d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev1152153154155156206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Nov 23 2011 02:07pm
Jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć w kilku zdaniach jak grać w HoN'a żeby coś ugrać? Ni chuja nie łapię tej gry, a rozegrałem ogółem już z 10 gier z czego może w 2 nie feedowałem...
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Nov 23 2011 02:11pm
Quote (RavenN @ 23 Nov 2011 21:07)
Jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć w kilku zdaniach jak grać w HoN'a żeby coś ugrać? Ni chuja nie łapię tej gry, a rozegrałem ogółem już z 10 gier z czego może w 2 nie feedowałem...


Graj public games casual, jesli nie grales wczesniej w moba to zacznij od lola, jest duzo bardziej noob friendly. Ja przez pierwsze 100 honowych gier ssalem kutasa az milo, dopiero z czasem przyszlo doswiadczenie i zaczalem ogarniac co i jak.
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Nov 23 2011 02:24pm
Quote (Saygon @ Nov 23 2011 10:11pm)
Graj public games casual, jesli nie grales wczesniej w moba to zacznij od lola, jest duzo bardziej noob friendly. Ja przez pierwsze 100 honowych gier ssalem kutasa az milo, dopiero z czasem przyszlo doswiadczenie i zaczalem ogarniac co i jak.


Widzialem juz typow co mieli po 1000 gier rozegranych a nie potrafili nic ogarnac.
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Nov 23 2011 02:50pm
Quote (Saygon @ Nov 23 2011 10:11pm)
Graj public games casual, jesli nie grales wczesniej w moba to zacznij od lola, jest duzo bardziej noob friendly. Ja przez pierwsze 100 honowych gier ssalem kutasa az milo, dopiero z czasem przyszlo doswiadczenie i zaczalem ogarniac co i jak.

Grałem w LoL'a, wbiłem 30 i stwierdziłem, że pierdolę grać z ludźmi bez rąk ale w przeciwieństwie do HoN'a samą grę ogarnąłem w 2 dni, a tutaj grając już XX battle nie jestem w stanie zabić nawet jednej osoby.
e:\ dodatkowo na 6lvlu gankują mnie pod wieżami więc nie wiem co jest grane

This post was edited by RavenN on Nov 23 2011 02:51pm
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Nov 23 2011 03:08pm
Quote (Latwiak @ 23 Nov 2011 21:24)
Widzialem juz typow co mieli po 1000 gier rozegranych a nie potrafili nic ogarnac.


Na takich tylko eutanazja.

Quote (RavenN @ 23 Nov 2011 21:50)
Grałem w LoL'a, wbiłem 30 i stwierdziłem, że pierdolę grać z ludźmi bez rąk ale w przeciwieństwie do HoN'a samą grę ogarnąłem w 2 dni, a tutaj grając już XX battle nie jestem w stanie zabić nawet jednej osoby.
e:\ dodatkowo na 6lvlu gankują mnie pod wieżami więc nie wiem co jest grane


Trzeba sie przestawic. Zagrasz 100 gier i bedzie ok. Ale najlepiej grac w teamie z kims ogarnietym + ts.
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Nov 23 2011 03:32pm
Quote (Saygon @ Nov 23 2011 11:08pm)
Na takich tylko eutanazja.



Trzeba sie przestawic. Zagrasz 100 gier i bedzie ok. Ale najlepiej grac w teamie z kims ogarnietym + ts.


Pierwszy raz miałem dobre staty i wygrałem lane + grę. Miałbym 5/1 gdybym się nie wjebał na resp przeciwnika :|
Plague Riderem grałem.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Nov 23 2011 03:36pm
Quote (RavenN @ 23 Nov 2011 23:32)
Pierwszy raz miałem dobre staty i wygrałem lane + grę. Miałbym 5/1 gdybym się nie wjebał na resp przeciwnika :|
Plague Riderem grałem.


Pr dobry na start, łatwy i baaardzo mocny. Największy dmg jak na support chyba i nieskończona mana.
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Nov 23 2011 03:40pm
Quote (Peu @ Nov 23 2011 11:36pm)
Pr dobry na start, łatwy i baaardzo mocny. Największy dmg jak na support chyba i nieskończona mana.


Przejebane ma ulti, próbowało mnie zgaknkować 3 typa, wyjebał z Q każdemu, potem mając ~100 hp rzuciłem ulti i uciekłem do swojej bazy. W połowie drogi zaliczyłem triple killa.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Nov 23 2011 03:45pm
Quote (RavenN @ 23 Nov 2011 22:40)
Przejebane ma ulti, próbowało mnie zgaknkować 3 typa, wyjebał z Q każdemu, potem mając ~100 hp rzuciłem ulti i uciekłem do swojej bazy. W połowie drogi zaliczyłem triple killa.


Graj puby i ignoruj tardow dracych morde na chacie. W honie jest ich wyjatkowo duzo, kazdy mysli, ze jest pro.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Nov 23 2011 03:46pm
Quote (RavenN @ 23 Nov 2011 23:40)
Przejebane ma ulti, próbowało mnie zgaknkować 3 typa, wyjebał z Q każdemu, potem mając ~100 hp rzuciłem ulti i uciekłem do swojej bazy. W połowie drogi zaliczyłem triple killa.


Jak chcesz to moge z toba pograc zara, moze sie gruby przylaczy
Go Back To Polska Topic List
Prev1152153154155156206Next
Add Reply New Topic New Poll