Quote (cOr @ Feb 23 2012 12:20am)
odkrylem bron ktora daje mi najwiecej frajdy - USAS-12!
cudo po prostu, 3-4 kille naraz to standardzik, tylko trzeba kombinowac zeby wszedzie bylo CQB
rozumiem, że to prowo
kurwa tego usasa to powinni już dawno wyjebać bo jak gra się w operacje metro to 3/4 ludzi zapierdala z tym gównem i grać się nie da
ja jebie kto to w ogóle wymyślił amunicja odłamkowa napierdalająca przez 500metrów napierdala jak czołg.
Po prostu jak to widze to mi sie grać odechciewa.
/e: The Mi28 has received upgrades to its climbing and yawing abilities
ooo to uaktualnienie mnie najbardziej interesuje bo strasznie wkurwiająca jest róznica między SuperCobrą, a Havockiem.
Amerykański jest 10 razy bardziej zwrotny - prawie tak jak helikoptery wsparcia natomiast rosyjski jest oporny jak wół trzeba lecieć za cel i dopiero zawrócić bo nie da się okrążać celów.
Wiadomo kiedy taka łatka wyjdzie?
This post was edited by kubaba5 on Feb 25 2012 09:37am