☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
>
Poll > Macieye 2009
Prev
1
14
15
16
17
18
43
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 6775
Replies: 426
Track Topic
Guests cannot view or vote in polls. Please
register
or
login
.
Sekal
Member
Posts: 185
Joined: Dec 25 2009
Gold
:
1.69
#151
Dec 28 2009 11:22am
Quote (AnalTotalDewastator @ Dec 28 2009 06:22pm)
mysz15 to wygra z szamponem w dupie
:DDDDD
xmaci
Banned
Posts: 6,676
Joined: Oct 20 2009
Gold
:
0.20
Warn: 20%
#152
Dec 28 2009 11:23am
kurwa mac, murzyn przegrywa....ide robic multi
Puczman
Banned
Posts: 5,208
Joined: Aug 6 2009
Gold
:
307.00
Warn: 50%
#153
Dec 28 2009 11:24am
Tak dla pamieci
Quote (xmaci @ 28 Dec 2009 19:23)
kurwa mac, murzyn przegrywa....ide robic multi
Mysz15 34.78% (32 głosów)
Phockous 8.70% (8 głosów)
Troche duzo tych multi
This post was edited by Puczman on Dec 28 2009 11:24am
Leszczo
Member
Posts: 4,551
Joined: Aug 3 2006
Gold
:
15.23
#154
Dec 28 2009 11:24am
Quote (AnalTotalDewastator @ Dec 28 2009 07:22pm)
mysz15 to wygra z szamponem w dupie
i kto to mowi
Azur3
Banned
Posts: 23,213
Joined: Jul 2 2007
Gold
:
40.00
Warn: 40%
#155
Dec 28 2009 11:24am
Quote (Puczman @ 28 Dec 2009 19:24)
http://www.foto.pwsk.pl/fotki/albums/20070330_Roztocze_Zamosc/Wawoz-Jadwigi.jpg
Tak dla pamieci
Wypierdalaj z tym, pliska.
plebshater
Banned
Posts: 3,402
Joined: May 19 2007
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 20%
#156
Dec 28 2009 11:24am
Quote (xmaci @ Dec 28 2009 11:23am)
kurwa mac, murzyn przegrywa....ide robic multi
można głosować ze zbanowanych btw ;p
jaco_lbn
Member
Posts: 40,570
Joined: Sep 24 2006
Gold
:
1.43
#157
Dec 28 2009 11:24am
Quote (xmaci @ 28 Dec 2009 19:23)
kurwa mac, murzyn przegrywa....ide robic multi
jebac murzyna
YaYco
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold
:
73,050.00
#158
Dec 28 2009 11:24am
glosuje na mysz15, nie wiem, do jakiego stopnia trzeba byc spierdolonym, zeby nie rozumiec rownowaznika zdania.
realny
Member
Posts: 58,852
Joined: Nov 17 2006
Gold
:
68,400.00
#159
Dec 28 2009 11:24am
MaxiZjeb byłby dobrym zawodnikiem, gdyby nie kontuzja która go wykluczyła w ostatnim czasie :/
crunk_mp
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold
:
984.30
#160
Dec 28 2009 11:24am
Quote (xmaci @ 28 Dec 2009 18:23)
kurwa mac, murzyn przegrywa....ide robic multi
jeszcze nie wszystko stracone, moze znajdzie sie w trojce
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
14
15
16
17
18
43
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact