d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev1154155156157158211Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Mar 1 2012 06:41pm
Member
Posts: 21,881
Joined: Mar 7 2009
Gold: 96.00
Warn: 80%
Mar 3 2012 05:19am


fixed ;)

This post was edited by elkabel on Mar 3 2012 05:24am
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Mar 3 2012 05:20am
Quote (elkabel @ 3 Mar 2012 12:19)
[YOUTUBE]http://youtu.be/mraK-zRfWL0[/YOUTUBE]


dobry link

/e bo musisz dac link z youtube a nie ten skracacz linkow...

This post was edited by EustachyMotyka on Mar 3 2012 05:20am
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Mar 5 2012 05:21pm
Jutro podobno nowe dlc maja oglosic i sporo innych rzeczy :drool:
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Mar 7 2012 09:09am
Battlefield 3 - EA zapowiada nowe dodatki, pierwszy pojawi się w czerwcu



Pierwszy z dodatków - o nazwie Close Quarters - pojawi się w czerwcu. Na czterech nowych mapach postrzelacie z 10 niedostępnych wcześniej broni. Głównie na krótkim dystansie, w klatkach schodowych, pokojach czy ciasnych korytarzach. Oprócz tego nowe wyzwania i nieśmiertelniki.

Miłośnicy rozmachu w Close Quarters nie znajdą więc wiele dla siebie, za to powinni zainteresować się Armored Kill. Znajdzie się w nim wielka mapa - największa w historii serii - po której dobrze będzie się śmigało czołgiem. I nowymi, nieznanymi jeszcze pojazdami bojowymi, więc fani mobilnych stanowisk artyleryjskich, transporterów i tym podobnych maszyn będą w niebie. Na razie nie wiemy, kiedy dodatek się pojawi, EA mówi ogólnie o jesieni.

Będzie też trzeci, End Game, ale o nim nic nie wiemy, poza tym, że zadebiutuje zimą. Więcej informacji wkrótce.

http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2012/10/battlefield-3-ea-zapowiada-nowe-dodatki-pierwszy-pojawi-sie-w-czerwcu



This post was edited by Patryk1991 on Mar 7 2012 09:10am
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
Mar 7 2012 12:45pm
Quote (Patryk1991 @ Mar 7 2012 04:09pm)
Battlefield 3 - EA zapowiada nowe dodatki, pierwszy pojawi się w czerwcu

http://gamezilla.komputerswiat.pl/media/2011/229/602921/battlefield-3-02_641x393.jpg

Pierwszy z dodatków - o nazwie Close Quarters - pojawi się w czerwcu. Na czterech nowych mapach postrzelacie z 10 niedostępnych wcześniej broni. Głównie na krótkim dystansie, w klatkach schodowych, pokojach czy ciasnych korytarzach. Oprócz tego nowe wyzwania i nieśmiertelniki.

Miłośnicy rozmachu w Close Quarters nie znajdą więc wiele dla siebie, za to powinni zainteresować się Armored Kill. Znajdzie się w nim wielka mapa - największa w historii serii - po której dobrze będzie się śmigało czołgiem. I nowymi, nieznanymi jeszcze pojazdami bojowymi, więc fani mobilnych stanowisk artyleryjskich, transporterów i tym podobnych maszyn będą w niebie. Na razie nie wiemy, kiedy dodatek się pojawi, EA mówi ogólnie o jesieni.

Będzie też trzeci, End Game, ale o nim nic nie wiemy, poza tym, że zadebiutuje zimą. Więcej informacji wkrótce.

http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2012/10/battlefield-3-ea-zapowiada-nowe-dodatki-pierwszy-pojawi-sie-w-czerwcu

http://www.youtube.com/watch?v=Neq7LFDJxNg


nom też wlasnie dzis wyczytalem to dzis na ps3site :P
ale imo to dzielenie dlc na te male mapki dla tych co lubia cos w stylu CoD'a i na duże z pojazdami to nic innego jak chęć wyciągnięcia kasy od ludzi bo i tak każdy chce mieć wszystkie mapki więc płacić będzie musiał 3 razy :/
ale mam nadzieje,że przez to rozwarstwienie te dlc nie będą kosztować po 50zł chociaż patrząc na B2K to pewnie tak będzie niestety czyli łączny koszt będzie wynosił 150zł - tyle co nowa gra i gdzie tu uczciwość?
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Mar 7 2012 12:50pm
Quote (kubaba5 @ Mar 7 2012 02:45pm)
nom też wlasnie dzis wyczytalem to dzis na ps3site :P
ale imo to dzielenie dlc na te male mapki dla tych co lubia cos w stylu CoD'a i na duże z pojazdami to nic innego jak chęć wyciągnięcia kasy od ludzi bo i tak każdy chce mieć wszystkie mapki więc płacić będzie musiał 3 razy :/
ale mam nadzieje,że przez to rozwarstwienie te dlc nie będą kosztować po 50zł chociaż patrząc na B2K to pewnie tak będzie niestety czyli łączny koszt będzie wynosił 150zł - tyle co nowa gra i gdzie tu uczciwość?


Oczywiscie ze tak bedzie,chyba ze darmo moze jeden dzadza ale watpie :O
Nie wiem czy kupie bo dopiero za 3 miechy wyjdzie a mi juz sie niechce w bf3 grac
Zalezy kuedy patch wyjdzie
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
Mar 7 2012 05:17pm
Quote (Patryk1991 @ Mar 7 2012 07:50pm)
Oczywiscie ze tak bedzie,chyba ze darmo moze jeden dzadza ale watpie :O
Nie wiem czy kupie bo dopiero za 3 miechy wyjdzie a mi juz sie niechce w bf3 grac
Zalezy kuedy patch wyjdzie


ja caly czas cisne :P
ale pewnie troche mi sie odechce niedlugo bo juz prawie odkrylem wszystkie bronie w klasach wiec czar prysnie :)
ale i tak nie bede bo wymianial bo to imo najlepsza strzelanka na rynku wiec po co mi inna.
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Mar 8 2012 02:22am
ale zjebali celowniki noktowizyjne -_-
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Mar 9 2012 09:44am
http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2012/10/origin-czuje-wiosne-i-obniza-ceny

Promocja wystartuje w poniedziałek, 12 marca, i potrwa równy tydzień - koniec obniżek zaplanowano na 19 marca.

Przez siedem dni 50% promocją objęte będą takie produkty jak Battlefield 3, FIFA 12 czy Need for Speed: The Run - także i w Polsce. Na razie nie znamy pełnej oferty, jak tylko się pojawi na pewno o tym napiszemy. W końcu tak jak i Wy lubimy promocje, wyprzedaże, obniżki...
Go Back To Polska Topic List
Prev1154155156157158211Next
Add Reply New Topic New Poll