Quote (b0b3k @ May 9 2013 09:37pm)
Dzisiejsze wybieganie, szkoda że po tym jak odebrałem telefon przypadkowo wyłączyłem endomondo - nie wiem jak

chyba że samo jakoś się wyłączyło, generalnie spoko mi się biegło, kolega jechał koło mnie na rowerze więc miałem z kim porozmawiać.
Edytowałem ręcznie.
http://i41.tinypic.com/5e94d5.png
Fajne tempo

Endomondo u mnie czasem się wyłącza jak chce uruchomić muzykę

ale bardzo rzadko tak się dzieje:) zauważyłem też, że smartfony czasem same sobie wyłączają aplikacje, nie wiem czemu tak się dzieje
