d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1151152153154155469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,886
Joined: Apr 29 2013
Gold: 1.00
Warn: 60%
May 9 2013 02:48pm
Quote (Insane_guy_with_the_cheese @ May 9 2013 10:47pm)
Ile juz macie kilometrow wybiegane w maju? Kto prowadzi w tej rywalizacji? :)


Jak będzie jakaś rywalizacja w czerwcu, to piszę się na nią, bo na razie wyleciałem z formy.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 9 2013 02:48pm
Quote (Insane_guy_with_the_cheese @ 9 May 2013 22:47)
Ile juz macie kilometrow wybiegane w maju? Kto prowadzi w tej rywalizacji? :)


Nie wiem czy mogę zdradzić, Bobek robi updates ;D

Quote (Cynicfm @ 9 May 2013 22:48)
Jak będzie jakaś rywalizacja w czerwcu, to piszę się na nią, bo na razie wyleciałem z formy.


Fajnie byłoby prowadzić comiesięczne rankingi, nawet bez jakiświelkich nagród :)

This post was edited by Grigo on May 9 2013 02:49pm
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
May 9 2013 02:56pm
Cynicfm: To tak, mamy dzień 9 za sobą.

I miejsce - arachno_m z wynikiem 73,07km
Drugie miejsce cOr - 40,76km
Trzecie miejsce należy Grigo 40,13km

Łącznie zrobili około 252km :)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 9 2013 02:58pm
Quote (b0b3k @ 9 May 2013 22:56)
Cynicfm: To tak, mamy dzień 9 za sobą.

I miejsce -  arachno_m z wynikiem 73,07km
Drugie miejsce cOr - 40,76km
Trzecie miejsce należy Grigo 40,13km

Łącznie zrobili około 252km :)


Spadłem z 2.! : O
Ale jutro bieganko ^_^
Galaretki an wzmocnienie kolan kupione, będę walczył!
Member
Posts: 5,302
Joined: Mar 26 2011
Gold: 290.01
Warn: 30%
May 9 2013 02:59pm
Quote (Grigo @ May 9 2013 09:58pm)
Spadłem z 2.! : O
Ale jutro bieganko ^_^
Galaretki an wzmocnienie kolan kupione, będę walczył!


nawet nie pomyslalem, trzeba sobie cos takiego kupic bo kolano troche napierdala :D
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 9 2013 03:01pm
Quote (Insane_guy_with_the_cheese @ 9 May 2013 22:59)
nawet nie pomyslalem, trzeba sobie cos takiego kupic bo kolano troche napierdala :D


No ja czasami miałem problemy z kolanami, nawet jak nei biegałem, jeździłem na rowerze po 60-100 km, wtedy. Wolę na zimne dmuchać.
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
May 9 2013 03:07pm
Jak biegacie to w czym trzymacie, klucze, telefon, mp3/4? Zastanawiam się nad zakupem takiej nerki - http://***.pl/karrimor-saszetka-audiopas-nerkowka-do-biegania-i3222936707.html
wydaje mi się że jakoś lepiej będzie przylegała do ciała niż ta z która ja biegam, obecnie biegam ze zwykła nerką lacosty.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 9 2013 03:10pm
Quote (b0b3k @ 9 May 2013 23:07)
Jak biegacie to w czym trzymacie, klucze, telefon, mp3/4? Zastanawiam się nad zakupem takiej nerki - http://%2A%2A%2A.pl/karrimor-saszetka-audiopas-nerkowka-do-biegania-i3222936707.html
wydaje mi się że jakoś lepiej będzie przylegała do ciała niż ta z która ja biegam, obecnie biegam ze zwykła nerką lacosty.


Mam dosyć duży telefon, bo wyświetlacz 4,7 :P Trzymam go w kieszeni w spodenkach, spodniach, ale koniecznie zasuwanych zamkiem. Klucze w drugiej + chusteczka higieniczna zawsze :D
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
May 9 2013 03:12pm
Quote (b0b3k @ May 9 2013 11:07pm)
Jak biegacie to w czym trzymacie, klucze, telefon, mp3/4? Zastanawiam się nad zakupem takiej nerki - http://***.pl/karrimor-saszetka-audiopas-nerkowka-do-biegania-i3222936707.html
wydaje mi się że jakoś lepiej będzie przylegała do ciała niż ta z która ja biegam, obecnie biegam ze zwykła nerką lacosty.


Telefon z którego słucham muzyki trzymam w ręku i to wszystko co ze sobą zabieram.
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
May 9 2013 03:12pm
Moje wszystkie spodenki są bez kieszonek, teraz czekam na wypłatę i planuję sobie zakupić jakiś fajny strój do biegania, stylowe spodenki, koszuleczkę. :D

Nie wiem, może jak już będę kupował to kupie coś takiego, we wrześniu maraton a chyba będę musiał się nawadniać w trakcie.
http://***.pl/pas-do-biegania-asics-saszetka-cztery-4-bidony-i3234324520.html
Go Back To Polska Topic List
Prev1151152153154155469Next
Add Reply New Topic New Poll