Ostatnio obejrzalem pare filmow, no to tak:
- The Jacket - swietny film, polecam, nie wiem co moglbym napisac wiecej. Jeden z nielicnzych nowych (2005) filmow, ktore warto obejrzec
http://www.filmweb.pl/Obled- Awake - to co wyzej

polecam, jeden z lepszych jakies ogladalem w przeciagu ostatnich 2 miesiecy
http://www.filmweb.pl/search?q=awake- Incepcja - troche przereklamowany. Fakt, ejst dobry, przyjemnie sie oglada, ale bez przesady - jest 'tylko' dobry
http://www.filmweb.pl/Incepcja- Uczen Czarnoksieznika - tak tam, nic specjalnego ale jak sie komus nudzi to mozna obejrzec - mocne 6/10
http://www.filmweb.pl/film/Ucze+czarnoksinika-2010-495313- Shrek Forever After - najgorsza czesc shreka zdecydowanie. Troche sie zawiodlem. Jest pare fajnych momentow ale liczylem na cos duzo lepszego. Warto obejrzez, w koncu to shrek, ale szalu nie ma porownujac do poprzednich czesci imo
This post was edited by diz4ster on Nov 27 2010 04:21pm