d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1152153154155156469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,302
Joined: Mar 26 2011
Gold: 290.01
Warn: 30%
May 9 2013 03:13pm
Klucze w rece, a Ajfon tu
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 9 2013 03:16pm
Quote (b0b3k @ 9 May 2013 23:12)
Moje wszystkie spodenki są bez kieszonek, teraz czekam na wypłatę i planuję sobie zakupić jakiś fajny strój do biegania, stylowe spodenki, koszuleczkę. :D

Nie wiem, może jak już będę kupował to kupie coś takiego, we wrześniu maraton a chyba będę musiał się nawadniać w trakcie.
http://%2A%2A%2A.pl/pas-do-biegania-asics-saszetka-cztery-4-bidony-i3234324520.html


Kup sobie może lepiej ten od Camelbaka :D

http://shop.camelbak.com/ultra-lr-vest/d/50039_c_1310_cl_2238
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold: 19.37
May 9 2013 04:26pm

Rewelacji raczej nie ma ale pierwsze 10km w życiu pokonane:P
Member
Posts: 1,886
Joined: Apr 29 2013
Gold: 1.00
Warn: 60%
May 9 2013 04:27pm
Ja pamietam jak 3,5 tyg temu przebieglem 15km. Jak wracałem, to czułem jakbym się miał nigdy nie zmęczyć, to było coś pięknego...
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 9 2013 10:06pm
Gz toldi, ja za swoich pierwszych 10 km bylem bardzo dumny.
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
May 9 2013 10:47pm
Większość początkujących robi podobny błąd.
Nie powinniście biegać na dystans, tylko na czas i tętno na początku zabawy z bieganiem.

Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 9 2013 11:21pm
Juz nie wydluzam dystansu, moze troche. Zalezy mi na spalniu troche fatu, wiec wole przebiec 10-12 km i spalic 800-1000 kalorii niz zrobic interwaly i spalic 500. Pracuje nad tempem niegajac 10 km.
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold: 19.37
May 10 2013 12:57am
Quote (arachno_m @ May 10 2013 04:47am)
Większość początkujących robi podobny błąd.
Nie powinniście biegać na dystans, tylko na czas i tętno na początku zabawy z bieganiem.


A kto napisał ze jestem początkujący? Ja napisalem ze to moje pierwsze 10 Km bo takich dystansów nigdy nie biegałem - zawsze 7.
A teraz mam target zeby za dwa lata przebiec poł maraton z dobrym czasem a 10km to dobry odnośnik do trenowania tempa i kardio.
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
May 10 2013 01:57am
Quote (toldi @ 10 May 2013 07:57)
A kto napisał ze jestem początkujący? Ja napisalem ze to moje pierwsze 10 Km bo takich dystansów nigdy nie biegałem - zawsze 7.
A teraz mam target zeby za dwa lata przebiec poł maraton z dobrym czasem a 10km to dobry odnośnik do trenowania tempa i kardio.


polmaraton to i mozna zrobic bez przygotowania ! :) Jestem tego zywym przykladem, pobieglem z dnia na dzien
Czas 2:27, lat 18 :P
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
May 10 2013 02:14am
No tak, maraton też możesz sieknąć robiąc przerwy na marsz. :) Ale jak już chcesz powalczyć o czas to musisz się trochę przygotować.
Edit:
Zastanawiał się ktoś nad ultramaratonem?:D Może za 2 lata dam radę wystartować, ale jak tu się przygotowywać.

This post was edited by b0b3k on May 10 2013 02:18am
Go Back To Polska Topic List
Prev1152153154155156469Next
Add Reply New Topic New Poll