d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1153154155156157469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
May 10 2013 02:25am
oj maratonu juz nie trzasniesz bez przygotowania i bez zmieszczenia sie w czasie ;P
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
May 10 2013 02:36am
Chodzi Ci o limit czasu? Luźno byś się zmiescił, limit czasu np. w orlen marathon wynosił 6h czyli mógłbyś robić km w czasie 8min :) czyli widzisz jak biegasz tam w tempie 5 coś to mógłbyś co km robić minutę marszu, maraton można zrobić bez większego problemu jeśli nie patrzymy na czas :D
Member
Posts: 30,198
Joined: Aug 16 2004
Gold: 6,883.70
May 10 2013 05:48am
jezeli chodzi o bagaze to jak mam bluze to w niej trzymam telefon, jak biegne na letniaka to w rece, w kieszeni trzymalbym gdyby byl lekki, desire z to cegla wiec dziwnie z nia w kieszeni ;)

jezeli chodzi o plany to dzisiaj siekne z 7km i w weekend przerwa, uczelnia sie klania.
Member
Posts: 486
Joined: Jun 4 2005
Gold: 0.00
May 10 2013 06:27am
Pakos studia doktoranckie?;p
Member
Posts: 30,198
Joined: Aug 16 2004
Gold: 6,883.70
May 10 2013 06:29am
Quote (robfil @ 10 May 2013 14:27)
Pakos studia doktoranckie?;p


oj az tak w zyciu mi sie nie nudzi, magisterke tylko doriabiam ;-)
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
May 10 2013 09:17am
Właśnie wróciłem z biegania. Dziś 6.54 km w 30:01s. Robiłem 5km + 5x 20s i jakoś się tak uzbierało. Pogoda cudo, ale na stadionie gdzie biegałem ludzi jak w mrowisku. Teraz powyłazili :) a w zimie nie było komu biegać:) o Endomondo pokazało, że rekord na 5km pobity o 0:35s :)

This post was edited by Bieniol on May 10 2013 09:20am
Member
Posts: 30,198
Joined: Aug 16 2004
Gold: 6,883.70
May 10 2013 10:49am
Mi niestety wszystko dzis poszlo nie tak, mialo byc 7 a wyszlo nieco ponad 5 bo bylo tak duszno ze myslalem ze padne, do tego po 200 metrach endomondo zgubilo gpsa wiec kilometry dodalem recznie...

niech tam bobek zdecyduje czy mi ten bieg zaliczy do rywalizacji czy nie, zeby nie bylo ze jakis fake czy cos.

This post was edited by Pakos on May 10 2013 10:50am
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
May 10 2013 11:51am
Pakos wiesz że ja Ci ufam. :)
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
May 10 2013 11:57am
Może pójdę pobiegać za pół godziny, tak tylko piszę, gdyby ktoś pytał.
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 10 2013 12:01pm
W deszczu biega sie chujowo :<
Go Back To Polska Topic List
Prev1153154155156157469Next
Add Reply New Topic New Poll