d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev1153154155156157211Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 19 2012 06:44pm


Nie gram w bf3 doputy jakiegos patcha nie wprowadza do frag rounds with shotgunach -_-
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Feb 22 2012 05:20pm
odkrylem bron ktora daje mi najwiecej frajdy - USAS-12!
cudo po prostu, 3-4 kille naraz to standardzik, tylko trzeba kombinowac zeby wszedzie bylo CQB
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 22 2012 05:26pm
Quote (cOr @ Feb 22 2012 07:20pm)
odkrylem bron ktora daje mi najwiecej frajdy - USAS-12!
cudo po prostu, 3-4 kille naraz to standardzik, tylko trzeba kombinowac zeby wszedzie bylo CQB


z frag rounds?



This post was edited by Patryk1991 on Feb 22 2012 05:26pm
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Feb 22 2012 05:31pm
Quote (Patryk1991 @ 23 Feb 2012 01:26)
z frag rounds?

http://i405.photobucket.com/albums/pp140/Mayo07J/picard-facepalm.jpg


standardowe naboje, dopiero zaczalem tym grac i nie patrzylem zbytnio co odblokowalem
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Feb 22 2012 07:27pm
Quote (cOr @ 23 Feb 2012 01:20)
odkrylem bron ktora daje mi najwiecej frajdy - USAS-12!
cudo po prostu, 3-4 kille naraz to standardzik, tylko trzeba kombinowac zeby wszedzie bylo CQB

Co to CQB?
Ja mam jutro ostatni egzamin i już nie mogę się doczekać aż wreszcie w spokoju obejrze jakiś film czy pogram w BF3, bo cały miesiąc miałem zawalony nauką.
Biegałem troche z USASem i DAO, ale to nie zabawki dla mnie, jakoś wole uniwersalną broń typu M416, z którym gram non-stop już ze 2-3 miesiące (raz w tygodniu hehe). Przy mojej grze na krótki i średni dystans na TDM jest super.

Jest ktoś chętny do coopa w weekend albo w przyszlym tygodniu? w ogole w niego nie gralem, a chcialbym odblokowac pare rzeczy.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 22 2012 10:32pm
close quarter combats
dzis troche pogralem po 2-3 tygodniach i same nuby z frag rounds z usas graja -_-


This post was edited by Patryk1991 on Feb 22 2012 10:32pm
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 23 2012 08:38am
trzeba bylo ich postraszyc ze nie bedzie sie gralo przez 24h i juz sa rezultaty :D

http://battlelog.battlefield.com/bf3/news/view/2832654779195992365/8/
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Feb 23 2012 10:27am
Quote (cOr @ Feb 23 2012 01:20am)
odkrylem bron ktora daje mi najwiecej frajdy - USAS-12!
cudo po prostu, 3-4 kille naraz to standardzik, tylko trzeba kombinowac zeby wszedzie bylo CQB


Usas na metro jest op i dla pierdolonych nobów.
Sam go tam używam z tego względu, że inni też niem grają.
Wbiłem na nim z 1.1k zabić? Nie wiem nawet, nie gram od 2-3 miesięcy.
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
Feb 25 2012 09:20am
Quote (cOr @ Feb 23 2012 12:20am)
odkrylem bron ktora daje mi najwiecej frajdy - USAS-12!
cudo po prostu, 3-4 kille naraz to standardzik, tylko trzeba kombinowac zeby wszedzie bylo CQB


rozumiem, że to prowo
kurwa tego usasa to powinni już dawno wyjebać bo jak gra się w operacje metro to 3/4 ludzi zapierdala z tym gównem i grać się nie da
ja jebie kto to w ogóle wymyślił amunicja odłamkowa napierdalająca przez 500metrów napierdala jak czołg.
Po prostu jak to widze to mi sie grać odechciewa.
/e: The Mi28 has received upgrades to its climbing and yawing abilities
ooo to uaktualnienie mnie najbardziej interesuje bo strasznie wkurwiająca jest róznica między SuperCobrą, a Havockiem.
Amerykański jest 10 razy bardziej zwrotny - prawie tak jak helikoptery wsparcia natomiast rosyjski jest oporny jak wół trzeba lecieć za cel i dopiero zawrócić bo nie da się okrążać celów.
Wiadomo kiedy taka łatka wyjdzie?

This post was edited by kubaba5 on Feb 25 2012 09:37am
Go Back To Polska Topic List
Prev1153154155156157211Next
Add Reply New Topic New Poll