☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev
1
149
150
151
152
153
211
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 50416
Replies: 2102
Track Topic
Rastuchy
Member
Posts: 20,547
Joined: Aug 31 2007
Gold
:
16,966.51
#1501
Jan 17 2012 08:50am
Quote (Tomeczek @ 17 Jan 2012 16:41)
przez wejsciem na mape masz zakladke "dostosuj"
oo zajebiscie tera jest. Dzieki
colos
Member
Posts: 23,728
Joined: Jan 27 2009
Gold
:
300.00
#1502
Jan 19 2012 10:37am
up
ktos wie jak ustawic avata na battlelogu?
zalozylem konto na gravatarze,ale nie wiem jak avatar zaladowany ustawic sobie na battlelogu
NuterX
Member
Posts: 6,180
Joined: May 19 2007
Gold
:
24.00
#1503
Jan 19 2012 10:43am
na gravatarze musisz ustawic najwyzsza jakosc (czy jakos tak )
colos
Member
Posts: 23,728
Joined: Jan 27 2009
Gold
:
300.00
#1504
Jan 19 2012 11:05am
chodzi o te oceny po przycieciu obrazka?
NuterX
Member
Posts: 6,180
Joined: May 19 2007
Gold
:
24.00
#1505
Jan 19 2012 11:10am
Quote (colos @ Jan 19 2012 06:05pm)
chodzi o te oceny po przycieciu obrazka?
eeee... niepamietam;]
mefivsz
Member
Posts: 13,190
Joined: Apr 24 2006
Gold
:
14.00
#1506
Jan 20 2012 09:05am
też tak macie że co kilka tygodni muscie usuwać i aktualizować punkbustera ? :/ Bo inaczej wywala z serverów ?
mysk8er
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold
:
100.00
#1507
Jan 20 2012 09:06am
Quote (mefivsz @ Jan 20 2012 05:05pm)
też tak macie że co kilka tygodni muscie usuwać i aktualizować punkbustera ? :/ Bo inaczej wywala z serverów ?
Nie grałem z miesiąc, ale nigdy nie miałem z tym problemu (chyba, że aktualizacja wyszła).
mefivsz
Member
Posts: 13,190
Joined: Apr 24 2006
Gold
:
14.00
#1508
Jan 20 2012 09:16am
Quote (mysk8er @ Jan 20 2012 05:06pm)
Nie grałem z miesiąc, ale nigdy nie miałem z tym problemu (chyba, że aktualizacja wyszła).
Ja niecałe 2 tyg temu musiałem zrobić po raz pierwszy i dziś na nowo -,- to jest trochę wkur..... -,-
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#1509
Jan 21 2012 02:23pm
nerok
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold
:
27.00
#1510
Jan 26 2012 01:32pm
nie moge grac z DE serwerach, wyskakuje error cos z Punkbusterem
e/ Rozłączenie z grą: wyrzucił Cię PunkBuster. Podany powód: PunkBuster kicked player 'ha7eU' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe driver failure (PnkBstrK.sys) ffab
This post was edited by nerok on Jan 26 2012 01:44pm
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
149
150
151
152
153
211
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact