☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev
1
150
151
152
153
154
206
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 43747
Replies: 2055
Track Topic
NICMNIENIEBAWIINICSIENIEPODOBA
Member
Posts: 41
Joined: Oct 24 2011
Gold
:
0.00
#1511
Oct 25 2011 05:04am
a ja raz wygralem mida vs koles 7.12 tsr
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#1512
Oct 25 2011 05:06am
Quote (NICMNIENIEBAWIINICSIENIEPODOBA @ 25 Oct 2011 13:04)
a ja raz wygralem mida vs koles 7.12 tsr
Fart i tyle :<
NICMNIENIEBAWIINICSIENIEPODOBA
Member
Posts: 41
Joined: Oct 24 2011
Gold
:
0.00
#1513
Oct 25 2011 05:07am
Quote (Saygon @ Oct 25 2011 01:06pm)
Fart i tyle :<
no ale i tak pozniej wyccarowal gre chyba, albo prawie wyccarowal pyromancerem, juz nie pamietam
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#1514
Oct 25 2011 05:08am
Quote (NICMNIENIEBAWIINICSIENIEPODOBA @ 25 Oct 2011 13:07)
no ale i tak pozniej wyccarowal gre chyba, albo prawie wyccarowal pyromancerem, juz nie pamietam
Carrymancer dziala tylko na slabych przeciwnikow :x
NICMNIENIEBAWIINICSIENIEPODOBA
Member
Posts: 41
Joined: Oct 24 2011
Gold
:
0.00
#1515
Oct 25 2011 05:11am
Quote (Saygon @ Oct 25 2011 01:08pm)
Carrymancer dziala tylko na slabych przeciwnikow :x
a carryprider z riftshardami spellshardami staffem i harkonem? zabijal naszego keepera na 3 hity
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#1516
Oct 25 2011 05:35am
Quote (NICMNIENIEBAWIINICSIENIEPODOBA @ 25 Oct 2011 13:11)
a carryprider z riftshardami spellshardami staffem i harkonem? zabijal naszego keepera na 3 hity
To dopiero musieli byc chujowi przeciwnicy. Jesli support moze sie tak freefarmic to cos jest bardzo nie tak.
martyna_fajny_mish
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#1517
Oct 25 2011 05:39am
Quote (Saygon @ 15 Oct 2011 14:52)
Na innych systemach niz windows hon ma duze problemy zawsze. Mam winde wiec ci nie pomoge.
Nie ma żadnych problemów, wystarczy pomyśleć przy instalacji. Prawym > uprawnienia > zezwalanie na uruchamianie pliku jako program
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#1518
Oct 25 2011 05:59am
Quote (martyna_fajny_mish @ 25 Oct 2011 13:39)
Nie ma żadnych problemów, wystarczy pomyśleć przy instalacji. Prawym > uprawnienia > zezwalanie na uruchamianie pliku jako program
Na forum wszyscy placza, ze kazdy nowy patch nie dziala na macach.
lszcz
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold
:
0.00
#1519
Oct 25 2011 09:56am
Quote (martyna_fajny_mish @ 25 Oct 2011 13:39)
Nie ma żadnych problemów, wystarczy pomyśleć przy instalacji. Prawym > uprawnienia > zezwalanie na uruchamianie pliku jako program
olol wrociles
lszcz
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold
:
0.00
#1520
Oct 26 2011 03:25am
kurwa niewierze jajebie gram mb dostaje na linii arachne i flinta, mamy 2x forst w jednym lesie bo tak i przez cala gre 20min nie dostalem zadnego ganka a ni pomocy, nic kurwa, mieli 2x wiecej deny niz ja zabitych omujborze
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
150
151
152
153
154
206
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact