Quote ([GuMiS] @ Dec 30 2009 04:23pm)
Gery w przeliczeniu na zlotowki maja tansze piwo niz my, i dobre.
Butelke dobrego piwa np: Paulanera (weiss bier) mozna kupic juz za 75-79€ct.
Z czego kaucja za cala skrzynke piwa z butelkami to +3,30€.
Od 10€ wzwyz sa juz te lepsze piwa.
Skrzynka Paulanera to ~17€, warto, oj warto ;-)
Wiem Karolu. To mój ulubiony pszeniczniak