Quote (blejdowy @ 24 Nov 2011 00:49)
jakwygrywacie tak gry to chetnie sie przylacze, bo niestety moj mmr to 1300, troche musialem pofeedowac bo dostawalem ciagle +1-1 i mnie to irytowalo, a teraz nie moge sie wybic bo trafiam na frajerow i leaverow ;c
zapros mnie do koleguw to sie pomysli, nick taki jak tutaj