d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev1149150151152153211Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,547
Joined: Aug 31 2007
Gold: 16,966.51
Jan 17 2012 08:50am
Quote (Tomeczek @ 17 Jan 2012 16:41)
przez wejsciem na mape masz zakladke "dostosuj"


oo zajebiscie tera jest. Dzieki
Member
Posts: 23,728
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Jan 19 2012 10:37am
up

ktos wie jak ustawic avata na battlelogu?
zalozylem konto na gravatarze,ale nie wiem jak avatar zaladowany ustawic sobie na battlelogu
Member
Posts: 6,180
Joined: May 19 2007
Gold: 24.00
Jan 19 2012 10:43am
na gravatarze musisz ustawic najwyzsza jakosc (czy jakos tak ) :P
Member
Posts: 23,728
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Jan 19 2012 11:05am
chodzi o te oceny po przycieciu obrazka?
Member
Posts: 6,180
Joined: May 19 2007
Gold: 24.00
Jan 19 2012 11:10am
Quote (colos @ Jan 19 2012 06:05pm)
chodzi o te oceny po przycieciu obrazka?


eeee... niepamietam;]
Member
Posts: 13,190
Joined: Apr 24 2006
Gold: 14.00
Jan 20 2012 09:05am
też tak macie że co kilka tygodni muscie usuwać i aktualizować punkbustera ? :/ Bo inaczej wywala z serverów ?
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Jan 20 2012 09:06am
Quote (mefivsz @ Jan 20 2012 05:05pm)
też tak macie że co kilka tygodni muscie usuwać i aktualizować punkbustera ?  :/ Bo inaczej wywala z serverów ?


Nie grałem z miesiąc, ale nigdy nie miałem z tym problemu (chyba, że aktualizacja wyszła).
Member
Posts: 13,190
Joined: Apr 24 2006
Gold: 14.00
Jan 20 2012 09:16am
Quote (mysk8er @ Jan 20 2012 05:06pm)
Nie grałem z miesiąc, ale nigdy nie miałem z tym problemu (chyba, że aktualizacja wyszła).


Ja niecałe 2 tyg temu musiałem zrobić po raz pierwszy i dziś na nowo -,- to jest trochę wkur..... -,-
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jan 21 2012 02:23pm
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Jan 26 2012 01:32pm
nie moge grac z DE serwerach, wyskakuje error cos z Punkbusterem :(

e/ Rozłączenie z grą: wyrzucił Cię PunkBuster. Podany powód: PunkBuster kicked player 'ha7eU' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe driver failure (PnkBstrK.sys) ffab


This post was edited by nerok on Jan 26 2012 01:44pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1149150151152153211Next
Add Reply New Topic New Poll