d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Macieye 2009
Prev1141516171843Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 185
Joined: Dec 25 2009
Gold: 1.69
Dec 28 2009 11:22am
Quote (AnalTotalDewastator @ Dec 28 2009 06:22pm)
mysz15 to wygra z szamponem w dupie


:DDDDD
Banned
Posts: 6,676
Joined: Oct 20 2009
Gold: 0.20
Warn: 20%
Dec 28 2009 11:23am
kurwa mac, murzyn przegrywa....ide robic multi :(
Banned
Posts: 5,208
Joined: Aug 6 2009
Gold: 307.00
Warn: 50%
Dec 28 2009 11:24am


Tak dla pamieci

Quote (xmaci @ 28 Dec 2009 19:23)
kurwa mac, murzyn przegrywa....ide robic multi :(


Mysz15 34.78% (32 głosów)
Phockous 8.70% (8 głosów)

Troche duzo tych multi :P

This post was edited by Puczman on Dec 28 2009 11:24am
Member
Posts: 4,551
Joined: Aug 3 2006
Gold: 15.23
Dec 28 2009 11:24am
Quote (AnalTotalDewastator @ Dec 28 2009 07:22pm)
mysz15 to wygra z szamponem w dupie


i kto to mowi
Banned
Posts: 23,213
Joined: Jul 2 2007
Gold: 40.00
Warn: 40%
Dec 28 2009 11:24am
Quote (Puczman @ 28 Dec 2009 19:24)
http://www.foto.pwsk.pl/fotki/albums/20070330_Roztocze_Zamosc/Wawoz-Jadwigi.jpg

Tak dla pamieci


Wypierdalaj z tym, pliska.
Banned
Posts: 3,402
Joined: May 19 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Dec 28 2009 11:24am
Quote (xmaci @ Dec 28 2009 11:23am)
kurwa mac, murzyn przegrywa....ide robic multi :(


można głosować ze zbanowanych btw ;p
Member
Posts: 40,570
Joined: Sep 24 2006
Gold: 1.43
Dec 28 2009 11:24am
Quote (xmaci @ 28 Dec 2009 19:23)
kurwa mac, murzyn przegrywa....ide robic multi :(


jebac murzyna
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Dec 28 2009 11:24am
glosuje na mysz15, nie wiem, do jakiego stopnia trzeba byc spierdolonym, zeby nie rozumiec rownowaznika zdania.
Member
Posts: 58,852
Joined: Nov 17 2006
Gold: 68,400.00
Dec 28 2009 11:24am
MaxiZjeb byłby dobrym zawodnikiem, gdyby nie kontuzja która go wykluczyła w ostatnim czasie :/
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 28 2009 11:24am
Quote (xmaci @ 28 Dec 2009 18:23)
kurwa mac, murzyn przegrywa....ide robic multi :(


jeszcze nie wszystko stracone, moze znajdzie sie w trojce ^_^
Go Back To Polska Topic List
Prev1141516171843Next
Closed New Topic New Poll