d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1150151152153154469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
May 9 2013 09:22am
Quote (Grigo @ May 9 2013 04:18pm)
Przecież to kosztuje parę złotych, dosłownie :D
Jakby kosztowało 10 groszy to i tak pewno większość wolałaby ściągnąć :D


Nie wiem ile kosztuje, bo nie sprawdzałem nawet. Pobrałem kiedyś ale wg. mnie i tak gorsze od zwykłej wersji. Częściej gubi sygnał GPS;/
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 9 2013 09:31am
Quote (Bieniol @ 9 May 2013 17:22)
Nie wiem ile kosztuje, bo nie sprawdzałem nawet. Pobrałem kiedyś ale wg. mnie i tak gorsze od zwykłej wersji. Częściej gubi sygnał GPS;/


Dziwne, to nie powinno mieć wpływu (raczej), może przypadek.
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold: 19.37
May 9 2013 10:08am
Przeciez mowie ze donate na te pare złotych dupy mi nie urwie. Zapytałem czy warto
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 9 2013 10:19am
Quote (toldi @ 9 May 2013 18:08)
Przeciez mowie ze donate na te pare złotych dupy mi nie urwie. Zapytałem czy warto


Przeczytaj sobie co daje PRO i czy tego potrzebujesz.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 9 2013 01:34pm
Jest jakaś promocja od Powerade, kupujesz 2 butelki, wpisujesz kody i dostajesz bidon ze swoim imieniem :D
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
May 9 2013 02:37pm
Dzisiejsze wybieganie, szkoda że po tym jak odebrałem telefon przypadkowo wyłączyłem endomondo - nie wiem jak :o chyba że samo jakoś się wyłączyło, generalnie spoko mi się biegło, kolega jechał koło mnie na rowerze więc miałem z kim porozmawiać.
Edytowałem ręcznie.
Member
Posts: 1,886
Joined: Apr 29 2013
Gold: 1.00
Warn: 60%
May 9 2013 02:39pm
Wow, niezły czas na 5km :D
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
May 9 2013 02:41pm
Quote (b0b3k @ May 9 2013 09:37pm)
Dzisiejsze wybieganie, szkoda że po tym jak odebrałem telefon przypadkowo wyłączyłem endomondo - nie wiem jak :o chyba że samo jakoś się wyłączyło, generalnie spoko mi się biegło, kolega jechał koło mnie na rowerze więc miałem z kim porozmawiać.
Edytowałem ręcznie.
http://i41.tinypic.com/5e94d5.png


Fajne tempo :) Endomondo u mnie czasem się wyłącza jak chce uruchomić muzykę :) ale bardzo rzadko tak się dzieje:) zauważyłem też, że smartfony czasem same sobie wyłączają aplikacje, nie wiem czemu tak się dzieje :)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 9 2013 02:45pm
Quote (Bieniol @ 9 May 2013 22:41)
Fajne tempo :) Endomondo u mnie czasem się wyłącza jak chce uruchomić muzykę :) ale bardzo rzadko tak się dzieje:) zauważyłem też, że smartfony czasem same sobie wyłączają aplikacje, nie wiem czemu tak się dzieje :)


Mnie się coś pieprzy jak mam muzę z winampa i endomondo, czasami mi znikają te komunikaty głosowe, jakbym je miał wyłączone, a są włączone... muszę wtedy wyłączyć winampa, włączyć muzę z tego domyślnego, co to go endomondo ma na pasku i wtedy mi jakoś działa...
Member
Posts: 5,302
Joined: Mar 26 2011
Gold: 290.01
Warn: 30%
May 9 2013 02:47pm
Ile juz macie kilometrow wybiegane w maju? Kto prowadzi w tej rywalizacji? :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1150151152153154469Next
Add Reply New Topic New Poll