Quote (kefir @ 24 Nov 2011 13:22)
Caly czas wyskakuje error przy wlaczaniue hona. Zmienilem w ustawieniach na win95 i nadal crashuje.
Zgodnosci uzywalo sie tylko do robienia updateow, ale to naprawili. Jesli gra sama w sobie ci nie dziala to reinstall.