Quote (Latwiak @ 23 Nov 2011 21:24)
Widzialem juz typow co mieli po 1000 gier rozegranych a nie potrafili nic ogarnac.
Na takich tylko eutanazja.
Quote (RavenN @ 23 Nov 2011 21:50)
Grałem w LoL'a, wbiłem 30 i stwierdziłem, że pierdolę grać z ludźmi bez rąk ale w przeciwieństwie do HoN'a samą grę ogarnąłem w 2 dni, a tutaj grając już XX battle nie jestem w stanie zabić nawet jednej osoby.
e:\ dodatkowo na 6lvlu gankują mnie pod wieżami więc nie wiem co jest grane
Trzeba sie przestawic. Zagrasz 100 gier i bedzie ok. Ale najlepiej grac w teamie z kims ogarnietym + ts.