d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev1150151152153154205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,116
Joined: Jul 28 2013
Gold: 46.25
Warn: 20%
Jan 24 2014 03:20am
Quote (cOr @ Jan 24 2014 10:55am)
tak, kolor magii jest na pewno pierwszy
ja czytalem po kolei i jest to naprawde sensowne. jest duzo ukrytych smaczkow ktorych nie wylapiesz jesli nie czytasz w dobrej kolejnosci ;] kiedys tak mi polecil kolega, ktory jest fanatykiem terrego


Akurat jestem osoba, ktora czesto wraca do ksiazek wiec pewnie nic straconego.

This post was edited by viewprofile on Jan 24 2014 03:23am
Banned
Posts: 5,748
Joined: Apr 14 2012
Gold: 5.00
Warn: 40%
Jan 24 2014 03:25am
najbardziej mnie irytuje jak dostaje nowa ksiazke i nie gram w komputer dopoki jej nie przeczytam :/
Member
Posts: 11,557
Joined: Jul 10 2012
Gold: 0.00
Jan 24 2014 05:28am
Quote (viewprofile @ Jan 23 2014 03:18pm)
Wszystkie ksiazki do mnie dotarły. Zima mnie nie przestraszy.
http://oi40.tinypic.com/11hxlja.jpg


props :)

ja też chce kupować tanie książki. jak Ty to czynisz? :)
Member
Posts: 4,116
Joined: Jul 28 2013
Gold: 46.25
Warn: 20%
Jan 26 2014 04:50am
Quote (Carax @ Jan 24 2014 01:28pm)
props :)

ja też chce kupować tanie książki. jak Ty to czynisz? :)


Szczerze to nieczesto mi sie to udaje niestety. Warto jednak bedac na zakupach przekopywac te koszyki z ksiazkami / plytami i patrzec po polkach. Dodatkowo zwracac uwage na okazje w Empiku w stylu 3 za 2 no i odwiedzac strony wydawnictw.
Member
Posts: 11,557
Joined: Jul 10 2012
Gold: 0.00
Jan 26 2014 04:51am
Quote (viewprofile @ Jan 26 2014 12:50pm)
Szczerze to nieczesto mi sie to udaje niestety. Warto jednak bedac na zakupach przekopywac te koszyki z ksiazkami / plytami i patrzec po polkach. Dodatkowo zwracac uwage na okazje w Empiku w stylu 3 za 2 no i odwiedzac strony wydawnictw.


a używki też kupujesz czy tylko nówki?
Banned
Posts: 5,748
Joined: Apr 14 2012
Gold: 5.00
Warn: 40%
Jan 26 2014 04:53am
Quote (Carax @ Jan 26 2014 12:51pm)
a używki też kupujesz czy tylko nówki?


ja kupuje tylko nowki. moje ksiazki sa perfekcyjnie zadbane, a jak kiedys widzialem ujebana ksiazke bo jakas swinia zarla przy czytaniu to podziekowalem
Member
Posts: 4,116
Joined: Jul 28 2013
Gold: 46.25
Warn: 20%
Jan 26 2014 04:54am
Quote (Carax @ Jan 26 2014 12:51pm)
a używki też kupujesz czy tylko nówki?


Tylko nowki obecnie. Sparzylem sie na Łowcach Kości.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Feb 3 2014 05:15pm
Wymeczylem ten Zakon do konca- przez wiele lat nie czytalem tak slabej ksiazki, po prostu dramat dla max 10 latkow.
pamietmajak zaczynalem czytac fantasy to jedna z pierwszych ksiazek bylo diablo dziedzictwo krwi. nic z niej nie pamietam ale w ciemno moge stwierdzic ze byla kilkukrotnie lepsza od tego zakonu... naprawde katastrofa literacka
Member
Posts: 3,688
Joined: Aug 19 2010
Gold: 0.00
Warn: 30%
Feb 3 2014 05:23pm
Ja wreszcie skończyłem sage Terrego Goodkinda "Miecz Prawdy" , musze przyznać ,że jedna z najlepszych które czytałem , Przy okazji walnąłem też jego najnowszą książke Reguła dziewiątek :d , troche krótka i mało akcji ale na 2-3h rozrywki za 15zl w sam raz ;d
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Feb 3 2014 05:58pm
Omg orgazm, wlasnie sie dowiedzialem ze juz jutro jest polska premiera Dwanaścioro z Paryża - kontynuacja przeepickiej Religii
Go Back To Polska Topic List
Prev1150151152153154205Next
Add Reply New Topic New Poll