Quote (Rastuchy @ 26 Jan 2012 21:59)
mam pytanje. Jak sie uczyliscie latac samolotami? Mozna jakos to zrobic w trybie offline, ale nie w kampanii? Bo na serverze troche lipa. Niedosc ze ciezko złapać samolot to jak juz złapie to sie zaraz rozjebe i tyle.
e.
jak zmienic z serii na pojedynczy strzał w karabinie na domyslnych?
v,
"jet" w szukajce serwerów i znajdziesz serwery, które teoretycznie są do nauki latania. Cudów nie ma, ale zwykle malo kto tam siedzi, więc przynajmniej bedzie Ci latwiej dopchac sie do samolotu i postrzelać w różne rzeczy.