Quote (Wiktoreczeg @ Dec 6 2011 09:51pm)
imho słabe są navigaty

weź jedynki i bądź na hajpie.
ni podoba mi sie niz z 1, 90, ltd
o ogolny ksztalt buciora mi chodzi
i boli mnie fakt ze te modele teraz kazdy nosi, a ja lubie cos podobnego, ale ze ciezko kogos spotkac w takich ;d