d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poker. > Temat Oficjalny.
Prev1154155156157158491Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Nov 1 2009 02:08pm
Quote (Kserkes @ 1 Nov 2009 22:02)
Dzięki.



2 tu, 2 tam.


Widze z jakims bojanem jestes i z kims co ma jagiellonie w ava :D
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 1 2009 02:20pm
Właśnie pomyślałem, że to bojan i gogan pewnie ;D
Member
Posts: 3,176
Joined: Feb 27 2009
Gold: 5.80
Warn: 10%
Nov 1 2009 02:21pm
aha
Banned
Posts: 2,396
Joined: Oct 11 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 1 2009 02:21pm
nvm ale nie spamuj Pr0v3

This post was edited by larcenist on Nov 1 2009 02:22pm
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 1 2009 02:32pm
Właśnie kończę sesję stratą buyina w wysokości 1$, byłem 1$ na plusie, ale trafiło się rozdanie a/i preflop moje ak vs kq.
Był jeszcze mały side pot w tej ręce koles miał jj, ale to mniej ważne.

This post was edited by Kserkes on Nov 1 2009 02:33pm
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Nov 1 2009 02:34pm


Freerolla gram... sexxx, ja trójka na flopie on trójka K na turnie.. a ja quads 8's na river :love:
Member
Posts: 23,089
Joined: Mar 29 2007
Gold: 4.20
Nov 1 2009 03:04pm
No i jest, kuzde wkoncu 10k <3
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Nov 1 2009 03:07pm
Quote (FeyenoordRox @ 1 Nov 2009 22:34)
Freerolla gram... sexxx, ja trójka na flopie on trójka K na turnie.. a ja quads 8's na river :love:


I tak wygrywales na turnie -_-
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Nov 1 2009 03:14pm
Quote (Daniek92 @ Nov 1 2009 10:07pm)
I tak wygrywales na turnie -_-


Na tunie juz przegrywal, na flopie wygrywal.

Quote (FeyenoordRox @ Nov 1 2009 10:20pm)
nie, racje ma na turnie już wygrywałem FH > 3 of a kind

ale i tak epicka ręka cuz on 3 of a kind a ja Quads


sry, flop z turnem mi sie jebnal :DD

This post was edited by Shapiro on Nov 1 2009 03:21pm
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Nov 1 2009 03:20pm
Quote (Shapiro @ Nov 1 2009 09:14pm)
Na tunie juz przegrywal, na flopie wygrywal.


nie, racje ma na turnie już wygrywałem FH > 3 of a kind

ale i tak epicka ręka cuz on 3 of a kind a ja Quads
Go Back To Polska Topic List
Prev1154155156157158491Next
Add Reply New Topic New Poll