d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Neverwinter
Prev1141516171840Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 1,370
Joined: Dec 31 2009
Gold: 0.00
Warn: 30%
Apr 30 2013 04:01am
Quote (Cynicfm @ Apr 30 2013 11:00am)
To co kurwa, dzisiaj o 18 oni udostepnia download czy jak to?


JUZ JEST TYPEI JA DZISIAJ PATCHE POSCIAGALEM ZEBY PUNKT 18:00 WBIC
Member
Posts: 1,886
Joined: Apr 29 2013
Gold: 1.00
Warn: 60%
Apr 30 2013 04:02am
No tak, ale mam access beta i mi mowio ze mam jakis klucz wpisac
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Apr 30 2013 04:04am
Quote (EustachyMotyka @ Apr 30 2013 12:00pm)
chuj, mialem sie zarejestrowac wlasnie ale ktos mi podpierdolil nick wiec nie bede w to gral


koleszko przeciez to co rejestrujesz to tylko jakis tam nick na forum a nie charname

Quote (Cynicfm @ Apr 30 2013 12:02pm)
No tak, ale mam access beta i mi mowio ze mam jakis klucz wpisac


beta access na betaweekend ktory byl 2 miesiace temu pewnie

This post was edited by Lander on Apr 30 2013 04:04am
Member
Posts: 1,886
Joined: Apr 29 2013
Gold: 1.00
Warn: 60%
Apr 30 2013 04:05am
Dobra kurwa, juz znalazlem download :D
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 30 2013 04:06am
Quote (Lander @ 30 Apr 2013 11:04)
koleszko przeciez to co rejestrujesz to tylko jakis tam nick na forum a nie charname



beta access na betaweekend ktory byl 2 miesiace temu pewnie


no ale jak tam ktos mi podpierdolil nick to zapewne w grze tez :(
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Apr 30 2013 04:08am
Quote (EustachyMotyka @ Apr 30 2013 12:06pm)
no ale jak tam ktos mi podpierdolil nick to zapewne w grze tez :(


moze nie
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 30 2013 04:15am
noz kurwa, zarejestrowalem sie i zapomnialem jakie haslo tam podalem, zadne nie dziala :(
/e kurwa, zresetowalem haslo i dalej mam niepoprawne haslo, pierdole to :(

This post was edited by EustachyMotyka on Apr 30 2013 04:19am
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Apr 30 2013 04:23am
Quote (EustachyMotyka @ Apr 30 2013 12:15pm)
noz kurwa, zarejestrowalem sie i zapomnialem jakie haslo tam podalem, zadne nie dziala :(
/e kurwa, zresetowalem haslo i dalej mam niepoprawne haslo, pierdole to :(


to filtr iq ziomek
Member
Posts: 1,886
Joined: Apr 29 2013
Gold: 1.00
Warn: 60%
Apr 30 2013 04:24am
widac gierka nie dla eustachego, trzeba troche faktycznie nie miec iq, tak mniej niz 80 obstawiam, zeby nie potrafic sie zarejestrowac?
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 30 2013 04:26am
Quote (Lander @ 30 Apr 2013 11:23)
to filtr iq ziomek


nie pierdol, zaraz po rejestracji sie wylogowalem na chwile i juz sie kurwa zalogowac nie moge...
/e odzyskalem haslo jeszcze raz i wreszcie sie udao :(
/e omg ale chujowy transfer

This post was edited by EustachyMotyka on Apr 30 2013 04:48am
Go Back To Polska Topic List
Prev1141516171840Next
Closed New Topic New Poll