Quote (inquis1t0r @ Oct 20 2011 01:02pm)
Kurwa mam go od 3 tygodni (silm)...a od 2 dnia mi się wiesza. W sensie, że ma freeza, po którym trzeba go wyłączyć i włączyć.
a nowy kupiles ?
jak tak to go zwroc bo nie powinnien sie nigdy zacian
a jeszcze czy przerobiony jest ?