d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev1153154155156157206Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Nov 23 2011 03:49pm
super sa kurwa ludzie co wychodza w 1szej minucie a typy nie daja remake, skonczylemn raz gre taka 30/7 i wjeba bo pushowali jak pojeby i nie moglismy wybronic...
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Nov 23 2011 03:49pm
Quote (Latwiak @ 23 Nov 2011 22:49)
super sa kurwa ludzie co wychodza w 1szej minucie a typy nie daja remake, skonczylemn raz gre taka 30/7 i wjeba bo pushowali jak pojeby i nie moglismy wybronic...


Normalka.
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Nov 23 2011 03:56pm
Quote (lszcz @ Nov 23 2011 11:46pm)
Jak chcesz to moge z toba pograc zara, moze sie gruby przylaczy

Dzisiaj już nie dam rady. Jak będziesz dał radę to może jutro byśmy coś pograli.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Nov 23 2011 03:57pm
Quote (RavenN @ 23 Nov 2011 23:56)
Dzisiaj już nie dam rady. Jak będziesz dał radę to może jutro byśmy coś pograli.


no to dodaj mnie do znajomych, moze wieczorem mi sie uda, nick taki jak tutaj
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Nov 23 2011 04:35pm
tez moge grac jak co ; o
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold: 208.00
Nov 23 2011 04:42pm
TYGER TYGER BURNING BRIGHT
IN THE FOREST OF THE NIGHT
THE POSTS OF IDIOCY YE AQUIRE
MY POWERS BURNS YE TO FIRE
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Nov 23 2011 04:47pm
wygrałem lszczowi grę
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Nov 23 2011 04:48pm
wygralem ravenowi gre devourerem
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Nov 23 2011 04:49pm
jakwygrywacie tak gry to chetnie sie przylacze, bo niestety moj mmr to 1300, troche musialem pofeedowac bo dostawalem ciagle +1-1 i mnie to irytowalo, a teraz nie moge sie wybic bo trafiam na frajerow i leaverow ;c
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Nov 23 2011 04:51pm
Quote (blejdowy @ 24 Nov 2011 00:49)
jakwygrywacie tak gry to chetnie sie przylacze, bo niestety moj mmr to 1300, troche musialem pofeedowac bo dostawalem ciagle +1-1 i mnie to irytowalo, a teraz nie moge sie wybic bo trafiam na frajerow i leaverow ;c


zapros mnie do koleguw to sie pomysli, nick taki jak tutaj
Go Back To Polska Topic List
Prev1153154155156157206Next
Add Reply New Topic New Poll