d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1154155156157158469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
May 10 2013 12:03pm
http://www.maratonmazury.pl/images/mapa.jpg
15 czerwiec :D kurde, trochę mało czasu żeby zacząć przygotowana ale trasa marzenieeeeeeeeeeee

This post was edited by b0b3k on May 10 2013 12:06pm
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 10 2013 12:20pm
Niedawno wróciłem do domu, dopiero. Cały dzień o paru kanapkach i talerzyku zupki, dopiero teraz się nażarłem. Niestety dzisiejsze muszę przełożyć na jutro rano, oby nie padało.
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
May 10 2013 12:34pm
Ja dzisiaj luźno, piweczko wieczorkiem jutro chyba gdzieś tak około 10 rano zrobię z dyszkę. :)
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
May 10 2013 01:38pm
6.4km jebłem, 34.5m.Miałem dłużej pobiegać, ale ciemno w lesie się zrobiło i się przestraszyłem. xd.
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 10 2013 01:40pm
Quote (Rafalek @ 10 May 2013 21:38)
6.4km jebłem, 34.5m.Miałem dłużej pobiegać, ale ciemno w lesie się zrobiło i się przestraszyłem. xd.


chujowy czas
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
May 10 2013 01:45pm
Quote (martyna_fajny_mish @ May 10 2013 09:40pm)
chujowy czas


nie mów tak.
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
May 11 2013 02:20am


Ja dziś dłuższe wybieganie, tzn jak dla mnie :) fajna pogoda z rana, nie było jakoś bardzo gorąco. Pierwszy raz od ponad miesiąca Endomondo nie zgubiło GPS. Nie wiem czy ma to coś wspólnego z tym, że dziś nie słuchałem muzyki czy nie ponieważ zazwyczaj słucham. Udanych biegów życzę dziś Panowie :)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 11 2013 02:21am
Ładnie. Ja się wybieram niedługo. oby tylko nie lało, bo zachmurzenie duże ;C
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
May 11 2013 05:15am
A ja nie biegam od tygodnia, bunt glowy. Deprecha zyciowa/wyjazdowa/maturalna ;)
Ogolnie, do dupy! :) Ale powodzenia panowie w treningach !
Go Back To Polska Topic List
Prev1154155156157158469Next
Add Reply New Topic New Poll