☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Kawa
Prev
1
153
154
155
156
157
425
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 22737
Replies: 4245
Track Topic
kondes
Member
Posts: 34,142
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#1541
Sep 24 2025 02:46am
Właśnie wjeżdża pierwsza i co jest czemu ten elitarny temat jest na drugiej stronie
cbx1992
Member
Posts: 30,722
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#1542
Sep 24 2025 04:45am
poispałem dziś do 11.30 jak nigdy. rano tylko Mszę Świętą obejrzałem i dalej w kime. do tej pory dwie kawki i teraz odpalam monsterka a po obiedzie Yerba mate
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#1543
Sep 24 2025 07:53am
2 kawki na koncie
Kkbbhh
Member
Posts: 3,106
Joined: Dec 30 2023
Gold
:
1,775.13
Warn: 50%
#1544
Sep 24 2025 07:57am
Quote (
Kkbbhh @ Sep 21 2025 05:18am
)
Smacznej kawusi wiktoria sie dusi na ciuchci kapusi
: D
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#1545
Sep 24 2025 08:36am
Quote (
kondes @ Sep 24 2025 10:46am
)
Właśnie wjeżdża pierwsza i co jest czemu ten elitarny temat jest na drugiej stronie :o
Jeszcze nigdy nie był na drugiej stronie od początku jego powstania
Mis_nom
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold
:
13.37
#1546
Sep 24 2025 11:26am
Jadłem ogorkowa i boje sie napić kawy zeby dupa nie zmienila sie w deszczownice 🤷♀️🥺
cbx1992
Member
Posts: 30,722
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#1547
Sep 24 2025 11:27am
Quote (
Mis_nom @ Sep 24 2025 07:26pm
)
Jadłem ogorkowa i boje sie napić kawy zeby dupa nie zmienila sie w deszczownice 🤷♀️🥺
Kładz się spać Miś. jutro ciężki dzień
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#1548
Sep 24 2025 11:50am
Zrobię sobie jeszcze jedną kawę, zacząłem do rozpuszczalnej używać zamiast mleka śmietanę kremówkę.
cbx1992
Member
Posts: 30,722
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#1549
Sep 24 2025 11:53am
Quote (
fafnirek @ Sep 24 2025 07:50pm
)
Zrobię sobie jeszcze jedną kawę, zacząłem do rozpuszczalnej używać zamiast mleka śmietanę kremówkę.
zajebista jest nie?!
ja daje mleko ale takie najtłustsze 4 i coś % i fajny śmietankowy smak ma kawusia ale to rzadko pije z mlekiem
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#1550
Sep 24 2025 12:01pm
Quote (
cbx1992 @ Sep 24 2025 07:53pm
)
zajebista jest nie?! B) ja daje mleko ale takie najtłustsze 4 i coś % i fajny śmietankowy smak ma kawusia ale to rzadko pije z mlekiem
no jest lepsza niż z mlekiem :+)
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
153
154
155
156
157
425
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact