Ach dzisiaj jestem zły , endomondo 2x zaprzestało współpracy ;/ a biegłem na zyciówke 10km z duzym zapasem czasu.
za pierwszym razem endziak na 4km powiedzial wylacze sie a za drugim razem po 3,5 km przestał naliczać dystans . przebiegłem łacznie 8,93 km z całkiem dobrym czasem i miałem szanse zrobić dobrą zyciówke;/ a tu lipa. No i sie wkurwilem i dałem sobie spokoj


- pierwsza czesc trasy

- druga czesc

- cała trasa dzisiaj