d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Macieye 2009, Faworyci > Ankieta Oficjalna
Prev1141516171858Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 23,122
Joined: Feb 11 2009
Gold: 63.00
Oct 2 2009 02:46pm
Monia
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Oct 2 2009 02:46pm
Quote (DrumAndBase @ Fri, Oct 2 2009, 10:44pm)
Taka nienawiść za internet? Co ty sobą prezentujesz? ;)


Nienawisc? Co twoj mozg prezentuje skoro nie jest w stanie pojac prostych przekazow? Jestes internetowym zerem i nie ma w tym zadnej nienawisci, gdybym wyzwalal mocno negatywne emocje w strone kazdego internetowego zera, to wierz mi, ze moj post count bilby jspowe rekordy.
Banned
Posts: 220
Joined: Sep 24 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 2 2009 02:46pm
Quote (unstoppable_one @ Fri, Oct 2 2009, 10:44pm)
Mamusia też Cię pozdrawia, Macieju z Mysłowic.


:D

Quote (RoGh @ Fri, Oct 2 2009, 10:43pm)
DrumAndBase to dla mnie zero, nie zasluguje na klasyfikacje. Z kategorii wagi ciezkiej wybieram SPIOCHKA

dobrze, ze w topicu pojawil sie tez rotto, on tez swego czasu zaslugiwal na palemke pierwszenstwa jezeli chodzi o umyslowe kalectwo.


moze nie tyle umysłowe kalectwo co attentionwhoryzm

Quote (Xhanti @ Fri, Oct 2 2009, 10:43pm)
aa no tak
aq Ci zbanowali :(
btw. kiedy na skejpa wskoczysz pogadać?


moze jutro jakbym miał chwilkę
Banned
Posts: 6,071
Joined: Dec 5 2008
Gold: 85.00
Oct 2 2009 02:47pm
Quote (DrumAndBase @ Fri, Oct 2 2009, 10:44pm)
Choć fakt faktem balon mojej atencji nabrzmiał do niebotycznych rozmiarów ;)


Uważaj, by nie uniósł Cię w przestworza.
Member
Posts: 3,892
Joined: Mar 5 2009
Gold: 0.01
Oct 2 2009 02:47pm
Quote (podnuzek_lorda_hastneriusza @ Fri, Oct 2 2009, 08:46pm)
:D



moze nie tyle umysłowe kalectwo co attentionwhoryzm



moze jutro jakbym miał chwilkę


jutro jestem na wieczur ustawiony z moimi irl wrubelkami :(
Member
Posts: 17,424
Joined: Jul 4 2007
Gold: 13,810.00
Oct 2 2009 02:47pm
Maxi King, ewentualnie michald13
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Oct 2 2009 02:48pm
Quote (podnuzek_lorda_hastneriusza @ Fri, Oct 2 2009, 10:46pm)
e tyle umysłowe kalectwo co attentionwhoryzm


moze, ale w kontekscie polskiej sekcji te okreslenia wystepuja zazwyczaj w bardzo zgranym duecie.
Member
Posts: 6,898
Joined: Jul 1 2009
Gold: 0.00
Warn: 30%
Oct 2 2009 02:50pm
14 użytkowników przegląda ten temat (0 gości i 2 anonimowych użytkowników )
12 użytkowników: JestemZajebisty, Xhanti, podnuzek_lorda_hastneriusza, Andre., Al4n, Eurynomos_III, DrumAndBase, Shani, MOCZPK, ViNc3aNiTy, Samoth, Leoncio
pozdrawiam
wypierdalam spac ;o
Member
Posts: 27,205
Joined: Mar 27 2006
Gold: 8,406.62
Oct 2 2009 02:50pm
ciezki wybor.
szkoda, ze nie mozna oddac 2ch glosow. ogolnie wahalem sie miedzy : michald13 aka drumandbase a spiochek.
metoda "orzel/reszka' padlo na tego 2giego gentelmena.
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold: 2.20
Warn: 20%
Oct 2 2009 02:50pm
Ehhh idę spać. Ale w sumie tak patrze na te wyniki i są one miarodajne.

Quote
lui_pr0 zwany tez anwilem  2.48%  (3 głosów)
lucek333 aka hydraulik  4.13%  (5 głosów)
michald13 aka drumandbase  38.02%  (46 głosów)
mysz15  13.22%  (16 głosów)
monia89  9.92%  (12 głosów)
maxi_king  9.09%  (11 głosów)
playerthree  0.00%  (0 głosów)
nua  9.92%  (12 głosów)
spiochek  8.26%  (10 głosów)
macaveli aka ezsnowman  4.96%  (6 głosów)
Ilość głosów: 121


Nieco ponad 1/3 sekcji mnie nienawidzi. To są moi zadeklarowani hejterzy. Reszta ma wyjebane na to co piszę i dzieli swoje głosy na pozostałych uczestników konkursu. Żebym nie zdobył pod koniec roku tej nagrody, musiałbym chyba nie pisać na tej sekcji i murzyn musiałby się bardzo postarać. Tylko on ma tyle atencji i taką oddaną rzesze fanów, żeby mi tu zagrozić ;) Reszta to płotki. Gn

Quote (RoGh @ Fri, Oct 2 2009, 10:46pm)
Nienawisc? Co twoj mozg prezentuje skoro nie jest w stanie pojac prostych przekazow? Jestes internetowym zerem i nie ma w tym zadnej nienawisci, gdybym wyzwalal mocno negatywne emocje w strone kazdego internetowego zera, to wierz mi, ze moj post count bilby jspowe rekordy.


Kurwa co ty człowieku gadasz? Internetowym zerem? Co tu jest kurwa second life? Weź się nie ośmieszaj i zacznij żyć życiem realnym, bo od nadmiaru neta, zaczyna Ci już walić po kopule ;)

This post was edited by DrumAndBase on Oct 2 2009 02:52pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1141516171858Next
Closed New Topic New Poll