Męczysz mnie, bez kitu. Niby nie zawsze piszesz jakieś obraźliwe wiadomości, bo czasem ci to po prostu nie wychodzi, ale męczysz strasznie i wkurwiasz samym swoim bytem na tym forum. Najchętniej bym ci nic nie odpisywał, bo to powoduje tylko twój kolejny lament, ale jakoś nie potrafię swojego niezadowolenia zachować dla siebie.
Smacznej kawusi wiktoria sie dusi na ciuchci kapusi
Dusi dusi