d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev1152153154155156205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,688
Joined: Aug 19 2010
Gold: 0.00
Warn: 30%
Feb 6 2014 06:01pm
Quote (RoGH @ Feb 7 2014 01:57am)
Smutne :(


Dokładnie :P. Jamesa Rollinsa panowie czytaliście?
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
Feb 7 2014 02:19am
Quote (cOr @ Feb 6 2014 09:16pm)
To jest kontynuacja Religii tego samego autora. swietna ksiazka, ktorej bez oporu daje 9/10. historia skupia sie na Mattiasie Tannhauserze - cwaniak, handlarz i walczak, ktory troche z przypadku bierze udzial w obronie Malty przed tureckim najazdem
naprawde swietnie napisana i niesamowicie wciagajaca ksiazka. mozna tez sie niezle zzyc z glownymi bohaterami. no i sceny walk sa opisane z duza dokladnoscia, z naciskiem na fruwajace flaki i konczyny :P


Jesli podobaja ci sie takie klimaty to moze powinienes spojrzeć na Kay'a? Koleś pisze fantasy umieszczając je w światach bardzo zbliżonych do naszych historycznych klimatów.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Feb 7 2014 06:27am
Quote (Over_You @ 7 Feb 2014 10:19)
Jesli podobaja ci sie takie klimaty to moze powinienes spojrzeć na Kay'a? Koleś pisze fantasy umieszczając je w światach bardzo zbliżonych do naszych historycznych klimatów.


przy okazji sie tym zainteresuje, thx ;)

a fanom fantasy i tak polecam te Religie :P
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Feb 14 2014 06:46am
http://booklips.pl/newsy/george-r-r-martin-poleca-ksiazki/

przyznam ze sporo tych popzycji wyglada ciekawie, az wstyd ale o wiekszosci nigdy nie slyszalem
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
Feb 14 2014 08:59am
Quote (cOr @ Feb 14 2014 12:46pm)
http://booklips.pl/newsy/george-r-r-martin-poleca-ksiazki/

przyznam ze sporo tych popzycji wyglada ciekawie, az wstyd ale o wiekszosci nigdy nie slyszalem


Le Guin mam cala za soba i albo Martin czesci nie uznaje, albo nie jest na czasie bo Ziemiomorze to pięcioksiąg uzupełniony zbiorem opowiadań ;).
Strach Medrca obecnie czytam, druga część Imienia Wiatru. Kapitalne książki.
Member
Posts: 4,116
Joined: Jul 28 2013
Gold: 46.25
Warn: 20%
Feb 24 2014 01:21am
cos ciekawego ostatnio czytane?
gura
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Feb 28 2014 01:35am
Przypominam, że dziś jest premiera najnowszej książki Jacka Piekary - Ja inkwizytor. Głód i pragnienie
Miałem dziś sobie ją zakupić, ale oczywiście na dwa tygodnie przed wypłatą jestem pusty niczym bęben i dopiero po 10'tym będę mógł uaktualnić moją biblioteczkę. Kurwa. :(

This post was edited by 2007 on Feb 28 2014 01:35am
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
Feb 28 2014 01:36am
Quote (2007 @ Feb 28 2014 07:35am)
Przypominam, że dziś jest premiera najnowszej książki Jacka Piekary - Ja inkwizytor. Głód i pragnienie
Miałem dziś sobie ją zakupić, ale oczywiście na dwa tygodnie przed wypłatą, jestem pusty niczym bęben i dopiero po 10'tym będę mógł uaktualnić moją biblioteczkę. Kurwa. :(


Kolejny tom przygod M? Slyszalem opinie wsrod moich znajomych ze te ostatnie tomy byly juz mocno naciagne pod hajs, ja osobiscie lyknalem tylko Sluge Bożego.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Feb 28 2014 04:14am
pierwszy tom o mordimmerze byl fajny, cos w miare nowego, potem jeszcze bylo znosnie ale np tom 4 byl juz kpina i żalem, wiecej tej serii nie tknalem
Member
Posts: 11,402
Joined: Mar 14 2006
Gold: 0.00
Feb 28 2014 06:13am
Quote (2007 @ Feb 28 2014 07:35am)
Przypominam, że dziś jest premiera najnowszej książki Jacka Piekary - Ja inkwizytor. Głód i pragnienie
Miałem dziś sobie ją zakupić, ale oczywiście na dwa tygodnie przed wypłatą jestem pusty niczym bęben i dopiero po 10'tym będę mógł uaktualnić moją biblioteczkę. Kurwa. :(


i tak to przejebiesz na zielone xD
Go Back To Polska Topic List
Prev1152153154155156205Next
Add Reply New Topic New Poll