d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev1150151152153154211Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,547
Joined: Aug 31 2007
Gold: 16,966.51
Jan 26 2012 01:59pm
mam pytanje. Jak sie uczyliscie latac samolotami? Mozna jakos to zrobic w trybie offline, ale nie w kampanii? Bo na serverze troche lipa. Niedosc ze ciezko złapać samolot to jak juz złapie to sie zaraz rozjebe i tyle.

e.
jak zmienic z serii na pojedynczy strzał w karabinie na domyslnych?

This post was edited by Rastuchy on Jan 26 2012 02:04pm
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Jan 26 2012 02:15pm
Quote (Rastuchy @ 26 Jan 2012 21:59)
mam pytanje. Jak sie uczyliscie latac samolotami? Mozna jakos to zrobic w trybie offline, ale nie w kampanii? Bo na serverze troche lipa. Niedosc ze ciezko złapać samolot to jak juz złapie to sie zaraz rozjebe i tyle.

e.
jak zmienic z serii na pojedynczy strzał w karabinie na domyslnych?


Szukaj sobie serwerow fast vehicle respawn + fly maps, jest takich duzo, pustych.
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Jan 26 2012 02:18pm
Quote (Rastuchy @ 26 Jan 2012 21:59)
mam pytanje. Jak sie uczyliscie latac samolotami? Mozna jakos to zrobic w trybie offline, ale nie w kampanii? Bo na serverze troche lipa. Niedosc ze ciezko złapać samolot to jak juz złapie to sie zaraz rozjebe i tyle.

e.
jak zmienic z serii na pojedynczy strzał w karabinie na domyslnych?

v,

"jet" w szukajce serwerów i znajdziesz serwery, które teoretycznie są do nauki latania. Cudów nie ma, ale zwykle malo kto tam siedzi, więc przynajmniej bedzie Ci latwiej dopchac sie do samolotu i postrzelać w różne rzeczy.
Member
Posts: 20,547
Joined: Aug 31 2007
Gold: 16,966.51
Jan 26 2012 03:03pm
dziekówa panowie :D

btw. pewnie było ale nie sledze tematu, najlepszy film z gry jaki widziałem

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=hZdvlB1bgBA#!

This post was edited by Rastuchy on Jan 26 2012 03:03pm
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Jan 26 2012 03:09pm
Quote (Rastuchy @ Jan 26 2012 11:03pm)
dziekówa panowie :D

btw. pewnie było ale nie sledze tematu, najlepszy film z gry jaki widziałem

http://www.youtube.com/watch?feature=playerembedded&v=hZdvlB1bgBA#!


Aż mi chętkę zrobiłeś żeby pograć ;D

e/ btw co to za broń, bo jej nie pamiętam. Ta jednostrzałówka.

This post was edited by mysk8er on Jan 26 2012 03:10pm
Member
Posts: 20,547
Joined: Aug 31 2007
Gold: 16,966.51
Jan 26 2012 03:11pm
Quote (mysk8er @ 26 Jan 2012 23:09)
Aż mi chętkę zrobiłeś żeby pograć ;D


ja to sie jaram mega battlefieldem, a od razu po kupieniu byłem zaiwedziony... poprawili wszystkie błędy i faktycznie, chyba gra roku (noo, nie licząc skyrim :D)
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Jan 26 2012 03:12pm
Quote (mysk8er @ Jan 26 2012 11:09pm)
Aż mi chętkę zrobiłeś żeby pograć ;D

e/ btw co to za broń, bo jej nie pamiętam. Ta jednostrzałówka.


m40
Member
Posts: 21,881
Joined: Mar 7 2009
Gold: 96.00
Warn: 80%
Jan 26 2012 04:11pm
ponoc shakowali serwery battlefielda i banuje wsyzstkich co sie loguja z kąpów
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Jan 26 2012 11:47pm
Quote (elkabel @ 27 Jan 2012 00:11)
ponoc shakowali serwery battlefielda i banuje wsyzstkich co sie loguja z kąpów


Czyli wszystkich
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Jan 27 2012 12:26pm
Rozłączenie z grą: wyrzucił Cię PunkBuster. Podany powód: PunkBuster kicked player 'ha7eU' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe driver failure (PnkBstrK.sys) ffab
w dalszym ciagu takie cos wyskakuje :( punkbuster zaktualizowany i brak poprawy
Go Back To Polska Topic List
Prev1150151152153154211Next
Add Reply New Topic New Poll