d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Różne Śmieszne Śmieszności > Temat Oficjalny
Prev11415161718635Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 27,388
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Aug 8 2010 08:39am
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ Aug 8 2010 12:48pm)


"Cześć stary. Romskie dzieci mieszkające po sąsiedzku właśnie zapytały mnie, czy nie chciałbym pobawić się z nimi w śmigus dyngus. Więc pomyślałem, że napiszę do Ciebie i zapytam co słychać, w czasie gdy czekam, aż woda w czajniku mi się zagotuje..."

Lerzak :DDDDDD


Jasio idzie z mamą do sklepu. Przed sklepem widzi pijaka z krzywymi nogami. I głośno mówi do mamy:
- Mamo, ale ten pan ma krzywe nogi!
- Jasiu, ale tak nie wolno! Możesz tego pana obrazić!
Następnego dnia Jasio znowu idzie z mamą do sklepu, widzi tego samego faceta z krzywymi nogami i głośno mówi:
- Ale ten pan ma krzywe nogi!
Wtedy mama już straciła cierpliwość i mówi do Jasia:
- Jasiu, ile mam ci powtarzać, że tak nie wolno! Za karę będziesz siedzieć w domu i nie wyjdziesz dopóki nie przeczytasz Szekspira.
Po trzech miesiącach Jasio znowu idzie z mamą do sklepu i widząc faceta z krzywymi nogami mówi:
- Cóż to za moda nastała w tych czasach, żeby swe jaja nosić w nawiasach.

Podchodzi facet do dziewczyny i pyta:
- Przepraszam bardzo, czy nie zrobiłabyś mi loda?
- No pan chyba zwariował!
- Nie, nie. Momencik... Najpierw rzecz jasna pójdziemy na obiad do wytwornej restauracji. Potem do opery na przedstawienie. Następnie udamy się do mojego domu na kolację ze śniadaniem. Rano jak już się pani obudzi, zrobimy małe zakupy. Dom mam całkiem spory ale może się pani basen nie spodobać, więc może kupimy nowy. Później pójdziemy do salonu samochodowego po jakieś wspaniałe cztery kółka dla pani. Później jakieś kilka futerek z norek bądź szynszyli. A potem na przykład do jubilera po powiedzmy...
- Pfierfcionek!

Dwaj kolesie, Roman i Gwidon, nagrzali się, jak wory. Pochlali i usnęli. Roman budzi się rano.
- Hehehe, jak usnąłeś, to cie dymnołem. 1:0 dla mnie - mówi Gwidon.
Zasmucił się Romek. I z nerwów zaczął pić. Razem z Gwidonem. Znów pochalali i usnęli. Gwidon budzi się rano.
- Hehehehe, ja usnąłeś i ja cię dymnełem. Remis, 1:1 - śmieje się Romek.
- Kuźwa, ja wtedy żartowałem! ? płacze Gwidon.
- Cóż, no to wygrywam...

Czym się różni wódka od prezydenta?
-Wódka nie spada z nieba
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Aug 8 2010 09:14am
Para w łóżku. Żona mówi do męża:
- Kochanie, włóż od tyłu...
- Żółw.


Synek kąpie się w wannie i szuka szamponu, przypadkiem znajduje Płyn do higieny intymnej. Wychodzi z wanny, ubiera majtki i podchodzi do mamy.
Mamo! Co to jest płyn do higieny intymnej?
Matka trochę zdezorientowana...No wiesz synku, on czyści kobiece miejsca.
Kobiece miejsca? To czemu on jest w łazience a nie w kuchni?

This post was edited by NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY on Aug 8 2010 09:16am
Member
Posts: 1,810
Joined: May 2 2009
Gold: 149.92
Aug 8 2010 10:25am
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ibjxJdC3xVs&gl=PL Spec - ona robi lada mu

This post was edited by dura69 on Aug 8 2010 10:26am
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 8 2010 11:41am
Quote (Last_Hope @ Aug 8 2010 03:39pm)
Jasio idzie z mamą do sklepu. Przed sklepem widzi pijaka z krzywymi nogami. I głośno mówi do mamy:
- Mamo, ale ten pan ma krzywe nogi!
- Jasiu, ale tak nie wolno! Możesz tego pana obrazić!
Następnego dnia Jasio znowu idzie z mamą do sklepu, widzi tego samego faceta z krzywymi nogami i głośno mówi:
- Ale ten pan ma krzywe nogi!
Wtedy mama już straciła cierpliwość i mówi do Jasia:
- Jasiu, ile mam ci powtarzać, że tak nie wolno! Za karę będziesz siedzieć w domu i nie wyjdziesz dopóki nie przeczytasz Szekspira.
Po trzech miesiącach Jasio znowu idzie z mamą do sklepu i widząc faceta z krzywymi nogami mówi:
- Cóż to za moda nastała w tych czasach, żeby swe jaja nosić w nawiasach.

Omg : DDDDDDDDDDDDDDDDDDD


http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:Fxc2O-842zkULM:http://images2.fotosik.pl/11/w7x1bsikgcc2d0ap.jpg&t=1

Nie da się fixnąć niestety c:
Member
Posts: 1,265
Joined: Aug 17 2008
Gold: 13.37
Aug 8 2010 02:04pm
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold: 1,557.00
Aug 8 2010 02:17pm
Member
Posts: 14,195
Joined: Jul 16 2008
Gold: 161.05
Aug 8 2010 02:35pm
lubicie betony?

Przychodzi Jezus pod Pałac Prezydencki:
- Przyszedłem po krzyż.
- WON ŻYDZIE!
Member
Posts: 15,919
Joined: May 2 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 8 2010 02:40pm
Member
Posts: 2,449
Joined: Nov 10 2009
Gold: 158.73
Warn: 20%
Aug 8 2010 03:02pm
Member
Posts: 16,387
Joined: Oct 23 2007
Gold: 0.00
Aug 8 2010 03:13pm
Go Back To Polska Topic List
Prev11415161718635Next
Closed New Topic New Poll