d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Buty. > Temat Oficjalny.
Prev11415161718433Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Dec 6 2011 03:57pm
Quote (Wiktoreczeg @ Dec 6 2011 09:51pm)
imho słabe są navigaty :(

weź jedynki i bądź na hajpie.


ni podoba mi sie niz z 1, 90, ltd
o ogolny ksztalt buciora mi chodzi
i boli mnie fakt ze te modele teraz kazdy nosi, a ja lubie cos podobnego, ale ze ciezko kogos spotkac w takich ;d
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Dec 6 2011 03:59pm
Quote (vyyj @ Dec 6 2011 03:54pm)
zero, kurwa, gustu.
Mlody slaba prowokacja.
Rzoolberd chujowe te conversy ;/
Krasiu calkiem spoko te buty :drool:
Ezraa te nike wygladaja jak:
http://fatcat.ftj.agh.edu.pl/~fasolek/bobslej2.jpg


Btw ja bez kitu takie mam. :o
Banned
Posts: 1,968
Joined: Jun 30 2011
Gold: 45.00
Warn: 80%
Dec 6 2011 04:43pm
jak to selvage to warto podwinąć cuz epic szycie
Member
Posts: 2,035
Joined: Apr 30 2008
Gold: 4.58
Warn: 10%
Dec 6 2011 04:48pm
Jedne z niewielu air max' ów, które mi się podobają :<


This post was edited by AllGebra on Dec 6 2011 04:50pm
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Dec 6 2011 05:06pm
Quote (AllGebra @ Dec 6 2011 10:48pm)
Jedne z niewielu air max' ów, które mi się podobają :<


ktore?
Member
Posts: 2,999
Joined: Aug 28 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 8 2011 11:56am
bumpuje xd
Go Back To Polska Topic List
Prev11415161718433Next
Add Reply New Topic New Poll