d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1155156157158159469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 11 2013 05:20am
już wiem że lubię biegać w deszczu ale moje buty nie :(
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
May 11 2013 05:43am
anywayACID: Każdy ma gorsze chwilę, ale ja wtedy wychodziłem i robiłem kilometry, to mi pomagało, nie ma co się użalać nad swoim losem tylko działać.

Ja dzisiaj lenia miałem, miało być wybieganie rano, ale oczywiście nie wstałem, ale nadrobię to wieczorem.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 11 2013 06:48am
Dzisiaj cały trening jak nie w deszczu to w mżawce ;) Przynajmniej było duuuużo miejsca, tylko ja i park praktycznie, raz mnie tylko jakiś pies zaatakował... było orzeźwiająco!
Rafał: MOŻE BYĆ?
Oskar: Czekam na 2 drinki :wub:

Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
May 11 2013 07:04am
no no no ;))
Propsy, propsy !
A teraz zwiekszaj ten dystans i tempo cwaniaku !
Odpoczywasz przed pierwsze 8km truchtem a ostatnie 2km to trening ! :P Do roboty xD
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold: 19.37
May 11 2013 12:37pm
Ach dzisiaj jestem zły , endomondo 2x zaprzestało współpracy ;/ a biegłem na zyciówke 10km z duzym zapasem czasu.
za pierwszym razem endziak na 4km powiedzial wylacze sie a za drugim razem po 3,5 km przestał naliczać dystans . przebiegłem łacznie 8,93 km z całkiem dobrym czasem i miałem szanse zrobić dobrą zyciówke;/ a tu lipa. No i sie wkurwilem i dałem sobie spokoj :p

- pierwsza czesc trasy
- druga czesc
- cała trasa dzisiaj
Member
Posts: 1,801
Joined: Nov 30 2008
Gold: 1.96
May 11 2013 12:44pm
Pogoda nie zachęca, ale za 15 minut wychodzę. Interwał 8/2.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 11 2013 12:45pm
Quote (Maramora @ 11 May 2013 20:44)
Pogoda nie zachęca, ale za 15 minut wychodzę. Interwał 8/2.


Ja dziś godzinka w deszczu, dasz radę!
Member
Posts: 5,302
Joined: Mar 26 2011
Gold: 290.01
Warn: 30%
May 11 2013 12:49pm
Dzien jak codzien: 10.6 km w mniej wiecej 48 minut i oczyfko gps sie zjebal.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 11 2013 03:05pm
Mnie dziś też coś z tym gps było, parę razy zgubił czas czy co on tam pyskował... no i ostatni km był dłuższy o kilkadziesiąt metrów znowu ;)
Jutro 12 km w planach, ale wieczorem dopiero.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
May 11 2013 04:57pm
kurde, przyznam ze i tak mam wrazenie ze duzo smigam ostatnio, ale w rywalizacji blado to wyglada :(
Go Back To Polska Topic List
Prev1155156157158159469Next
Add Reply New Topic New Poll