d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Czas Dokonać Wyboru Samochodu > Zastanuwka Między Dwoma
Prev1141516
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
May 14 2013 01:20am
: DDDD wielcy studenci nom sie wypowiadaja na temat samochodu parodia
Member
Posts: 20,678
Joined: Mar 20 2007
Gold: 883.79
May 14 2013 04:58am
bmw oczywix
Member
Posts: 5,306
Joined: Aug 25 2011
Gold: 34.00
May 14 2013 09:12am
Audi a3 ! Mam i jestem zadowolony .Moja matka tez ma i jest zadowolona ;)
Member
Posts: 8,963
Joined: Jan 22 2007
Gold: 1.00
May 14 2013 09:22am
imho e46 jest lepsze, tym bardziej jesli w dobrym stanie ta trojeczka
Member
Posts: 583
Joined: Dec 11 2008
Gold: 30.00
May 14 2013 10:49am
Zajebiście byłoby 5cio drzwiowe znaleźć, największa wada a3 dla mnie właśnie, że 9/10 są 3drzwiowe,a 5cio sporo droższe.
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold: 5,747.00
Warn: 20%
May 14 2013 10:50am
bmw oczywix ( albo honda )
Member
Posts: 8,963
Joined: Jan 22 2007
Gold: 1.00
May 14 2013 10:50am
Quote (Dexty @ 14 May 2013 17:49)
Zajebiście byłoby 5cio drzwiowe znaleźć, największa wada a3 dla mnie właśnie, że 9/10 są 3drzwiowe,a 5cio sporo droższe.


jednak a3 3drzwiowa jest ladniejsza niz 5cio
Member
Posts: 583
Joined: Dec 11 2008
Gold: 30.00
May 14 2013 10:56am
Quote (ManiakS @ May 14 2013 04:50pm)
jednak a3 3drzwiowa jest ladniejsza niz 5cio


Kwestia gustu, ale 5cio zdecydowanie bardziej funkcjonalna.


This post was edited by Dexty on May 14 2013 11:07am
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
May 14 2013 11:30am
Quote (Dexty @ May 13 2013 05:49pm)
Byłem obejrzeć już dwie a3, ale ja pierdole, same zajeżdżone, szpachlowane gówna, do 10k chyba jednak mogę sobie odpuścić a3 i szukać aut o osób prywatnych, a nie handlarzy.
Ktoś się orientuje jak mają się sprawy z a4? Z tego co patrze na otomoto to ceny są trochę bardziej przystępne niż a3, myślę, że prędzej znajdę w miare zadbaną a4 do 10k, co o tym myślicie?

/e; oferty typu "swieżo sprowadzona z niemiec, świetny stan, mały przebieg" chyba sobie odpuścić co? gnojki ściągają trupy z niemiec, odpicują wizualnie za grosze, przekręcają licznik i szukają głupich.


Polecam kupić a4 rocznik około 2000, któremu szykuje sie wymiana zawieszenia
Go Back To Polska Topic List
Prev1141516
Add Reply New Topic New Poll