d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev1151152153154155206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Oct 26 2011 03:30am
Quote (lszcz @ 26 Oct 2011 11:25)
kurwa niewierze jajebie gram mb dostaje na linii arachne i flinta, mamy 2x forst w jednym lesie bo tak i przez cala gre 20min nie dostalem zadnego ganka a ni pomocy, nic kurwa, mieli 2x wiecej deny niz ja zabitych omujborze


Nie graj pubow.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Oct 27 2011 04:46pm
ahaha jaka epickosc ;DD gram hammerstormem, wbija sie we mnie electr ze stunem potem kurwa ws i jeszcze cos chyba vindi z scilence i mi spada hp ja stunned zostaje mi 100hp wlaczam parasite i shrunkena ulti i jazda jazda triple kill ;D wrzuce na xfire bo to chuj :DDD
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Oct 27 2011 05:30pm
Quote (lszcz @ 28 Oct 2011 00:46)
ahaha jaka epickosc ;DD gram hammerstormem, wbija sie we mnie electr ze stunem potem kurwa ws i jeszcze cos chyba vindi z scilence i mi spada hp ja stunned zostaje mi 100hp wlaczam parasite i shrunkena ulti i jazda jazda triple kill ;D wrzuce na xfire bo to chuj :DDD


Hammer jest op.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Oct 27 2011 05:35pm
Quote (Saygon @ 28 Oct 2011 01:30)
Hammer jest op.


ogarnij na moim iksfajerze ;D kurwa no ;D

2 użytkowników przegląda ten temat (0 gości i 0 anonimowych użytkowników ): lszcz, doktor_ironia

CHCESZ LINKA ADAMIE?

This post was edited by lszcz on Oct 27 2011 05:36pm
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold: 208.00
Oct 27 2011 06:17pm
widzialem lol
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Oct 27 2011 06:38pm
Quote (doktor_ironia @ 28 Oct 2011 02:17)
widzialem lol


IJAK? OPUR
Member
Posts: 9,855
Joined: Feb 26 2007
Gold: 3,330.00
Oct 27 2011 06:40pm
Quote (Saygon @ 29 Dec 2010 23:24)
http://www.dnation-esports.de/Bilder/hon_logo.jpg


Heroes of Newerth sieciowa produkcja firmy S2 Games, dewelopera odpowiedzialnego za cykl Savage. Gra stanowi rozwinięcie popularnego trybu rozgrywki wieloosobowej - tower defense, wprowadzonego przez słynną modyfikację Warcrafta III - Defense of the Ancient.


Z racji, że coraz więcej użytkowników polskiej sekcji posiada ten tytuł postanowiłem rozpocząć oficjalna dyskusje o tej grze.

Zanim zaczniecie dyskusje przeczytajcie regulamin.

Zasady polskiego forum.

1. Wszystkie Ogolne Zasady nadal obowiazuja.
2. Żadnych kłótni, oskarżeń oraz wyzwisk. Od tego są PMy .
3. Żadnych przekleństw.
4. Żadnych tematów dotyczących handlu. Od tego są Trading Grounds.
5. Żadnych odnośników do stron o tematyce pornograficznej oraz innych for handlowych niz D2jsp.
6. Bezsensowny spam nie będzie tolerowany. Tacy spammerzy będą natychmiast karani.
7. Zakaz umieszczania zdjęć użytkowników forum bez ich zgody.

Łamanie tych reguł będzie karane, bez względu na osobę i intencje.

Zapraszam do dyskusji.


obawiam się, że w dupie mam zasady z tego topika :lol:
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Oct 28 2011 12:15am
Quote (glenton @ 28 Oct 2011 02:40)
obawiam się, że w dupie mam zasady z tego topika  :lol:


Coz za zbieg okolicznosci, to tak jak cala polska sekcja ciebie.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Oct 28 2011 12:29pm
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Nov 15 2011 03:17am
Podbijam bo mam na sprzedaz za dwie dychy konto legacy [wszyscy hero dostepni].
Go Back To Polska Topic List
Prev1151152153154155206Next
Add Reply New Topic New Poll