Dusi sieeeee
Męczysz mnie, bez kitu. Niby nie zawsze piszesz jakieś obraźliwe wiadomości, bo czasem ci to po prostu nie wychodzi, ale męczysz strasznie i wkurwiasz samym swoim bytem na tym forum. Najchętniej bym ci nic nie odpisywał, bo to powoduje tylko twój kolejny lament, ale jakoś nie potrafię swojego niezadowolenia zachować dla siebie.