d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev1155156157158159205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Apr 8 2014 01:21pm
Quote (kefir @ 8 Apr 2014 21:06)
Co tam u Martinza? Zyje jeszcze? Pisze cos? Upublicznil jakies fragmenty nowej ksiazki?


ostatnio ksiegarnie mocno reklamuja Rycerz Siedmiu Krolestw
ale nie wiem czy to cos nowego czy nowe wydanie albo tlumaczenie
w sumie sam nie wiem czemu sie tym nie zainteresowalem ;d
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
Apr 8 2014 01:36pm
Quote (cOr @ Apr 8 2014 06:30pm)
temat troche ucichl wiec wklejam fajny artwork
robert baratheon vs rhaegar targaryen

http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/aNeqpGG_700b_v1.jpg


jakis slaby ten mlotek, skoro tylko robert byl w stanie nim walczyc ze wzgledu na jego ciezar :D

Quote (kefir @ Apr 8 2014 07:06pm)
Co tam u Martinza? Zyje jeszcze? Pisze cos? Upublicznil jakies fragmenty nowej ksiazki?


na twitterze ciagle postuje
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
Apr 9 2014 12:13pm
Zaliczyłem Kolor Magii. Bardzo fajnie sie czytalo, Terry na kozaku, jednak narazie moim nr 1 od tego autora pozostaje mimo wszystko Carpe Jugulum.
No i wreszscie zacząłem Kuźnie Ciemności Eriksona. Przy czytaniu zakończenia drugie rozdziału mało książka z rąk mi nie wypadła, taki byłem zdziwiony. Erikson kolejny raz gniecie, tym razem juz od poczatku.
Member
Posts: 11,557
Joined: Jul 10 2012
Gold: 0.00
May 9 2014 07:16am
Czytał ktoś może coś z Forgotten Realms Legenda Drizzta? Warto?
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
May 9 2014 07:56am
Quote (Carax @ May 9 2014 01:16pm)
Czytał ktoś może coś z Forgotten Realms Legenda Drizzta? Warto?


Przeczytałem calą. Zależy czego oczekujesz.
Member
Posts: 8,924
Joined: Jul 16 2012
Gold: 100.03
May 9 2014 07:57am
nie walic mi tu siurka do hinskich pisemek
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 9 2014 08:36am
Zaczynam powoli (w sumie to już jakiś czas czytam) Mroczną Wieżę Kinga, props or not?
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
May 9 2014 08:49am
Quote (Grigo @ May 9 2014 02:36pm)
Zaczynam powoli (w sumie to już jakiś czas czytam) Mroczną Wieżę Kinga, props or not?


wszyscy chwala. sam nie czytalem
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 9 2014 08:50am
Quote (Over_You @ 9 May 2014 16:49)
wszyscy chwala. sam nie czytalem


jestem dopiero na początku 1. tomu, nie mam kiedy czytać, tylko wieczorami trochę przed snem :(
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
May 9 2014 08:51am
Quote (Grigo @ May 9 2014 02:50pm)
jestem dopiero na początku 1. tomu, nie mam kiedy czytać, tylko wieczorami trochę przed snem :(


ja w wannie, tez troche moje tempo zaniedbalem. z drugiej strony wole jednak sie delektowac Eriksonem :D
Go Back To Polska Topic List
Prev1155156157158159205Next
Add Reply New Topic New Poll