Quote (szczypiorek @ 11 Oct 2011 09:39)
mam pytanie co do iksa
jezeli mam przerobionego slima wersja softa 2.0 czyli najnowszy (nie wiem czy to istotne) to bana moge wylapac poprzez samo granie online czy ogolnie zagrozenie stanowi samo zalaczenie iksa z netem?
bo chodzi mi o to zeby sobie pogrzebac w demach itd i ewentualnie je potem sciagnac na kompie
dzieki za odpowiedz
nie wiem jak to jest ze slimem ale ja mam arcade zwyklego, i jeszcze miesiac temu pocinalem w pirackiego mortal kombat na xbox live (teraz juz abonamentu nie ma to nie gram) i nic mi nie zbanowali