Quote (EustachyMotyka @ Apr 30 2013 12:00pm)
chuj, mialem sie zarejestrowac wlasnie ale ktos mi podpierdolil nick wiec nie bede w to gral
koleszko przeciez to co rejestrujesz to tylko jakis tam nick na forum a nie charname
Quote (Cynicfm @ Apr 30 2013 12:02pm)
No tak, ale mam access beta i mi mowio ze mam jakis klucz wpisac
beta access na betaweekend ktory byl 2 miesiace temu pewnie
This post was edited by Lander on Apr 30 2013 04:04am