Quote (Bieniol @ Mar 7 2014 06:05pm)
Wczoraj skończyłem " Łowcy Kości" z MKP. Bardzo mi się ta część podobała. Dziś wziąłem się od razu za " Wicher Śmierci" . W Łowcach Kości końcówka bardzo dobra. Szybka akcja, która pozostawia jednak też kilka znaków zapytania

Jestem ciekaw jak to się rozwinie w następnych częściach.
E: Wicher Śmierci już mi się podoba bo jest Tehol i Bugg

Te ich rozmówki są wyborne. Istna uczta dla czytajacego.
Końcówka Łowców była dla mnie całkowitym zaskoczeniem.