Quote (Luc- @ Nov 10 2011 11:14pm)
Mam taki problem. Wypalanie gier na xdg3. Wypalałem zarówno CloneCD i ImgBurn na płytkach werbatimy. Podczas nagrywania nie było żadnych błędów ale gdy wsadzam płytkę do konsoli to można powiedzieć, że jej nie czyta. Jest tylko napis " zagraj w grę " bez żadnego obrazka i gdy próbuję ją włączyć odpala się czarny ekran na pare sekund i wyrzuca spowrotem do dasha.
Gears of War 3 wypalałem 2 razy. Raz cloneCD raz IB zgodnie z instrukcjami po zmianie Layerbreaka
Battlefield 3 - tylko raz i też nie chodzi
Miał ktoś podobne problemy?
skocz z mostu, a dowiesz sie dlaczego