d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Filmy / Movies > Oficjalny Topic
Prev11511521531541551410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,076
Joined: May 20 2007
Gold: 140.03
Nov 25 2010 05:13pm
Quote (Zenek @ 26 Nov 2010 00:49)
Widzę, że próbujesz wnieść tutaj swojego rodzaju sprzeciw dlatego przedstawię Ci twarde konkrety.
Otóż filmy zarówno z lektorem jak i dubbingiem można z czystym sumieniem uznać za "shit". Jeżeli oglądasz takowe to możesz być pewien, że brak Ci czynnika "pro".
Twój wkład oczywiście odnotowany aczkolwiek niepotrzebny...

...i chuj.


zakladając ze teza ma taką wartość jak argumenty które je popierają a własnie argumentowałeś mi dlaczego, to nie mam pytań.
Member
Posts: 4,995
Joined: Aug 8 2003
Gold: 10,029.00
Nov 25 2010 05:24pm
Quote (Lewo @ Nov 26 2010 01:13am)
zakladając ze teza ma taką wartość jak argumenty które je popierają a własnie argumentowałeś mi dlaczego, to nie mam pytań.


A, a, a! Fakty argumentacji nie wymagają. Dla braku pytań obiekcji nie mam...
...i chuj.
Banned
Posts: 18,429
Joined: Apr 1 2008
Gold: Locked
Warn: 90%
Nov 27 2010 04:19pm
Ostatnio obejrzalem pare filmow, no to tak:
- The Jacket - swietny film, polecam, nie wiem co moglbym napisac wiecej. Jeden z nielicnzych nowych (2005) filmow, ktore warto obejrzec
http://www.filmweb.pl/Obled

- Awake - to co wyzej :) polecam, jeden z lepszych jakies ogladalem w przeciagu ostatnich 2 miesiecy
http://www.filmweb.pl/search?q=awake

- Incepcja - troche przereklamowany. Fakt, ejst dobry, przyjemnie sie oglada, ale bez przesady - jest 'tylko' dobry
http://www.filmweb.pl/Incepcja

- Uczen Czarnoksieznika - tak tam, nic specjalnego ale jak sie komus nudzi to mozna obejrzec - mocne 6/10
http://www.filmweb.pl/film/Ucze+czarnoksinika-2010-495313

- Shrek Forever After - najgorsza czesc shreka zdecydowanie. Troche sie zawiodlem. Jest pare fajnych momentow ale liczylem na cos duzo lepszego. Warto obejrzez, w koncu to shrek, ale szalu nie ma porownujac do poprzednich czesci imo

This post was edited by diz4ster on Nov 27 2010 04:21pm
Member
Posts: 286
Joined: Nov 27 2010
Gold: 0.00
Nov 27 2010 04:22pm
"Zanim odejdą wody" :P wypas filmik
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 27 2010 04:48pm
Właśnie kończę ściągać Incepcję, więc zobaczę jak naprawdę wygląda te "arcydzieło" ;)
Member
Posts: 8,859
Joined: Sep 20 2006
Gold: 1,992.34
Nov 27 2010 05:17pm
Starcie Tytanów -> fajne efekty, szkoda że tylko inspirowane mitologią a nie takie odwzorowanie, do obejrzenia jak ktoś lubi dużo akcji :)
Member
Posts: 9,881
Joined: Apr 17 2008
Gold: 15.00
Nov 28 2010 10:13am
właśnie obejrzałem film pt. "pogrzebany"
zajebiste zakonczenie, ogolnie warto obejrzec
Member
Posts: 18,981
Joined: May 26 2008
Gold: 0.00
Nov 28 2010 10:20am
Quote (jariko93 @ Nov 26 2010 01:08am)
Fajny film to jest "Skrzydlate Świnie". Byłem na tym w kinie. Zajebisty film. Polecam go


fajnie jakbys napisal czemu jest taki zajebisty.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 28 2010 10:22am
Quote (jariko93 @ 26 Nov 2010 00:08)
Fajny film to jest "Skrzydlate Świnie". Byłem na tym w kinie. Zajebisty film. Polecam go


To chyba jestes jedyny, bo wszedzie gnoja ten film... 3 kumpli bylo na nim i powiedzieli, ze wiekszego gowna dawno nie widzieli ...
Banned
Posts: 1,722
Joined: Aug 1 2010
Gold: 0.00
Nov 30 2010 02:17pm
Hair - najlepszy musical jaki chyba widzialem, zakonczenie smutaśne : (

Quote (zYwi3c @ Nov 28 2010 06:22pm)
To chyba jestes jedyny, bo wszedzie gnoja ten film... 3 kumpli bylo na nim i powiedzieli, ze wiekszego gowna dawno nie widzieli ...


ciekawe masz widzenie na "wszedzie"
wsrod moich znajomych nie bylo osoby ktora powiedziala by cos zlego na temat tego filmu, podobnie zreszta krytyka - wszyscy uwazaja ten film za wyjatkowo udany.
Go Back To Polska Topic List
Prev11511521531541551410Next
Add Reply New Topic New Poll