Czy Misiek to Mis_nom? :)
Tak, myślę, że będę musiał spróbować innego rodzaju leku! Po prostu nie chcę odstawiać jednego leku, żeby zacząć brać inny i przechodzić przez objawy odstawienia i tak dalej! :blush:
Ale wiem, że muszę! :)
Tak, to mis_nom :+) ja też mam jakieś leki przepisane, ale ich nie biorę, bo się źle po nich funkcjonuje. Tzn. biorę raz na miesiąc i uważam, że taka dawka jest wystarczająca, niż jakbym musiał brać codziennie i to jeszcze ze 4 tabsy.