d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1153154155156157425Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,142
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 24 2025 02:46am
Właśnie wjeżdża pierwsza i co jest czemu ten elitarny temat jest na drugiej stronie :o
Member
Posts: 30,722
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 24 2025 04:45am
poispałem dziś do 11.30 jak nigdy. rano tylko Mszę Świętą obejrzałem i dalej w kime. do tej pory dwie kawki i teraz odpalam monsterka a po obiedzie Yerba mate B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 24 2025 07:53am
2 kawki na koncie B)
Member
Posts: 3,106
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,775.13
Warn: 50%
Sep 24 2025 07:57am
Smacznej kawusi wiktoria sie dusi na ciuchci kapusi


: D
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 24 2025 08:36am
Właśnie wjeżdża pierwsza i co jest czemu ten elitarny temat jest na drugiej stronie :o


Jeszcze nigdy nie był na drugiej stronie od początku jego powstania :o
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 24 2025 11:26am
Jadłem ogorkowa i boje sie napić kawy zeby dupa nie zmienila sie w deszczownice 🤷‍♀️🥺
Member
Posts: 30,722
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 24 2025 11:27am
Jadłem ogorkowa i boje sie napić kawy zeby dupa nie zmienila sie w deszczownice 🤷‍♀️🥺


Kładz się spać Miś. jutro ciężki dzień :mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 24 2025 11:50am
Zrobię sobie jeszcze jedną kawę, zacząłem do rozpuszczalnej używać zamiast mleka śmietanę kremówkę.
Member
Posts: 30,722
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 24 2025 11:53am
Zrobię sobie jeszcze jedną kawę, zacząłem do rozpuszczalnej używać zamiast mleka śmietanę kremówkę.


zajebista jest nie?! B) ja daje mleko ale takie najtłustsze 4 i coś % i fajny śmietankowy smak ma kawusia ale to rzadko pije z mlekiem
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 24 2025 12:01pm
zajebista jest nie?! B) ja daje mleko ale takie najtłustsze 4 i coś % i fajny śmietankowy smak ma kawusia ale to rzadko pije z mlekiem


no jest lepsza niż z mlekiem :+)
Go Back To Polska Topic List
Prev1153154155156157425Next
Add Reply New Topic New Poll