Quote (b0b3k @ 9 May 2013 23:07)
Jak biegacie to w czym trzymacie, klucze, telefon, mp3/4? Zastanawiam się nad zakupem takiej nerki - http://%2A%2A%2A.pl/karrimor-saszetka-audiopas-nerkowka-do-biegania-i3222936707.html
wydaje mi się że jakoś lepiej będzie przylegała do ciała niż ta z która ja biegam, obecnie biegam ze zwykła nerką lacosty.
Mam dosyć duży telefon, bo wyświetlacz 4,7

Trzymam go w kieszeni w spodenkach, spodniach, ale koniecznie zasuwanych zamkiem. Klucze w drugiej + chusteczka higieniczna zawsze
