ad Ah] (dwie pary, Asy oraz Trójki)
Jamiegold7: pokazuje [4s 2s] (strita, od Dwójki do Szóstki)
Jamiegold7 wygrał $2.51 z puli
*** PODSUMOWANIE ***
Łączna pula $2.61 | Prowizja $0.10
Stół [5d 9s 6s 3h 3d]
Miejsce 1: U-gen1986 (mała ciemna) spasował przed Flop
Miejsce 2: komi assr (duża ciemna) spasował przed Flop
Miejsce 3: brueffer spasował na Flop
Miejsce 4: Babie2 spasował przed Flop (nie zagrał)
Miejsce 5: Dietanabol pokazał [Ad Ah] i przegrał z dwie pary, Asy oraz Trójki
Miejsce 6: Jamiegold7 pokazał [4s 2s] i wygrał ($2.51) z strita, od Dwójki do Szóstki
Miejsce 7: emilkaPL spasował przed Flop (nie zagrał)
Miejsce 8: mmcinally spasował przed Flop (nie zagrał)
Miejsce 9: humi 77 (rozdający) spasował przed Flop (nie zagrał)

e: I wiem, taki reraise powinien dać mi do zrozumienia, że jestem w dupie, ale już mnie wkurwiają ciągłe porażki z takimi rękami.


z AA tylko reraise 7c na preflop to jest zaproszenie do porażki

albo bombę robisz albo przynajmniej raise do 20c żeby zniechęcić właśnie takich głupoli
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 2 2009 03:08pm
Quote (Elles @ Nov 2 2009 07:24pm)
z AA tylko reraise 7c na preflop to jest zaproszenie do porażki

albo bombę robisz albo przynajmniej raise do 20c żeby zniechęcić właśnie takich głupoli


Może masz rację, chociaż jeśli koleś wchodzi w rozdanie za 6bb z 42s, chyba tylko a/i preflop wyrzuciłby go z niego ;)
Member
Posts: 10,005
Joined: Dec 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 3 2009 01:02pm
nie fixowac cuz duze

http://img29.imageshack.us/img29/9586/asfas.png

Jest ktos w stanie mi powiedziec dlaczego nie wyswietla sie obrazek z kodem?

Quote (FeyenoordRox @ 3 Nov 2009 22:05)
idk ;< a przez audio nie możesz ? :)


no wlasnie nic nie slysze :lol: tez nie mam pojecia dlaczego -.-

probowalem przeinstalowac, ale wciaz to samo

This post was edited by blondaas on Nov 3 2009 01:07pm
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Nov 3 2009 01:05pm
Quote (blondaas @ Nov 3 2009 07:02pm)
nie fixowac cuz duze

http://img29.imageshack.us/img29/9586/asfas.png

Jest ktos w stanie mi powiedziec dlaczego nie wyswietla sie obrazek z kodem?


idk ;< a przez audio nie możesz ? :)
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 3 2009 03:28pm
Chciałbym powiedzieć, że od dzisiaj zupełnie nie będę używał slowplayu, ogólnie korzystałem z tego naprawdę bardzo rzadko, ale teraz wiem, że dosłownie każde takie rozdanie kończy się końcową porażką.
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Nov 3 2009 03:30pm
Quote (Kserkes @ Nov 3 2009 09:28pm)
Chciałbym powiedzieć, że od dzisiaj zupełnie nie będę używał slowplayu, ogólnie korzystałem z tego naprawdę bardzo rzadko, ale teraz wiem, że dosłownie każde takie rozdanie kończy się końcową porażką.

no w sumie zależy od sytuacji... jak ringgame to agresywnie się gra, raise żeby grac vs max 1-2 osoby. im więcej osób tym Twoją ręka może być słabsza ;)

ale slowplay w heads-up vs agresive player mi się bardzo często sprawdza :)


This post was edited by FeyenoordRox on Nov 3 2009 03:30pm
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 3 2009 03:55pm
Quote (FeyenoordRox @ Nov 3 2009 11:30pm)
no w sumie zależy od sytuacji... jak ringgame to agresywnie się gra, raise żeby grac vs max 1-2 osoby. im więcej osób tym Twoją ręka może być słabsza ;)

ale slowplay w heads-up vs agresive player mi się bardzo często sprawdza :)


Mówiłem o slowplayu w wypadku trafionego flopa, zawsze na stole zaczyna układać się flush, albo strit.W każdym razie już mam swoją nauczkę ;)
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Nov 3 2009 03:57pm
Quote (Kserkes @ Nov 3 2009 09:55pm)
Mówiłem o slowplayu w wypadku trafionego flopa, zawsze na stole zaczyna układać się flush, albo strit.W każdym razie już mam swoją nauczkę ;)


aha, noto w sumie też agressive wypada grac :) dobry gracz policzy outsy jakie mu zostały żeby trafić str8/flush i zazwyczaj folduje ;>
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
Nov 3 2009 03:58pm
Quote (Kserkes @ Nov 3 2009 11:55pm)
Mówiłem o slowplayu w wypadku trafionego flopa, zawsze na stole zaczyna układać się flush, albo strit.W każdym razie już mam swoją nauczkę ;)


lognij na aim
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Nov 3 2009 04:15pm
Dopiero ucze sie grac w holdema, zasypie was tutaj kiedys gradem pytan.

Narazie gram na virtual cash, ale i tak czuje bol gdy skurwysynowi na flopie spada KK, potem na turnie kolejny K... Ale, ze do konca nie gral ostro, to myslalem, ze nie ma tego jebanego czwartego krola na rece, patrzac na jego styl gry + matematyke, szanse byly marne, wiec dziarsko wszedlem z FH ( mialem AA na rece ) i zostalem elegancko wydymany.

Mimo, to generalnie idzie mi niezle, ucze sie grac glownie dlatego, ze sporo kolegow gra w rl o jakies tam sumki, ale moze vs fg albo $$ na ps tez zaczne grac, narazie nie ogarniam nawet wiekszosci tych waszych skrotow, kiedys w koncu sie wezme w garsc ;p
Go Back To Polska Topic List
Prev1156157158159160491Next
Add Reply New Topic New Poll