d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev1153154155156157207Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Oct 20 2011 05:49am
Quote (inquis1t0r @ 20 Oct 2011 13:34)
Czego najlepiej użyć do chłodzenia konsoli ?


wody
Member
Posts: 2,767
Joined: Mar 25 2010
Gold: 12.00
Oct 20 2011 06:16am
Quote (m4rc1n3k @ Oct 20 2011 11:49am)
wody


aleś kuhwa zabawny
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Oct 20 2011 06:26am
Quote (inquis1t0r @ Oct 20 2011 01:16pm)
aleś kuhwa zabawny


jak nie wody to moze powiecza?
Member
Posts: 7,640
Joined: May 4 2006
Gold: 0.00
Oct 20 2011 08:35am
Quote (inquis1t0r @ 20 Oct 2011 13:34)
Czego najlepiej użyć do chłodzenia konsoli ?


wytnij sobie dziure na gorze i zamontuj wentylator, ja zamierzam tak zrobic bo mi sie kloc cos grzeje, mimo ze mam jeszcze dodatkowe wdmuchiwanie powietrza na bocznej sciance zamontowane
Member
Posts: 18,288
Joined: May 7 2007
Gold: 6.88
Warn: 20%
Oct 20 2011 08:44am
Quote (Lord-Keny @ 20 Oct 2011 16:35)
wytnij sobie dziure na gorze i zamontuj wentylator, ja zamierzam tak zrobic bo mi sie kloc cos grzeje, mimo ze mam jeszcze dodatkowe wdmuchiwanie powietrza na bocznej sciance zamontowane



co to za wersja, ze sie grzeje? :unsure:
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 20 2011 08:47am
Quote (inquis1t0r @ Oct 20 2011 07:34am)
Czego najlepiej użyć do chłodzenia konsoli ?


a gdzie ja trzymasz ze sie tak grzeje ?
przy kaloryferze ?
Member
Posts: 2,767
Joined: Mar 25 2010
Gold: 12.00
Oct 20 2011 10:25am
Quote (Patryk1991 @ Oct 20 2011 02:47pm)
a gdzie ja trzymasz ze sie tak grzeje ?
przy kaloryferze ?


Właśnie nie i to mnie dziwi. Nawet otwarte okno obok nie pomaga O.o
Chyba, że może się wieszać od czegoś innego ?
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 20 2011 10:58am
Quote (inquis1t0r @ Oct 20 2011 12:25pm)
Właśnie nie i to mnie dziwi. Nawet otwarte okno obok nie pomaga O.o
Chyba, że może się wieszać od czegoś innego ?


a ile lat juz go masz ?
i jak sie wiesza?
sprzezonym powietrzem przedmuchaj
Member
Posts: 2,767
Joined: Mar 25 2010
Gold: 12.00
Oct 20 2011 11:02am
Kurwa mam go od 3 tygodni (silm)...a od 2 dnia mi się wiesza. W sensie, że ma freeza, po którym trzeba go wyłączyć i włączyć.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 20 2011 07:15pm
Quote (inquis1t0r @ Oct 20 2011 01:02pm)
Kurwa mam go od 3 tygodni (silm)...a od 2 dnia mi się wiesza. W sensie, że ma freeza, po którym trzeba go wyłączyć i włączyć.


a nowy kupiles ?
jak tak to go zwroc bo nie powinnien sie nigdy zacian
a jeszcze czy przerobiony jest ?
Go Back To Polska Topic List
Prev1153154155156157207Next
Add Reply New Topic New Poll