
Ja dziś dłuższe wybieganie, tzn jak dla mnie

fajna pogoda z rana, nie było jakoś bardzo gorąco. Pierwszy raz od ponad miesiąca Endomondo nie zgubiło GPS. Nie wiem czy ma to coś wspólnego z tym, że dziś nie słuchałem muzyki czy nie ponieważ zazwyczaj słucham. Udanych biegów życzę dziś Panowie
