d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev1150151152153154206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 41
Joined: Oct 24 2011
Gold: 0.00
Oct 25 2011 05:04am
a ja raz wygralem mida vs koles 7.12 tsr :drool:
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Oct 25 2011 05:06am
Quote (NICMNIENIEBAWIINICSIENIEPODOBA @ 25 Oct 2011 13:04)
a ja raz wygralem mida vs koles 7.12 tsr :drool:


Fart i tyle :<
Member
Posts: 41
Joined: Oct 24 2011
Gold: 0.00
Oct 25 2011 05:07am
Quote (Saygon @ Oct 25 2011 01:06pm)
Fart i tyle :<


no ale i tak pozniej wyccarowal gre chyba, albo prawie wyccarowal pyromancerem, juz nie pamietam
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Oct 25 2011 05:08am
Quote (NICMNIENIEBAWIINICSIENIEPODOBA @ 25 Oct 2011 13:07)
no ale i tak pozniej wyccarowal gre chyba, albo prawie wyccarowal pyromancerem, juz nie pamietam


Carrymancer dziala tylko na slabych przeciwnikow :x
Member
Posts: 41
Joined: Oct 24 2011
Gold: 0.00
Oct 25 2011 05:11am
Quote (Saygon @ Oct 25 2011 01:08pm)
Carrymancer dziala tylko na slabych przeciwnikow :x


a carryprider z riftshardami spellshardami staffem i harkonem? zabijal naszego keepera na 3 hity
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Oct 25 2011 05:35am
Quote (NICMNIENIEBAWIINICSIENIEPODOBA @ 25 Oct 2011 13:11)
a carryprider z riftshardami spellshardami staffem i harkonem? zabijal naszego keepera na 3 hity


To dopiero musieli byc chujowi przeciwnicy. Jesli support moze sie tak freefarmic to cos jest bardzo nie tak.
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 25 2011 05:39am
Quote (Saygon @ 15 Oct 2011 14:52)
Na innych systemach niz windows hon ma duze problemy zawsze. Mam winde wiec ci nie pomoge.


Nie ma żadnych problemów, wystarczy pomyśleć przy instalacji. Prawym > uprawnienia > zezwalanie na uruchamianie pliku jako program
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Oct 25 2011 05:59am
Quote (martyna_fajny_mish @ 25 Oct 2011 13:39)
Nie ma żadnych problemów, wystarczy pomyśleć przy instalacji. Prawym > uprawnienia > zezwalanie na uruchamianie pliku jako program


Na forum wszyscy placza, ze kazdy nowy patch nie dziala na macach.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Oct 25 2011 09:56am
Quote (martyna_fajny_mish @ 25 Oct 2011 13:39)
Nie ma żadnych problemów, wystarczy pomyśleć przy instalacji. Prawym > uprawnienia > zezwalanie na uruchamianie pliku jako program


olol wrociles <3
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Oct 26 2011 03:25am
kurwa niewierze jajebie gram mb dostaje na linii arachne i flinta, mamy 2x forst w jednym lesie bo tak i przez cala gre 20min nie dostalem zadnego ganka a ni pomocy, nic kurwa, mieli 2x wiecej deny niz ja zabitych omujborze
Go Back To Polska Topic List
Prev1150151152153154206Next
Add Reply New Topic New Poll