jezeli chodzi o bagaze to jak mam bluze to w niej trzymam telefon, jak biegne na letniaka to w rece, w kieszeni trzymalbym gdyby byl lekki, desire z to cegla wiec dziwnie z nia w kieszeni

jezeli chodzi o plany to dzisiaj siekne z 7km i w weekend przerwa, uczelnia sie klania.