Quote (Lewo @ Nov 26 2010 12:31am)
no.... zupełnie smieszniejsze sytuacje itp bo po angielsku , jak jest jakis film z lektorem lub z dubbingiem po polsku to znawcy jspowi uwazają to za shit. tak samo z demotami i all jak jest po polsku to nie ma sensu, aby byc pro musisz umiec angielski i chuj
Widzę, że próbujesz wnieść tutaj swojego rodzaju sprzeciw dlatego przedstawię Ci twarde konkrety.
Otóż filmy zarówno z lektorem jak i dubbingiem można z czystym sumieniem uznać za "shit". Jeżeli oglądasz takowe to możesz być pewien, że brak Ci czynnika "pro".
Twój wkład oczywiście odnotowany aczkolwiek niepotrzebny...
...i chuj.