d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Horking Business - Ver. 2.0 > Baldy's Last Courtesy.
Prev1141516171825Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 11,709
Joined: Oct 27 2005
Gold: 13.40
Warn: 50%
Jun 15 2007 02:06am
Quote (GetYourAssUp @ Fri, 15 Jun 2007, 09:36)
Quote (Legitimate_First @ Sun, Jun 10 2007, 06:32pm)
Z tego, co widze, to na razie ludzie tylko quote'uje jak zli wink.gif Jesli chodzi o "double horking" to nie slyszalem.


CZESC BALDURDASH, WIDZE NOWE KONTO ZALOZYLES, NIE ZAPOMNIALES O ZMIANIE IP/ZMIANIE DOSTAWCY INTERNETU?

guide jest spoko, maxowanie sily wg alley pvp nie ma sensu...


Ktos chcial zablysnac, szkoda tylko, ze nie ma pojecia, o czym gada.

O ile botd + grief jest sensowna alternatywa, o tyle uzywanie 2x grief jest sensu zupelnie pozbawione, bo barb bedzie padac co 2 run.
Member
Posts: 1,935
Joined: Jan 30 2007
Gold: 0.36
Jun 15 2007 05:59am
y mozliwe, ale to co alley napisala to jest dopiero bez sensu, str build i 2 botdy ohmy.gif normalny build z botd + griefem bedzie szybciej killowal, zreszta po co tak kombinowac? jak i tak BARDZO DUZO jezeli o szybkosc chodzi to zalezy od merca, czasami odrazu wlacza might a czasami pod koniec runa/wcale. i botd+grief>all
Banned
Posts: 1,913
Joined: May 26 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Jun 15 2007 06:16am
Quote (GetYourAssUp @ Fri, 15 Jun 2007, 09:36)
Quote (Legitimate_First @ Sun, Jun 10 2007, 06:32pm)
Z tego, co widze, to na razie ludzie tylko quote'uje jak zli wink.gif Jesli chodzi o "double horking" to nie slyszalem.
CZESC BALDURDASH, WIDZE NOWE KONTO ZALOZYLES, NIE ZAPOMNIALES O ZMIANIE IP/ZMIANIE DOSTAWCY INTERNETU?
Juz raz podobny tekst widzialem na tym forum, nie zamierzam po raz drugi tlumaczyc.

Quote (LucaBrassi @ Fri, 15 Jun 2007, 13:59)
y mozliwe, ale to co alley napisala to jest dopiero bez sensu, str build i 2 botdy ohmy.gif normalny build z botd + griefem bedzie szybciej killowal, zreszta po co tak kombinowac? jak i tak BARDZO DUZO jezeli o szybkosc chodzi to zalezy od merca, czasami odrazu wlacza might a czasami pod koniec runa/wcale. i botd+grief>all
Otoz to. Punkty w Str sa kompletnie bez sensu, tracimy ok. 3.8-4k Life, zyskujemy nieznacznie wiekszy dmg, czas, o ktory skracamy run jest bardo nikly, a podnosimy smiertelnosc Barba kilkukrotnie.

Ale rzeczywiscie, dual Grief, nawet na zmaksowanym Str, rowniez nie ma sensu, wszak moc Griefa polega na +Dmg, ktory jest niezalezny od Str.
Banned
Posts: 3,710
Joined: Nov 6 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jun 16 2007 03:43am
Tak. Life zawsze się przyda, bo może się zdarzyć wszystko. nawet fana + amplify + wyjątkowa siła i papa wink.gif. Hmm. Dobra, musze się przekonać co do tego griefa. Jakie musi mieć parametry żeby był dobry na run? Musi być tani, bo za 1,20 Fg dobrego nie kupię wink.gif wink.gif . Czekam na info do Griefa !!
Member
Posts: 9,193
Joined: Apr 8 2006
Gold: 3,960.05
Jun 16 2007 03:46am
lol
Banned
Posts: 1,913
Joined: May 26 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Jun 16 2007 05:03am
Quote (Hermesmaster @ Sat, 16 Jun 2007, 11:43)
Tak. Life zawsze się przyda, bo może się zdarzyć wszystko. nawet fana + amplify + wyjątkowa siła i papa wink.gif. Hmm. Dobra, musze się przekonać co do tego griefa. Jakie musi mieć parametry żeby był dobry na run? Musi być tani, bo za 1,20 Fg dobrego nie kupię wink.gif wink.gif . Czekam na info do Griefa !!
Musi miec IAS przynajmniej 34 (tzn., ze taki z 35 jest juz lekkim marnotrwastwem), zeby Traba wyciagnela ostatnia klatke, musi miec oczywiscie jak najwiekszy +damage oraz musi byc w BA (zeby byl zasieg 3 i bonusy z Axe Mastery). Konkretnie Grief BA 34/400 bylby sliczny. Chociaz drogi. Niemniej jednak, 34/350 kupisz za grosze w chwili obecnej.

Quote (bedens @ Sat, 16 Jun 2007, 11:46)
lol
Coz za podniosly komentarz.
Banned
Posts: 3,710
Joined: Nov 6 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jun 16 2007 05:24am
Quote (Legitimate_First @ Sat, 16 Jun 2007, 13:03)
Quote (Hermesmaster @ Sat, 16 Jun 2007, 11:43)
Tak. Life zawsze się przyda, bo może się zdarzyć wszystko. nawet fana + amplify + wyjątkowa siła i papa wink.gif. Hmm. Dobra, musze się przekonać co do tego griefa. Jakie musi mieć parametry żeby był dobry na run? Musi być tani, bo za 1,20 Fg dobrego nie kupię wink.gif wink.gif . Czekam na info do Griefa !!
Musi miec IAS przynajmniej 34 (tzn., ze taki z 35 jest juz lekkim marnotrwastwem), zeby Traba wyciagnela ostatnia klatke, musi miec oczywiscie jak najwiekszy +damage oraz musi byc w BA (zeby byl zasieg 3 i bonusy z Axe Mastery). Konkretnie Grief BA 34/400 bylby sliczny. Chociaz drogi. Niemniej jednak, 34/350 kupisz za grosze w chwili obecnej.

Quote (bedens @ Sat, 16 Jun 2007, 11:46)
lol
Coz za podniosly komentarz.


DZIEKUJE tongue.gif. Już robie topic.

Nom, po prostu lolny komentarz...
Banned
Posts: 3,710
Joined: Nov 6 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jun 17 2007 08:24am
Dzięki Lentylek za odblokowanie topicu biggrin.gif!

Quote (GetYourAssUp @ Fri, 15 Jun 2007, 09:36)
Quote (Legitimate_First @ Sun, Jun 10 2007, 06:32pm)
Z tego, co widze, to na razie ludzie tylko quote'uje jak zli wink.gif Jesli chodzi o "double horking" to nie slyszalem.


CZESC BALDURDASH, WIDZE NOWE KONTO ZALOZYLES, NIE ZAPOMNIALES O ZMIANIE IP/ZMIANIE DOSTAWCY INTERNETU?

guide jest spoko, maxowanie sily wg alley pvp nie ma sensu...


Mało nie spadłem z krzesła ze śmiechu biggrin.gif. NO LOLEK TOTALUS biggrin.gif!!

This post was edited by Hermesmaster on Jun 17 2007 08:25am
Banned
Posts: 3,710
Joined: Nov 6 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jun 19 2007 03:58pm
Double hork to przytrzymanie FI na grupie zwlok. czasem jak za pierwszym razem sie nie wyhorknie nic, to i tak za drugim wypadnie. nie wiem czy to zludzenie ale mile to jest, bo mam wiecej z trzymania niz z pojedynczych horkow. polecam. testujcie i pytajcie o co chcecie.

Trzeba zrobic post: Dolina Horkera czy jakos tak wink.gif. To tylko pomysl.
Member
Posts: 6,310
Joined: May 11 2006
Gold: Locked
Warn: 20%
Jun 19 2007 04:12pm
Quote (chaos_n @ Fri, 11 May 2007, 08:55)
Podejrzewam, ze to najlepiej opracowany pvm build na calym tym forum happy.gif


ya ruwnierz
Go Back To Polska Topic List
Prev1141516171825Next
Closed New Topic New Poll