Quote (Dexty @ May 13 2013 05:49pm)
Byłem obejrzeć już dwie a3, ale ja pierdole, same zajeżdżone, szpachlowane gówna, do 10k chyba jednak mogę sobie odpuścić a3 i szukać aut o osób prywatnych, a nie handlarzy.
Ktoś się orientuje jak mają się sprawy z a4? Z tego co patrze na otomoto to ceny są trochę bardziej przystępne niż a3, myślę, że prędzej znajdę w miare zadbaną a4 do 10k, co o tym myślicie?
/e; oferty typu "swieżo sprowadzona z niemiec, świetny stan, mały przebieg" chyba sobie odpuścić co? gnojki ściągają trupy z niemiec, odpicują wizualnie za grosze, przekręcają licznik i szukają głupich.
Polecam kupić a4 rocznik około 2000, któremu szykuje sie wymiana zawieszenia