d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev1153154155156157205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,616
Joined: Jul 7 2013
Gold: 5.00
Feb 28 2014 06:14am
Quote (2007 @ Feb 28 2014 09:35am)
Przypominam, że dziś jest premiera najnowszej książki Jacka Piekary - Ja inkwizytor. Głód i pragnienie
Miałem dziś sobie ją zakupić, ale oczywiście na dwa tygodnie przed wypłatą jestem pusty niczym bęben i dopiero po 10'tym będę mógł uaktualnić moją biblioteczkę. Kurwa. :(


albo na alkohol xD
Member
Posts: 11,402
Joined: Mar 14 2006
Gold: 0.00
Feb 28 2014 06:18am
Quote (cokolwieg @ Feb 28 2014 12:14pm)
albo na alkohol xD


ewentualnie na zwrot 30 zl :D
Member
Posts: 5,616
Joined: Jul 7 2013
Gold: 5.00
Feb 28 2014 06:19am
Quote (Mep @ Feb 28 2014 02:18pm)
ewentualnie na zwrot 30 zl :D


:thumbsup:
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Feb 28 2014 10:47am
Quote (Over_You @ Feb 28 2014 09:36am)
Kolejny tom przygod M? Slyszalem opinie wsrod moich znajomych ze te ostatnie tomy byly juz mocno naciagne pod hajs, ja osobiscie lyknalem tylko Sluge Bożego.


Quote (cOr @ Feb 28 2014 12:14pm)
pierwszy tom o mordimmerze byl fajny, cos w miare nowego, potem jeszcze bylo znosnie ale np tom 4 byl juz kpina i żalem, wiecej tej serii nie tknalem


Pierwszy tom, hm, to rzeczywiście był taki powiew świeżości skierowany w polską fantastykę, a późniejsze części może i były słabsze, ale i tak czytało mi się je po prostu przyjemnie.
Podoba mi się świat, główny bohater (taki zadufany w sobie skurwiel ;p), no i fabuła też mnie mocno wciąągła. A to, że Jacek P. chce sobie przy okazji dodatkowo zarobić, zupełnie mi nie przeszkadza.
Wręcz przeciwnie - mógłbym zakupić rzyliony takich książek. Książek, które czyta się lekko, ciekawie a przy okazji można się przy tym świetnie bawić (te wszystkie prztyczki/aluzje dotyczące naszej 'realnej' rzeczywistości).

Jak zakupię i przeczytam najnowszą część, to walnę tu krótką notkę, a na razie czekam na hajsiwo. ;x

Quote (Mep @ Feb 28 2014 02:13pm)
i tak to przejebiesz na zielone xD


Quote (cokolwieg @ Feb 28 2014 02:14pm)
albo na alkohol xD


Quote (Mep @ Feb 28 2014 02:18pm)
ewentualnie na zwrot 30 zl :D


Quote (cokolwieg @ Feb 28 2014 02:19pm)
:thumbsup:


Ból siusiaków detected'
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Feb 28 2014 11:26am
Quote (2007 @ 28 Feb 2014 18:47)
Pierwszy tom, hm, to rzeczywiście był taki powiew świeżości skierowany w polską fantastykę, a późniejsze części może i były słabsze, ale i tak czytało mi się je po prostu przyjemnie.
Podoba mi się świat, główny bohater (taki zadufany w sobie skurwiel ;p), no i fabuła też mnie mocno wciąągła. A to, że Jacek P. chce sobie przy okazji dodatkowo zarobić, zupełnie mi nie przeszkadza.
Wręcz przeciwnie - mógłbym zakupić rzyliony takich książek. Książek, które czyta się lekko, ciekawie a przy okazji można się przy tym świetnie bawić (te wszystkie prztyczki/aluzje dotyczące naszej 'realnej' rzeczywistości).

Jak zakupię i przeczytam najnowszą część, to walnę tu krótką notkę, a na razie czekam na hajsiwo. ;x

'


spoko, kwestia gustu ;]
jak dla mnie piekara ulegl czestemu trendowi w polskiej fantasy - wydal calkiem niezla ksiazke, przyjela sie, stal sie popularny, zaczal cos tam dalej pisac kontynuacje, znowu bylo niezle przyjecie...
po czym pomyslal sobie ze pozjadal wszystkie rozumy i zaczal jechac po latwiznie, piszac wtorne banialuki. do tego te porownania do "reala" o ktorych pisales - mnie na przyklad mocno wkurzaly. Jak dla mnie autor mysli ze jest blyskotliwy a niestety nie jest
flagowym przykladem takiego autora jest Jakub Ćwiek

nie zmienia to faktu ze jak komus sie podoba to to szanuje, no off ;]
Member
Posts: 6,749
Joined: Oct 7 2008
Gold: 14.10
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Feb 28 2014 04:28pm
niedlugo wyjdzie War Crimes Christie Golden, jaram sie :drool:

Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
Mar 2 2014 07:31am
Skończyłem pierwszym tom Strachu Mędrca Patricka Rothfussa. Cykl rośnie powoli na mój TOP5 fantasy.
Member
Posts: 2,390
Joined: Mar 3 2010
Gold: 135.66
Mar 3 2014 12:43pm
Wiedźmina przejebałem x razy (oprócz sezonu burz), dzisiaj zakupiłem pierwszy tom "Pana lodowego ogrodu" Grzędowicza

iso gl&hf
Member
Posts: 6,264
Joined: Sep 28 2008
Gold: 2,315.04
Mar 3 2014 12:44pm
czytal ktos diablo zakon?
Go Back To Polska Topic List
Prev1153154155156157205Next
Add Reply New Topic New Poll