d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Powiem Wam Coś Na Temat Redsa > 18+ Oczywko
Prev1141516171820Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold: 2.20
Warn: 20%
Dec 30 2009 09:24am
Quote ([GuMiS] @ Dec 30 2009 04:23pm)
Gery w przeliczeniu na zlotowki maja tansze piwo niz my, i dobre.
Butelke dobrego piwa np: Paulanera (weiss bier) mozna kupic juz za 75-79€ct.
Z czego kaucja za cala skrzynke piwa z butelkami to +3,30€.
Od 10€ wzwyz sa juz te lepsze piwa.
Skrzynka Paulanera to ~17€, warto, oj warto ;-)


Wiem Karolu. To mój ulubiony pszeniczniak
Member
Posts: 5,528
Joined: Dec 1 2007
Gold: 36.00
Warn: 10%
Dec 30 2009 09:24am
Quote (unstoppable_one @ 30 Dec 2009 15:23)
Teraz to pierdolnąłeś jak łysy o parapet.


a piles to kiedys czy tak pierdolisz jak wszyscy pierdola ?
Member
Posts: 42,265
Joined: Dec 7 2005
Gold: 33,888.00
Dec 30 2009 09:25am
Quote (Norekpotworek @ Dec 30 2009 05:24pm)
Chyba jak łysy z warkocza o kant kuli.


Łysy grzywa o kant kuli :LOL:
Banned
Posts: 6,071
Joined: Dec 5 2008
Gold: 85.00
Dec 30 2009 09:25am
Quote (Norekpotworek @ Dec 30 2009 05:24pm)
Chyba jak łysy z warkocza o kant kuli.


O! heehe ;DDD

Quote (MaxI_KiNg @ Dec 30 2009 05:24pm)
a piles to kiedys czy tak pierdolisz jak wszyscy pierdola ?


Tak, piłem.
Stołowa łyżka piwa, a reszta spirytusu.

This post was edited by unstoppable_one on Dec 30 2009 09:26am
Member
Posts: 18,071
Joined: Aug 20 2005
Gold: 1,321.00
Dec 30 2009 09:28am
Member
Posts: 5,528
Joined: Dec 1 2007
Gold: 36.00
Warn: 10%
Dec 30 2009 09:29am
Quote (unstoppable_one @ 30 Dec 2009 15:25)
O! heehe ;DDD



Tak, piłem.
Stołowa łyżka piwa, a reszta spirytusu.


tylko dla mocnych.
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold: 2.20
Warn: 20%
Dec 30 2009 09:30am


To > all Kurwy.

Szkoda, że już w takich butelkach nie robią ;/
Member
Posts: 2,804
Joined: Dec 3 2009
Gold: 0.00
Dec 30 2009 09:30am
Quote (Leothyr @ Dec 30 2009 02:27pm)
Nie wiem, na chuj się przypierdalacie do tego piwa. Zdecydowanie moje ulubione. Jest słodkie i pyszne niczym soczek - co za tym idzie, można tego pić w ilościach hurtowych, niczym jabole marki "Wiśnia" czy "Cezar". Ma 4,5%. Dzięki swojemu smakowi i przyswajalności można tego wypić dużo i wstawić się równie dobrze co innymi piwami. A ci, co piszą o piwie "dla bab" - ogarnijcie własne kompleksy i niepewną seksualność
Pozdrawiam :angry:


this is tró
Banned
Posts: 6,071
Joined: Dec 5 2008
Gold: 85.00
Dec 30 2009 09:31am
Quote (MaxI_KiNg @ Dec 30 2009 05:29pm)
tylko dla mocnych.


No po chuju myślenie.
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Dec 30 2009 09:35am
jednego zawsze można wypić dla smaku
Go Back To Polska Topic List
Prev1141516171820Next
Add Reply New Topic New Poll