d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev1154155156157158206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Nov 23 2011 05:10pm
Przypominam, ze za 20 zl mam na sprzedaz konto legacy.
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Nov 24 2011 06:22am
Caly czas wyskakuje error przy wlaczaniue hona. Zmienilem w ustawieniach na win95 i nadal crashuje.

This post was edited by kefir on Nov 24 2011 06:42am
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Nov 24 2011 06:29am
A probowales win xp? : D
/e albo najpierw napisz jaki blad ci wyskakuje

This post was edited by lszcz on Nov 24 2011 06:33am
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Nov 24 2011 06:44am
Quote (lszcz @ Nov 24 2011 12:29pm)
A probowales win xp? : D
/e albo najpierw napisz jaki blad ci wyskakuje

ta ale czytalem, zeby na 95 zmienic. Nic nie daje. Wyskakuje mi tylko okienko czy chce reportowac.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Nov 24 2011 06:52am
Quote (kefir @ 24 Nov 2011 14:44)
ta ale czytalem, zeby na 95 zmienic. Nic nie daje. Wyskakuje mi tylko okienko czy chce reportowac.


no to przepisz to zjebane okienko bo nie wiem co szukac :mellow:
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Nov 24 2011 06:57am
K2 exception.
Would you like to save a crash report?
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Nov 24 2011 06:57am
Quote (kefir @ 24 Nov 2011 13:22)
Caly czas wyskakuje error przy wlaczaniue hona. Zmienilem w ustawieniach na win95 i nadal crashuje.


Zgodnosci uzywalo sie tylko do robienia updateow, ale to naprawili. Jesli gra sama w sobie ci nie dziala to reinstall.
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Nov 24 2011 06:59am
Quote (Saygon @ Nov 24 2011 12:57pm)
Zgodnosci uzywalo sie tylko do robienia updateow, ale to naprawili. Jesli gra sama w sobie ci nie dziala to reinstall.


3 x sciagalem nowego klienta i instalowalem.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Nov 24 2011 07:01am
Quote (kefir @ 24 Nov 2011 13:59)
3 x sciagalem nowego klienta i instalowalem.


W ktorym momencie sie crashuje? Ustaw grafike na openGL zamiast direct9.
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Nov 24 2011 07:23am
Quote (Saygon @ Nov 24 2011 01:01pm)
W ktorym momencie sie crashuje? Ustaw grafike na openGL zamiast direct9.


jak widze logo s2
Go Back To Polska Topic List
Prev1154155156157158206Next
Add Reply New Topic New Poll