d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev1155156157158159207Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,640
Joined: May 4 2006
Gold: 0.00
Nov 11 2011 03:19am
Quote (Luc- @ 11 Nov 2011 00:14)
Mam taki problem. Wypalanie gier na xdg3. Wypalałem zarówno CloneCD i ImgBurn na płytkach werbatimy. Podczas nagrywania nie było żadnych błędów ale gdy wsadzam płytkę do konsoli to można powiedzieć, że jej nie czyta. Jest tylko napis " zagraj w grę " bez żadnego obrazka i gdy próbuję ją włączyć odpala się czarny ekran na pare sekund i wyrzuca spowrotem do dasha.

Gears of War 3 wypalałem 2 razy. Raz cloneCD raz IB zgodnie z instrukcjami po zmianie Layerbreaka
Battlefield 3 - tylko raz i też nie chodzi

Miał ktoś podobne problemy?


To typowy objaw gdy nie masz odpowiedniego lt wegranego, zaktualizuj napęd do wersji lt+ 2.0, tylko one obsługują xdg3
Member
Posts: 989
Joined: Jan 25 2006
Gold: 0.00
Nov 11 2011 06:41am
Jak próbowałem odpalać najnowszego NHL 2k12 to konsola się zdupcyła podczas aktualizacji. Wysłałem do serwisu przełom września/października i wgrali mi najnowszego flasha no to chyba najnowszy jest lt+2.0 ?

This post was edited by Luc- on Nov 11 2011 06:41am
Member
Posts: 989
Joined: Jan 25 2006
Gold: 0.00
Nov 12 2011 06:05am
I wszystko jasne serwisanci wgrali poprzedniego flasha zamiast najnowszego a do tego cwaniaczki rozkradli śrubki z wnętrza konsoli
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Nov 12 2011 10:54am
Quote (Luc- @ Nov 12 2011 08:05am)
I wszystko jasne serwisanci wgrali poprzedniego flasha zamiast najnowszego a do tego cwaniaczki rozkradli śrubki z wnętrza konsoli




co do tematu

gra ktos jeszcze na oryginalnym klocku :P ?
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Nov 12 2011 12:03pm
Quote (Patryk1991 @ Nov 12 2011 05:54pm)
http://img62.imageshack.us/img62/8265/szyderca4ov.jpg

co do tematu

gra ktos jeszcze na oryginalnym klocku :P ?


ja
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Nov 15 2011 02:26pm
Ma ktos kinect bo chyba sobie kupie ?
Member
Posts: 3,847
Joined: Jun 4 2005
Gold: 4,485.00
Nov 15 2011 05:46pm
Quote (Kathorga @ 12 Nov 2011 19:03)
ja


Również, właśnie zabieram się za multi AC: R ;p

Quote (Patryk1991 @ 15 Nov 2011 21:26)
Ma ktos kinect bo chyba sobie kupie ?

Ja żałuję kasy wydanej na to, moim znajomym za to, bardzo się podoba.

Member
Posts: 712
Joined: Oct 10 2011
Gold: 0.00
Nov 15 2011 06:57pm
jA nie mam przerobki
Member
Posts: 989
Joined: Jan 25 2006
Gold: 0.00
Nov 19 2011 10:06am
Po instalacji na dysk gier Battlefield 3 i Gears of war 3 wchodzę do gry i za chwilę wyskakuje błąd o treści " Brak autoryzacji dysku " wie ktoś o co chodzi?
Member
Posts: 18,288
Joined: May 7 2007
Gold: 6.88
Warn: 20%
Nov 19 2011 10:08am
Quote (Luc- @ 19 Nov 2011 18:06)
Po instalacji na dysk gier Battlefield 3 i Gears of war 3 wchodzę do gry i za chwilę wyskakuje błąd o treści " Brak autoryzacji dysku " wie ktoś o  co chodzi?


masz oryginal?
Go Back To Polska Topic List
Prev1155156157158159207Next
Add Reply New Topic New Poll