d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev1154155156157158207Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,767
Joined: Mar 25 2010
Gold: 12.00
Oct 20 2011 11:27pm
Quote (Patryk1991 @ Oct 21 2011 01:15am)
a nowy kupiles ?
jak tak to go zwroc bo nie powinnien sie nigdy zacian
a jeszcze czy przerobiony jest ?


nowy, nieprzerobiony.
Później zadzwonię do microshitu.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 22 2011 08:50am
Quote (inquis1t0r @ Oct 21 2011 01:27am)
nowy, nieprzerobiony.
Później zadzwonię do microshitu.

to go oddaj jak najszybciej :P
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 23 2011 11:32am
jeszcze 2 dni :drool:

jak chcecie zainstalowacc gre na dysk to potrzebujcie ok 17gb
Banned
Posts: 282
Joined: Oct 5 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 23 2011 11:51am
Quote (Patryk1991 @ Oct 23 2011 07:32pm)
jeszcze 2 dni :drool:

jak chcecie zainstalowacc gre na dysk to potrzebujcie ok 17gb


ja jeszcze 4dni :(
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Oct 27 2011 11:56am
nie chce ktos gier kupic ?
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 31 2011 05:32pm
Quote (m4rc1n3k @ Oct 27 2011 01:56pm)
nie chce ktos gier kupic ?


zapytaj na xbox forum



mw3 ktos kupuje ?
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Nov 10 2011 03:29pm
jak sie zapisaliscie do testowania nowego dashbordu to juz jest
Member
Posts: 989
Joined: Jan 25 2006
Gold: 0.00
Nov 10 2011 04:14pm
Mam taki problem. Wypalanie gier na xdg3. Wypalałem zarówno CloneCD i ImgBurn na płytkach werbatimy. Podczas nagrywania nie było żadnych błędów ale gdy wsadzam płytkę do konsoli to można powiedzieć, że jej nie czyta. Jest tylko napis " zagraj w grę " bez żadnego obrazka i gdy próbuję ją włączyć odpala się czarny ekran na pare sekund i wyrzuca spowrotem do dasha.

Gears of War 3 wypalałem 2 razy. Raz cloneCD raz IB zgodnie z instrukcjami po zmianie Layerbreaka
Battlefield 3 - tylko raz i też nie chodzi

Miał ktoś podobne problemy?
Member
Posts: 3,847
Joined: Jun 4 2005
Gold: 4,485.00
Nov 10 2011 05:01pm
Quote (m4rc1n3k @ 27 Oct 2011 18:56)
nie chce ktos gier kupic ?


A co masz?
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Nov 11 2011 01:58am
Quote (Luc- @ Nov 10 2011 11:14pm)
Mam taki problem. Wypalanie gier na xdg3. Wypalałem zarówno CloneCD i ImgBurn na płytkach werbatimy. Podczas nagrywania nie było żadnych błędów ale gdy wsadzam płytkę do konsoli to można powiedzieć, że jej nie czyta. Jest tylko napis " zagraj w grę " bez żadnego obrazka i gdy próbuję ją włączyć odpala się czarny ekran na pare sekund i wyrzuca spowrotem do dasha.

Gears of War 3 wypalałem 2 razy. Raz cloneCD raz IB zgodnie z instrukcjami po zmianie Layerbreaka
Battlefield 3 - tylko raz i też nie chodzi

Miał ktoś podobne problemy?


skocz z mostu, a dowiesz sie dlaczego
Go Back To Polska Topic List
Prev1154155156157158207Next
Add Reply New Topic New Poll