Ehhh idę spać. Ale w sumie tak patrze na te wyniki i są one miarodajne.
Quote
lui_pr0 zwany tez anwilem 2.48% (3 głosów)
lucek333 aka hydraulik 4.13% (5 głosów)
michald13 aka drumandbase 38.02% (46 głosów)
mysz15 13.22% (16 głosów)
monia89 9.92% (12 głosów)
maxi_king 9.09% (11 głosów)
playerthree 0.00% (0 głosów)
nua 9.92% (12 głosów)
spiochek 8.26% (10 głosów)
macaveli aka ezsnowman 4.96% (6 głosów)
Ilość głosów: 121
Nieco ponad 1/3 sekcji mnie nienawidzi. To są moi zadeklarowani hejterzy. Reszta ma wyjebane na to co piszę i dzieli swoje głosy na pozostałych uczestników konkursu. Żebym nie zdobył pod koniec roku tej nagrody, musiałbym chyba nie pisać na tej sekcji i murzyn musiałby się bardzo postarać. Tylko on ma tyle atencji i taką oddaną rzesze fanów, żeby mi tu zagrozić

Reszta to płotki. Gn
Quote (RoGh @ Fri, Oct 2 2009, 10:46pm)
Nienawisc? Co twoj mozg prezentuje skoro nie jest w stanie pojac prostych przekazow? Jestes internetowym zerem i nie ma w tym zadnej nienawisci, gdybym wyzwalal mocno negatywne emocje w strone kazdego internetowego zera, to wierz mi, ze moj post count bilby jspowe rekordy.
Kurwa co ty człowieku gadasz? Internetowym zerem? Co tu jest kurwa second life? Weź się nie ośmieszaj i zacznij żyć życiem realnym, bo od nadmiaru neta, zaczyna Ci już walić po kopule
This post was edited by DrumAndBase on Oct 2 2009 02:52pm