Moje wszystkie spodenki są bez kieszonek, teraz czekam na wypłatę i planuję sobie zakupić jakiś fajny strój do biegania, stylowe spodenki, koszuleczkę.

Nie wiem, może jak już będę kupował to kupie coś takiego, we wrześniu maraton a chyba będę musiał się nawadniać w trakcie.
http://%2A%2A%2A.pl/pas-do-biegania-asics-saszetka-cztery-4-bidony-i3234324520.html