d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev1151152153154155207Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,640
Joined: May 4 2006
Gold: 0.00
Oct 11 2011 07:33am
Quote (szczypiorek @ 11 Oct 2011 09:39)
mam pytanie co do iksa

jezeli mam przerobionego slima wersja softa 2.0 czyli najnowszy (nie wiem czy to istotne) to bana moge wylapac poprzez samo granie online czy ogolnie zagrozenie stanowi samo zalaczenie iksa z netem?
bo chodzi mi o to zeby sobie pogrzebac w demach itd i ewentualnie je potem sciagnac na kompie
dzieki za odpowiedz


nie wiem jak to jest ze slimem ale ja mam arcade zwyklego, i jeszcze miesiac temu pocinalem w pirackiego mortal kombat na xbox live (teraz juz abonamentu nie ma to nie gram) i nic mi nie zbanowali
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Oct 11 2011 08:24am
Quote (aGnAd @ Oct 11 2011 02:30pm)
promocja taka, ze na allegro i tak taniej kupisz abonament ;)


3 miechy na allegro kosztuja ponad 50zł, a jak by ta promocja trybila to bym zaplacil 39.50, wiec chyba nie masz racji :P
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Oct 12 2011 12:24pm
forza motorsport 4 :drool:
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 12 2011 01:51pm
jezeli chcecie przetestowac nowy dashboard :)

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=57994110&f=289
Member
Posts: 17,424
Joined: Jul 4 2007
Gold: 13,810.00
Oct 12 2011 02:49pm
Quote (szczypiorek @ 11 Oct 2011 09:39)
mam pytanie co do iksa

jezeli mam przerobionego slima wersja softa 2.0 czyli najnowszy (nie wiem czy to istotne) to bana moge wylapac poprzez samo granie online czy ogolnie zagrozenie stanowi samo zalaczenie iksa z netem?
bo chodzi mi o to zeby sobie pogrzebac w demach itd i ewentualnie je potem sciagnac na kompie
dzieki za odpowiedz
Member
Posts: 68,334
Joined: Aug 18 2003
Gold: 4,793.24
Oct 13 2011 09:48am
Quote (szczypiorek @ 12 Oct 2011 21:49)
Quote (szczypiorek @ 11 Oct 2011 09:39)
mam pytanie co do iksa

jezeli mam przerobionego slima wersja softa 2.0 czyli najnowszy (nie wiem czy to istotne) to bana moge wylapac poprzez samo granie online czy ogolnie zagrozenie stanowi samo zalaczenie iksa z netem?
bo chodzi mi o to zeby sobie pogrzebac w demach itd i ewentualnie je potem sciagnac na kompie
dzieki za odpowiedz



Za sciaganie dem nie dostaniesz bana .


gral juz ktos w > Batman Arkham City

dobre to ??

This post was edited by xBlade on Oct 13 2011 10:17am
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Oct 14 2011 01:40pm
podobno tak ;p
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Oct 14 2011 02:24pm
<3 kinect
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 15 2011 07:37am
Quote (xBlade @ Oct 13 2011 11:48am)
Za sciaganie dem nie dostaniesz bana .


gral juz ktos w > Batman Arkham City

dobre to ??


gra roku podobno :rolleyes:
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Oct 15 2011 04:02pm
w jakim dziale na xboxforum znajde tematy o przeranianiu konsol a nie tylko o grach czy sciaganiu ich ?
Go Back To Polska Topic List
Prev1151152153154155207Next
Add Reply New Topic New Poll