☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev
1
155
156
157
158
159
207
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 48056
Replies: 2068
Track Topic
Lord-Keny
Member
Posts: 7,640
Joined: May 4 2006
Gold
:
0.00
#1561
Nov 11 2011 03:19am
Quote (Luc- @ 11 Nov 2011 00:14)
Mam taki problem. Wypalanie gier na xdg3. Wypalałem zarówno CloneCD i ImgBurn na płytkach werbatimy. Podczas nagrywania nie było żadnych błędów ale gdy wsadzam płytkę do konsoli to można powiedzieć, że jej nie czyta. Jest tylko napis " zagraj w grę " bez żadnego obrazka i gdy próbuję ją włączyć odpala się czarny ekran na pare sekund i wyrzuca spowrotem do dasha.
Gears of War 3 wypalałem 2 razy. Raz cloneCD raz IB zgodnie z instrukcjami po zmianie Layerbreaka
Battlefield 3 - tylko raz i też nie chodzi
Miał ktoś podobne problemy?
To typowy objaw gdy nie masz odpowiedniego lt wegranego, zaktualizuj napęd do wersji lt+ 2.0, tylko one obsługują xdg3
Luc-
Member
Posts: 989
Joined: Jan 25 2006
Gold
:
0.00
#1562
Nov 11 2011 06:41am
Jak próbowałem odpalać najnowszego NHL 2k12 to konsola się zdupcyła podczas aktualizacji. Wysłałem do serwisu przełom września/października i wgrali mi najnowszego flasha no to chyba najnowszy jest lt+2.0 ?
This post was edited by Luc- on Nov 11 2011 06:41am
Luc-
Member
Posts: 989
Joined: Jan 25 2006
Gold
:
0.00
#1563
Nov 12 2011 06:05am
I wszystko jasne serwisanci wgrali poprzedniego flasha zamiast najnowszego a do tego cwaniaczki rozkradli śrubki z wnętrza konsoli
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#1564
Nov 12 2011 10:54am
Quote (Luc- @ Nov 12 2011 08:05am)
I wszystko jasne serwisanci wgrali poprzedniego flasha zamiast najnowszego a do tego cwaniaczki rozkradli śrubki z wnętrza konsoli
co do tematu
gra ktos jeszcze na oryginalnym klocku
?
Kathorga
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold
:
328.12
#1565
Nov 12 2011 12:03pm
Quote (Patryk1991 @ Nov 12 2011 05:54pm)
http://img62.imageshack.us/img62/8265/szyderca4ov.jpg
co do tematu
gra ktos jeszcze na oryginalnym klocku
?
ja
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#1566
Nov 15 2011 02:26pm
Ma ktos kinect bo chyba sobie kupie ?
Traba
Member
Posts: 3,847
Joined: Jun 4 2005
Gold
:
4,485.00
#1567
Nov 15 2011 05:46pm
Quote (Kathorga @ 12 Nov 2011 19:03)
ja
Również, właśnie zabieram się za multi AC: R ;p
Quote (Patryk1991 @ 15 Nov 2011 21:26)
Ma ktos kinect bo chyba sobie kupie ?
Ja żałuję kasy wydanej na to, moim znajomym za to, bardzo się podoba.
UAM
Member
Posts: 712
Joined: Oct 10 2011
Gold
:
0.00
#1568
Nov 15 2011 06:57pm
jA nie mam przerobki
Luc-
Member
Posts: 989
Joined: Jan 25 2006
Gold
:
0.00
#1569
Nov 19 2011 10:06am
Po instalacji na dysk gier Battlefield 3 i Gears of war 3 wchodzę do gry i za chwilę wyskakuje błąd o treści " Brak autoryzacji dysku " wie ktoś o co chodzi?
aGnAd
Member
Posts: 18,288
Joined: May 7 2007
Gold
:
6.88
Warn: 20%
#1570
Nov 19 2011 10:08am
Quote (Luc- @ 19 Nov 2011 18:06)
Po instalacji na dysk gier Battlefield 3 i Gears of war 3 wchodzę do gry i za chwilę wyskakuje błąd o treści " Brak autoryzacji dysku " wie ktoś o co chodzi?
masz oryginal?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
155
156
157
158
159
207
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact