Quote (Daniek92 @ Nov 1 2009 10:07pm)
I tak wygrywales na turnie

Na tunie juz przegrywal, na flopie wygrywal.
Quote (FeyenoordRox @ Nov 1 2009 10:20pm)
nie, racje ma na turnie już wygrywałem FH > 3 of a kind
ale i tak epicka ręka cuz on 3 of a kind a ja Quads
sry, flop z turnem mi sie jebnal :DD
This post was edited by Shapiro on Nov 1 2009 03:21pm