d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev1154155156157158205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
Mar 3 2014 01:02pm
Ogarnałem na szybciocha 30 stron "Koloru Magii". Uśmiech na twarzy mam do teraz.

Quote (Sumek @ Mar 3 2014 06:44pm)
czytal ktos diablo zakon?


Lezy na polce i czeka na akt desperacji. Z tego co mi wiadomo (i wielu osobom w tym temacie) slaba ksiazka.
Member
Posts: 5,923
Joined: Nov 18 2006
Gold: 11.00
Mar 3 2014 01:05pm
Potęzny temat, nie chciało mi się przebrnąć przez cały. Są tu fani Dukaja? Jestem pod koniec Perfekcyjnej Doskonałości i zachodzę w głowę, jak typ stworzył tak złożony, a zarazem spójny świat przedstawiony. Koleś ma łeb jak sklep, książkę się czyta z opadniętą szczeną. W kolejce czeka Lód tego samego autora. Jak dla mnie godny następca Lema, jeśli chodzi o poziom warsztatu, bo tematyka jednak trochę inna.

This post was edited by zibib on Mar 3 2014 01:05pm
Member
Posts: 6,264
Joined: Sep 28 2008
Gold: 2,315.04
Mar 3 2014 01:05pm
Quote (Over_You @ Mar 3 2014 07:02pm)
Ogarnałem na szybciocha 30 stron "Koloru Magii". Uśmiech na twarzy mam do teraz.



Lezy na polce i czeka na akt desperacji. Z tego co mi wiadomo (i wielu osobom w tym temacie) slaba ksiazka.


ok, a oparte na diablo 2 sa dobre czy etz slabe?
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
Mar 3 2014 01:06pm
Quote (Sumek @ Mar 3 2014 07:05pm)
ok, a oparte na diablo 2 sa dobre czy etz slabe?


Czytalem tylko Dziedzictwo Krwi. Nie ma nic wspolnego z D2 (procz Lut Gholein i postaci Drognana o ile dobrze pamietam - czytalem to jakies 8-10 lat temu) i bylo slabe.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Mar 3 2014 01:48pm
Quote (Sumek @ 3 Mar 2014 20:44)
czytal ktos diablo zakon?


ja czytalem i z reka na sercu przyznaje ze jedna z najgorszych, jak nie najgorsza, ksiazka jaka mialem w lapie (z dzialu fantasy)
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Mar 7 2014 12:05pm
Wczoraj skończyłem " Łowcy Kości" z MKP. Bardzo mi się ta część podobała. Dziś wziąłem się od razu za " Wicher Śmierci" . W Łowcach Kości końcówka bardzo dobra. Szybka akcja, która pozostawia jednak też kilka znaków zapytania :) Jestem ciekaw jak to się rozwinie w następnych częściach.

E: Wicher Śmierci już mi się podoba bo jest Tehol i Bugg :)

This post was edited by Bieniol on Mar 7 2014 12:06pm
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
Mar 8 2014 06:23am
Quote (Bieniol @ Mar 7 2014 06:05pm)
Wczoraj skończyłem " Łowcy Kości" z MKP. Bardzo mi się ta część podobała. Dziś wziąłem się od razu za " Wicher Śmierci" . W Łowcach Kości końcówka bardzo dobra. Szybka akcja, która pozostawia jednak też kilka znaków zapytania :) Jestem ciekaw jak to się rozwinie w następnych częściach.

E: Wicher Śmierci już mi się podoba bo jest Tehol i Bugg :)


Te ich rozmówki są wyborne. Istna uczta dla czytajacego.
Końcówka Łowców była dla mnie całkowitym zaskoczeniem.
Member
Posts: 4,116
Joined: Jul 28 2013
Gold: 46.25
Warn: 20%
Apr 3 2014 01:48am
BUMB
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Apr 8 2014 12:30pm
temat troche ucichl wiec wklejam fajny artwork
robert baratheon vs rhaegar targaryen

Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Apr 8 2014 01:06pm
Quote (cOr @ Apr 8 2014 06:30pm)
temat troche ucichl wiec wklejam fajny artwork
robert baratheon vs rhaegar targaryen

http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/aNeqpGG_700b_v1.jpg


Co tam u Martinza? Zyje jeszcze? Pisze cos? Upublicznil jakies fragmenty nowej ksiazki?
Go Back To Polska Topic List
Prev1154155156157158205Next
Add Reply New Topic New Poll