d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zdjęcia Użytkowników - Temat Oficjalny
Prev1141516171847Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Jun 2 2010 08:56am
Quote (DnBBoY @ Jun 2 2010 02:55pm)
a duze straty ma po takich domowkach?


w tym domku cyba nie mialo sie co rozdupcyc ;p
Member
Posts: 62,491
Joined: Dec 28 2006
Gold: 11,225.00
Jun 2 2010 08:57am
Quote (saszas @ 2 Jun 2010 15:56)
w tym domku cyba nie mialo sie co rozdupcyc ;p


plus minus racja. wszystko co mogło zostać rozjebane zostało zabezpieczone :)
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Jun 2 2010 08:57am
Quote (gwyneed @ Jun 2 2010 02:56pm)
nie duże, bo dostosowuje mieszkanie do potrzeb imprezy poza tym są tam tylko ludzie, którym ufa, że nie wybiją mu szyby itd.
a jak ktoś jest niegrzeczny to pan domu + odźwierny aka wykidajło wyrzucają za drzwi ^_^


a to luz :D a chata to pewnie jakis domek jednorodzinny? bo watpie ze w jakims bloku robi ta impreze :D
Member
Posts: 663
Joined: Mar 8 2009
Gold: 75.00
Jun 2 2010 08:59am


Nowy tu jestem, to i ja się (troszkę) pokażę

This post was edited by GT2k on Jun 2 2010 08:59am
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Jun 2 2010 08:59am
Quote (gwyneed @ Jun 2 2010 02:57pm)
plus minus racja. wszystko co mogło zostać rozjebane zostało zabezpieczone :)


prawidlowo.
u mnie niestety odpada taka impreza, a z checia bym zorganizowal :(
Member
Posts: 62,491
Joined: Dec 28 2006
Gold: 11,225.00
Jun 2 2010 09:01am
Quote (DnBBoY @ 2 Jun 2010 15:57)
a to luz :D a chata to pewnie jakis domek jednorodzinny? bo watpie ze w jakims bloku robi ta impreze :D


4-ro piętrowa 4-ro mieszkaniowa kamienica na rogu starego rynku w Poznaniu :)

Dorzucam zdjęcie z 05:30 po tej imprezie na dworcu pkp dębiec :)

Member
Posts: 2,273
Joined: May 31 2010
Gold: 0.00
Jun 2 2010 09:04am
Quote (gwyneed @ Jun 2 2010 05:01pm)
4-ro piętrowa 4-ro mieszkaniowa kamienica na rogu starego rynku w Poznaniu :)

Dorzucam zdjęcie z 05:30 po tej imprezie na dworcu pkp dębiec :)

http://i49.tinypic.com/287j5g8.jpg


masz za uchem strasznie "wymiętolonego" papierosa.


Oto ja przed pracą:

Member
Posts: 9,329
Joined: Jan 20 2006
Gold: 540.00
Jun 2 2010 09:05am

3 lata temu
Member
Posts: 62,491
Joined: Dec 28 2006
Gold: 11,225.00
Jun 2 2010 09:05am
Quote (Twilight_X @ 2 Jun 2010 16:04)
masz za uchem strasznie "wymiętolonego" papierosa.


Oto ja przed pracą:

http://img714.imageshack.us/img714/9581/30839121351047905524100.jpg


to nie papieros
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Jun 2 2010 09:06am
Quote (Twilight_X @ Jun 2 2010 03:04pm)
masz za uchem strasznie "wymiętolonego" papierosa.


Oto ja przed pracą:

http://img714.imageshack.us/img714/9581/30839121351047905524100.jpg


czy ja widze muzeum lotnictwa kurwa jego mac?

Quote (gwyneed @ Jun 2 2010 03:05pm)
to nie papieros



narkutyki i narkomanin

This post was edited by saszas on Jun 2 2010 09:07am
Go Back To Polska Topic List
Prev1141516171847Next
Closed New Topic New Poll