@JarooJas
Nigdy nie byłem w stanie zrozumiec fenomenu napierdalanki serwowanej przez Goa Gil i spółkę. Może na żywo i pod wpływem silnych skrzywiaczy percepcji bym to poczuł, ale to równie dobrze można powiedzieć o każdej muzyce, której się nie trawi.
Z darkowych klimatów ubóstwiam Dohm, choć to bardziej foresty, niz darki.
This post was edited by zibib on Mar 16 2014 04:51am